Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Tuinhuis met ensuite badkamer, Saint-Martin-le-Redon
Tuinhuis met ensuite badkamer, Saint-Martin-le-Redon
Tuinhuis met ensuite badkamer, Saint-Martin-le-Redon

Tuinhuis met ensuite badkamer

Saint-Martin-le-Redon, Lot, Middle of France, Midi-Pyrénées, West-Frankrijk, South of France, France
4.7·36 beoordelingen
Kids zone available
Play area for kids inside the property
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Sep 2026
Uitgelicht
6 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
Gebied: 85.0 m²
Vakantiehuis
Hoog gewaardeerd voor
Nieuw
Gastheer
Locatie
Buiten en Omgeving
Voorzieningen
Diensten
Beschrijving
Dit ruime vakantiehuis met twee slaapkamers ligt in het rustige dorpje Saint-Martin-le-Redon en biedt een ontspannen toevluchtsoord voor maximaal 6 gasten. Ideaal voor gezinnen, met een groot privézwembad (5 x 10 m), een gemeubileerde tuin en een barbecue - perfect voor ontspannen maaltijden in de buitenlucht. Binnen combineert het huis comfort en gemak met een goed uitgeruste keuken (oven, magnetron, vaatwasser, koel-/vriescombinatie), airconditioning en een gezellige open haard voor koelere avonden. De slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed op de begane grond hebben elk een eigen badkamer, wat privacy en gemak voor alle gasten garandeert. Gratis wifi is overal beschikbaar. Verken het schilderachtige landschap van de Lot met nabijgelegen wandelpaden, fietsroutes en charmante dorpjes. Het stadscentrum ligt op slechts 1,5 km afstand en biedt lokale winkels, restaurants en een vleugje regionale cultuur. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op ongeveer 25 km afstand, waardoor deze rustige plek zowel toegankelijk als sereen is.
Of u nu aan het zwembad ligt of de nabijgelegen kastelen en wijngaarden ontdekt, deze oase van rust belooft een onvergetelijk verblijf in Zuidwest-Frankrijk.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.7/5
Uitstekend
36 Beoordelingen · 32 recensies

Beoordelingen van klanten (32)
Alle (32)
Gastheer (13)
Locatie (12)
Buiten en Omgeving (11)
Voorzieningen (11)
Diensten (11)
Mr Frank Azzara·23 jun 2026
5.0/5
Hartelijke ontvangst door de gastvrouw en -heer Sandra en Marc, die ons verrasten met een paar lokale producten. Een fles rosé, een potje honing en 4 eitjes van eigen kippen. Wat een lieve mensen. Ze wonen naast "ons" huisje maar laten alleen hun gezicht zien als we vragen hebben, en in het weekend wanneer Sandra het zwembad schoon maakt met de robot en de skimmers controleert. De pool is voorzien van een "kleuteralarm". Het huisje ligt buiten het dorp op een heuvel omgeven door bos. Sandra gaf ons enkele 'where to go' tips. Het kasteel van Bonaguil is de moeite waard, met aan de voet twee restaurants: Le Cellier en Les bons Enfants. Als je pad naar het kasteel omhoog loopt (kan ook linksom met de auto) passeer je het schattihge theehuis Le Table de Marlyse. Sla vanuit het huisje op La Vertolle bij de vuilcontainers linksom een prachtig klein weggetje in om naar het kasteel te rijden. Voorzichtig met de auto want het is smal. En anders via de D673. In Montcabrier op 5km afstand is een gezellige bakkerij. Heerlijke croissants en brioches, maar ook een gezellig zitje voor een kop koffie. Wel even een klein stukje via de D58 omhoog. Een supergrote Leclerc bevindt zich op 10km bij Montayral. Voorts is er vlakbij St. Martin-le- Redon een forellenkwekerij waar men ook kunt vissen. Bij Le Temple is een grote waterlelie tuin incl. een restaurant (niet super toegankelijk voor rolstoel). Dan nog...ach ervaar zelf de mooie routes naar schitterende dorpjes. Toppers voor ons waren Penne-d'Agenais en Monpazier. En vergeet Rocamadour niet!
Flechsig·02 mei 2026
5.0/5
Fand dieses Objekt ein tolles Preis-Leistungs-Verhältnis, besonders mit all dem, was es bietet.
Vertaal
Reinink·10 apr 2026
5.0/5
Loved lounging by the pool all day long.
Vertaal
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Privé zwembad
Zwembad
Wifi
Airconditioning
Wasmachine
Tuin
Afwasmachine
Oven
Parasol
Ligbedden
Leuk voor kinderen
Buitenspellen
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Centre (Saint Martin le Redon)
1.5 km
Golf course (Saint Martin le Redon 9 holes)
2.0 km
Horse riding (Fumel)
10.0 km
Fishing spot (Pisciculture (Truites))
1.0 km
Fishing river (Lot)
10.0 km
General supplies (Fumel)
10.0 km
General supplies (Saint Martin le Redon)
1.0 km
Restaurants (Restaurant Le Loup blanc)
1.0 km
Airport (Toulouse)
150.0 km
Doctor (Fumel)
10.0 km
Bank (Fumel)
10.0 km
Other (Château de Bonaguil)
5.0 km
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Travel Support Stay Support Boekingskosten Reisondersteuning Bedlinnen Eindschoonmaak Toeristenbelasting Badlinnen Keukenlinnen
Optionele services ter plaatse
WifiGratis
Airconditioning€ 7.15/nacht
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan
Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 6 PM
    Vertrek
    8 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
  • In verband met de veiligheid is het verboden een elektrische auto op te laden via het reguliere stroomnetwerk van de vakantiewoning
  • Dit vakantiehuis is één van de Belvilla Award winnaars in: 2025
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Beschrijving
Dit ruime vakantiehuis met twee slaapkamers ligt in het rustige dorpje Saint-Martin-le-Redon en biedt een ontspannen toevluchtsoord voor maximaal 6 gasten. Ideaal voor gezinnen, met een groot privézwembad (5 x 10 m), een gemeubileerde tuin en een barbecue - perfect voor ontspannen maaltijden in de buitenlucht.
Binnen combineert het huis comfort en gemak met een goed uitgeruste keuken (oven, magnetron, vaatwasser, koel-/vriescombinatie), airconditioning en een gezellige open haard voor koelere avonden. De slaapkamers met twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed op de begane grond hebben elk een eigen badkamer, wat privacy en gemak voor alle gasten garandeert. Gratis wifi is overal beschikbaar. Verken het schilderachtige landschap van de Lot met nabijgelegen wandelpaden, fietsroutes en charmante dorpjes. Het stadscentrum ligt op slechts 1,5 km afstand en biedt lokale winkels, restaurants en een vleugje regionale cultuur. De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op ongeveer 25 km afstand, waardoor deze rustige plek zowel toegankelijk als sereen is. Of u nu aan het zwembad ligt of de nabijgelegen kastelen en wijngaarden ontdekt, deze oase van rust belooft een onvergetelijk verblijf in Zuidwest-Frankrijk.
Lees verder
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€110
per nacht
€292tot 62% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store