Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Krijg tot 25% korting op uw verblijf - exclusief in de Belvilla-app met code APPONLY
 
Download Nu!
Stijlvol appartement in De Cocksdorp met privétuin, De Cocksdorp
Stijlvol appartement in De Cocksdorp met privétuin, De Cocksdorp
Stijlvol appartement in De Cocksdorp met privétuin, De Cocksdorp

Stijlvol appartement in De Cocksdorp met privétuin

De Cocksdorp, North Holland, Dutch coast, Texel, Frisian Islands, Netherlands

4.5/5
13 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is eerder van toepassing op alle inchecken 31 Dec 2025
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 31 Dec 2023
Uitgelicht
3 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
Appartement
Waar voor je geldMensen die in deze accommodatie verbleven, vonden hun verblijf de boekingswaarde waard.
FrisGasten zijn onder de indruk van de uitstekende hygiëne.
Soepele check-inMensen die hier verbleven, hadden een soepele check-in ervaring.
Beschrijving
Dit appartement ligt net buiten De Cocksdorp op het woonerf van onze paardenboerderij. Het appartement heeft een eigen terras met luxe tuinmeubilair en tuintje. Na een mooie vakantiedag op Texel kunt u ‘s avonds ontspannen in dit leuke comfortabele appartement. Zowel binnen als op het terras kunt u genieten van een rustige avond. In het nabijgelegen De Cocksdorp vindt u winkels en restaurants. Het appartement is geheel gelegen op de begane grond en heeft een woonkamer met open keuken. De keuken is compleet ingericht. Eén slaapkamer is voorzien van twee éénpersoons boxspringbedden en een flatscreen televisie.
De tweede slaapkamer beschikt over één boxspringbed. De badkamer heeft een douche en een wastafel. Er is een aparte toilet aanwezig. De schuifpui brengt u naar uw eigen terras met tuintje. Een compleet ingerichte keuken met vaatwasser, wasmachine en combimagnetron. Het eiland Texel biedt u vele fiets- en wandelpaden. De fiets is bij uitstek het vervoersmiddel voor uw vakantie. Alle bezienswaardigheden, activiteiten en dorpjes met terrasjes en winkeltjes liggen op korte afstand van elkaar. Ga eens naar het zwemparadijs Caluna of naar de zeehonden in Ecomare. Vergeet niet onderweg een stop te maken in Den Burg en De Koog voor een heerlijk drankje of etentje op een van de vele terrassen. Voor de wandelaars is het natuurgebied "de Slufter" een echte aanrader. En een van de meest uniek wandelervaringen op het eiland is toch wel een begeleide wadlooptocht. Mis het niet en boek voor een vakantie op dit fantastische eiland! Bijzonderheden: - U kunt uw auto bij uw woning parkeren. - Tijdens uw verblijf ontvangt u bovendien 25% korting op de fietshuur in de fietsenwinkel aan de Kikkertstraat. - Opgemaakte bedden. Indien u gebruik maakt van het campingbedje, dient u zelf lakens en dekens mee te nemen
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.5/5

Excellent

13 Beoordelingen
Family Casteels·08 mei 2021
5.0/5

Prachtige stek, heerlijk appartement, fietsen stonden al op het terras en zeer vriendelijke ontvangst. Ook nog lekker zonnetje dus geweldige start can ons verblijf!

Beautiful spot, lovely apartment, bicycles were already on the terrace and very friendly reception. Also nice sun so a great start to our stay!

In het Engels vertalen
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Wasmachine
Tuin
Afwasmachine
Combimagnetron
Wasbak
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Boekingskosten Schadeverzekering Servicekosten Bedlinnen Eindschoonmaak Toeristenbelasting Badlinnen Keukenlinnen
Extra kosten
(niet meegenomen in getoonde prijs)
HuisdierenMax. 2; € 5.00/dier/nacht
Optionele services ter plaatse
WifiGratis
Regels en beleid
  • Aankomst
    3 PM - 5 PM
    Vertrek
    9 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan. Er kunnen kosten in rekening worden gebracht.
  • Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Annuleringsbeleid
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Annuleringsvoorwaarden bekijken
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€110
per nacht
€154tot 28% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Meer dan 40 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
40.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store
Meest geboekt