Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Betoverend chalet op 600 m van de zee, Breskens
Betoverend chalet op 600 m van de zee, Breskens
Betoverend chalet op 600 m van de zee, Breskens
Betoverend chalet op 600 m van de zee
Breskens, Cadsand, Dutch coast, Zealand, Dutch Flanders, Netherlands
4.2·37 beoordelingen
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Sep 2026
Uitgelicht
4 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
Gebied: 40.0 m²
Chalet
Beschrijving
Dit gezellige, vrijstaande chalet in Resort Schoneveld ademt de sfeer van een stijlvol strandhuis en is perfect voor een ontspannen vakantie. Gelegen op slechts 600 meter van het strand en 2 km van het centrum van Breskens, biedt het de ideale balans tussen rust en gemak. Het chalet is volledig ingericht en beschikt over een comfortabele woonkamer met een tv en een open keuken die is uitgerust met een vaatwasser en een combimagnetron. Met twee slaapkamers, elk voorzien van twee eenpersoonsbedden die tot een tweepersoonsbed kunnen worden samengevoegd, is deze accommodatie zeer geschikt voor stellen, gezinnen of vrienden. Het chalet wordt omgeven door een privétuin en beschikt over een terras met tuinmeubilair, waar gasten buiten kunnen dineren en ontspannen. Er is parkeergelegenheid direct naast het chalet. Het vakantiepark biedt een selectie aan accommodaties voor vier tot zes personen, afgestemd op verschillende behoeften. Gasten dienen er echter rekening mee te houden dat de parkwinkel momenteel tot 4 april gesloten is wegens renovatiewerkzaamheden en dat het zwembad tijdelijk niet beschikbaar is vanwege onderhoud.
Ondanks deze tijdelijke sluitingen blijft Resort Schoneveld een uitstekende keuze voor een vakantie aan het strand. De omgeving biedt volop mogelijkheden voor strandwandelingen, fietstochten en het verkennen van het charmante stadje Breskens. Of u nu op zoek bent naar een rustig uitje of een actieve vakantie aan de kust, dit moderne chalet biedt een comfortabel en goed gelegen thuis weg van huis. EuroParcs kan vóór aankomst een borgsom vragen aan gasten die in een vakantiehuis verblijven. Na vertrek wordt de accommodatie geïnspecteerd en wordt de borgsom binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende voorwerpen of overlast wordt geconstateerd. Indien nodig kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Gasten worden vriendelijk verzocht de huisregels na te leven en medegasten te respecteren om een soepel terugbetalingsproces te garanderen. Houd er rekening mee dat tijdens grote evenementen en festivals een hogere borgsom kan worden gevraagd.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.2/5

Zeer goed

37 Beoordelingen
Femke·15 oct 2024
4.5/5
Vertaal
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Zwembad
Tuin
Afwasmachine
Wasbak
Combimagnetron
douche
Parasol
terras
Badkamer
koel-/vriescombinatie
Hal
toilet
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Travel Support Stay Support Boekingskosten Reisondersteuning Bedlinnen Toeristenbelasting
Extra kosten
(niet meegenomen in getoonde prijs)
HuisdierenMax. 2; € 7.50/dier/nacht
Verwarming/EnergieIncluded
EindschoonmaakIncluded
Optionele services ter plaatse
BadlinnenZelf meenemen
Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 6 PM
    Vertrek
    9 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan. Er kunnen kosten in rekening worden gebracht.
  • De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
  • Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
  • Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
  • Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
  • Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Beschrijving
Dit gezellige, vrijstaande chalet in Resort Schoneveld ademt de sfeer van een stijlvol strandhuis en is perfect voor een ontspannen vakantie. Gelegen op slechts 600 meter van het strand en 2 km van het centrum van Breskens, biedt het de ideale balans tussen rust en gemak.
Het chalet is volledig ingericht en beschikt over een comfortabele woonkamer met een tv en een open keuken die is uitgerust met een vaatwasser en een combimagnetron. Met twee slaapkamers, elk voorzien van twee eenpersoonsbedden die tot een tweepersoonsbed kunnen worden samengevoegd, is deze accommodatie zeer geschikt voor stellen, gezinnen of vrienden. Het chalet wordt omgeven door een privétuin en beschikt over een terras met tuinmeubilair, waar gasten buiten kunnen dineren en ontspannen. Er is parkeergelegenheid direct naast het chalet. Het vakantiepark biedt een selectie aan accommodaties voor vier tot zes personen, afgestemd op verschillende behoeften. Gasten dienen er echter rekening mee te houden dat de parkwinkel momenteel tot 4 april gesloten is wegens renovatiewerkzaamheden en dat het zwembad tijdelijk niet beschikbaar is vanwege onderhoud. Ondanks deze tijdelijke sluitingen blijft Resort Schoneveld een uitstekende keuze voor een vakantie aan het strand. De omgeving biedt volop mogelijkheden voor strandwandelingen, fietstochten en het verkennen van het charmante stadje Breskens. Of u nu op zoek bent naar een rustig uitje of een actieve vakantie aan de kust, dit moderne chalet biedt een comfortabel en goed gelegen thuis weg van huis. EuroParcs kan vóór aankomst een borgsom vragen aan gasten die in een vakantiehuis verblijven. Na vertrek wordt de accommodatie geïnspecteerd en wordt de borgsom binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende voorwerpen of overlast wordt geconstateerd. Indien nodig kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Gasten worden vriendelijk verzocht de huisregels na te leven en medegasten te respecteren om een soepel terugbetalingsproces te garanderen. Houd er rekening mee dat tijdens grote evenementen en festivals een hogere borgsom kan worden gevraagd.
Lees verder
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€117
per nacht
€309tot 62% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store