Bij mij in de buurt
10 okt '26–11 okt '26
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Luxe villa in Benissa met zwembad, Benissa
Luxe villa in Benissa met zwembad, Benissa
Luxe villa in Benissa met zwembad, Benissa

Luxe villa in Benissa met zwembad

Benissa, Costa Blanca, Costa Blanca, Spanish coast, Valencia, Spain
4.4·4 beoordelingen
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 31 Okt 2026
Uitgelicht
8 Gasten
5 Slaapkamers
3 Badkamers
Gebied: 250.0 m²
Villa
Beschrijving
Casa Sonrisa is een prachtige villa met 5 slaapkamers en 3 badkamers die eind 2021 volledig vernieuwd zijn. Het interieur van de villa is volledig vernieuwd. Nieuwe kleuren, nieuwe uitstraling en badkamers die weer volledig aangepast zijn aan de hedendaagse wensen en eisen. Daarbij de de Spaanse identiteit bewaard gebleven. De mooie tuin is voorzien van een groot zwembad en biedt volop ruimte om te relaxen en buiten te eten. De vakantievilla is gelegen in La Fustera, niet ver van de steden Calpe en Benissa, waar u kilometers zandstrand en een groot aanbod aan cafés en restaurants vindt. U bereikt deze grote villa via de privépoort en de oprit met plaats voor tenminste 3 auto's. Vervolgens loopt u de trap op naar de entree, waar een gezellig zitje is gemaakt met uitzicht op de tuin en het zwembad.
Eenmaal binnen vindt u een ruime woon-/eetkamer en een volledig ingerichte keuken. De woonkamer grenst ook weer aan een terras met tafel en stoelen. U vindt op deze verdieping een slaapkamer met eigen badkamer en nog 2 tweepersoonskamers en een douche. Op de benedenverdieping is een overdekt terras met eettafel en stoelen, een woon-/eetkamer met open keuken en een aparte bijkeuken. Verder vindt u hier 2 slaapkamers en een douche. Alle slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten en airconditioning. In de tuin is nog een groot terras met eettafel, stoelen en parasols omgeven door fruitbomen en bij het zwembad is een grote, schaduwrijke loungeruimte ingericht met lekkere banken, stoelen en ligbedden. De villa is ingericht met meubels van goede kwaliteit en er is airconditioning in alle kamers. De tuinen zijn prachtig aangelegd met allerlei palmbomen en fruitbomen en er zijn genoeg terrassen in de zon en in de schaduw om uit te rusten, te eten en te zonnen bij het zwembad. Deze prachtige villa ligt in La Fustera, een paar kilometer van de stad Calpe. Als u toch wat meer vertier wilt, dan bent u zo in Calpe, met zijn vele winkels, boetiekjes, restaurants en barretjes aan de stranden waar zowel overdag als 's avonds altijd mensen te vinden zijn - ideaal voor jong en oud. De typisch Spaanse restaurants in de haven zijn ook leuk om een keer verse vis te eten en hier zijn ook weer genoeg gezellige cafés voor een lekker drankje. Het beschutte strand van La Fustera is ongeveer 1 km van de villa en actieve vakantiegangers kunnen 2 km verderop terecht voor allerlei watersporten.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.4/5

Zeer goed

4 Beoordelingen
Mr Joke Laurijssen·21 okt 2022
4.4/5
Wij verbleven 6 nachten samen met ons 3-jarig dochtertje. Het huis en de tuin zijn prachtig, het zwembad was koud maar daar trok onze dochter zich niks van aan. Vlakbij een leuk strandje met een strandbar waar we ook een hapje hebben gegeten. Het enige nadeel waren de tijgermuggen die na een periode van hevige regenval veelvuldig aanwezig waren. Maar dat was gewoon een beetje pech hebben. Op de avond van aankomst waren er problemen met de elektriciteit, ook door de regenval, maar dat werd goed en snel opgevangen. De eigenaars zijn goed bereikbaar en hulpvaardig. Op enkele minuten rijden was er een grote supermarkt waar we heerlijke maaltijden hebben samengesteld. Wat ik wel jammer vond, was dat de afwasmachine kapot was, als je met een groot gezelschap komt, zou ik dit persoonlijk wel erg vervelend vinden. Ik hou echt niet van afwassen ;-). Maar in het algemeen een aanrader!!
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Privé zwembad
Zwembad
Wifi
Airconditioning
Wasmachine
Tuin
Balkon of terras
Afwasmachine
Oven
Combimagnetron
Parasol
Ligbedden
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Regels en beleid
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!
  • Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
  • Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
  • Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
okt 10, 20261 NACHTokt 11, 2026
2 Gasten • 0 huisdieren
Deze accommodatie is niet beschikbaar op de geselecteerde data. Probeer andere datums.
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store