Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Ontdek uw perfecte vakantie in dit gastvrije vakantiehuis in het rustige dorpje Gouvy. Het huis is ontworpen om comfort en plezier te combineren en beschikt over een levendige woonkamer met een bar en biertap – ideaal om te socializen – en een speciale speelruimte om de kleintjes te vermaken. Verzamel rond de ruime eettafel of bereid uw favoriete maaltijden in de volledig uitgeruste keuken, voorzien van alle benodigdheden, van een koffiezetapparaat tot een vaatwasser.
Wilt u ontspannen? Ga dan naar de recreatieruimte of daag uw vrienden uit voor een potje tafeltennis in de kelder. Ga naar buiten om te ontspannen in de tuin, geniet van een barbecue of parkeer uw auto gemakkelijk op de eigen parkeerplaats.
Dit huis ligt op een fantastische locatie en biedt gemakkelijke toegang tot lokale hoogtepunten. Sportliefhebbers kunnen de nabijgelegen tennisbanen van TC Sankt Vith bezoeken of een balletje slaan bij het nabijgelegen Golf & Country Hotel. Foodies zullen de verscheidenheid aan restaurants in de buurt waarderen, waaronder het zeer aanbevolen Restaurant Quadras en Le Jardin. Winkelen kan in het Knauf Shopping Center, op slechts enkele minuten afstand.
Natuurliefhebbers kunnen genieten van het verkennen van het prachtige omliggende landschap, terwijl avonturiers kunnen genieten van bootavonturen bij Tigé Boats Europe. Of u nu op zoek bent naar ontdekkingstochten of gewoon wilt ontspannen, dit toevluchtsoord in Gouvy biedt alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke vakantie. Of kom gewoon in augustus en geniet van het lokale Gouvy Jazz & Blues Festival, zodat u helemaal opgaat in de omgeving.
exelent Time in in the house.
Leuke accomodatie voor een vriendengroep of grote familie
Leuke bar en kamers op de 1e verdieping met badkamer zijn wat verouderd maar prima. Kamer op de BG met meerdere bedden is een soort oude schuur die niet warm is te krijgen. De matrassen hier zijn kapot en een beetje vies. Speelruimte in de kelder staat waarschijnlijk bewust niet op foto's. Betonnen bak met een tafeltennistafel.
Super huis voor n familie of vriendengroep met kinderen! Veel ruimte, zalig om je “eigen hotel” te hebben! Voldoende wandelingen vlakbij en een ruime tuin om in te spelen. Ruime professionele keuken, ook superhandig met zo’n grote groep! Wij hadden er een topweekend!
Fijn huis, alles aanwezig, erg aardig ontvangen.
Heel aangenaam verblijf gehad. Eigenares is super lief (bedankt Laurence). Binnen was alles kraaknet. Ideaal voor een heel groot gezin zoals het onze.
Zeer gastvrij en niet moeilijk in omgang. Wij hebben als voetbalploeg hier een fantastisch weekend gehad!
Na thuiskomst het bericht gekregen dat de borgsom van ruim € 900 volledig wordt ingehouden vanwege gebreken die niet aan de orde zijn of die al bij aankomst aanwezig waren. De huursom lijkt een mooi bedrag, maar tel hier dus maar de borgsom bij op! Communicatie hierover achteraf ging ook erg stroef, de huiseigenaresse reageert zelfs niet meer!
Zeer vriendelijke ontvangst. Prijs kwaliteit in orde.
Logement très spacieux. Nécessite probablement quelques petits rafraichissements mais très correct dans l'ensemble.
Fijn huis, grote koelkast, veel koud bier. Top weekend.
Accomodatie binnen: netjes en schoon. veel ruimte in woonkamer met gezellige bar Keuken: niet alle spullen waren schoon. waarschijnlijk lang niet gebruikt. Kamers en badkamers: netjes en schoon Accomodatie buiten: grote open ruimte maar nauwelijks/geen tuinmeubilair om gezellig achter het huis buiten te zitten. Voorkant ligt overdag aan drukke weg
Hoi, door heel het Coronagebeuren is ons weekend niet kunnen doorgaan. Maar na vele pogingen om Belvilla te bereiken via mail en telefonisch nergens reactie op gekregen. Volgens de Belvilla site hebben wij recht op een voucher van 3 jaar. Hiermee probeer ik contact te zoeken met de eigenaar zelf . (daarom op alles neutraal antwoord) Moest de eigenaar dit lezen, zou je contact met me willen nemen ? tim.leirs1@telenet.be . Alvast bedankt.
Prachtige accommodatie, rustig gelegen (geen buren) Heel goed ontvangen
Belle maison, endroit très calme, nombreuses possibilités - commerces et stations diesel pas loin. La maison est équipée avec tout ce que vous avez besoin. Nous avons apprécié notre séjour avec beaucoup de plaisir et de team building. Je tiens également à mentionner que le propriétaire de la maison est une personne très coopérative et agréable. Je le recommande.
De accommodatie is zeker in orde, sommige bedden zijn wel eens aan vervanging toe. Verder is alles aanwezig wat nodig is.
Op één van de foto's van de keuken staat een grote friteuse die er in werkelijkheid niet staat
Zeer mooie accommodatie. Heel vriendelijk onthaal. Perfecte uitvalsbasis voor mooie uitstappen.
we hebben een heel leuk weekend gehad. De kamers zijn ruim en de keuken en bar zijn prachtig goed uitgerust. Da kamers en douches werden wel moeilijk warm. Een voordeel is het uitgebreide assortiment aan recreatie. Er zijn ook veel fijne wandelingen in de buurt. De eigenaar heeft ons bij aankomst en vertrek heel vriendelijk en correct ontvangen.
Zeer leuke toog en voldoende comfort. Wel aan een zeer drukke baan gelegen
L'endroit est propre, spacieux, agréable (décoré avec goût). Il est à proximité de nombreux services (station d'essence au Luxembourg, supermarché, ...). La vue est belle. Il y a bien une route devant le gîte mais cela ne nous a pas gêné.
Wij hebben het erg leuk gehad in dit oude hotel. Alleen de lekkage in de kelder was niet zo fijn, omdat het daardoor erg stonk beneden.
We proberen altijd om het onze gasten naar de zin te maken zodat ze een heel fijn verblijf hebben. De opmerkingen met betrekking tot de lekkage is inmiddels opgelost. Onze excuses voor dit ongemak.
Vriendelijke ontvangst. Groot huis, voldoende ruimte, genoeg badkamers. Keuken is goed uitgerust voldoende materiaal voor zo'n grote groep mensen. Gezellige bar. Vlakbij Luxemburg winkelcentrum met o.a. grote Delhaize op +/- 500m. Bedden de matrassen kunnen een stuk beter! Mooie wandelingen in de buurt. Wij hebben een heel leuk weekend achter de rug!
Super huisje voor een groep, alle faciliteiten aanwezig en veel privacy en ruimte. Leuke tuin, enige minpunt misschien dat het aan een drukkere weg ligt.
Les propriétaires apportent beaucoup d’importance ou confort de ses locataires. Cependant le propriétaire a contacté la commune pour pouvoir fermer et mettre une baie, mais la commune a refusé. Le propriétaire doit faire un appel, qui est trop compliqué. Donc cette situation ne dépend pas de la mauvaise volonté du propriétaire.