Bij mij in de buurt
28 aug '2629 aug '26
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Vakantiehuis in Santa Margalida met tuinmeubelen, Santa Margalida
Vakantiehuis in Santa Margalida met tuinmeubelen, Santa Margalida
Vakantiehuis in Santa Margalida met tuinmeubelen, Santa Margalida
Vakantiehuis in Santa Margalida met tuinmeubelen
Santa Margalida, Balearic islands, Majorca, Spain
4.4·99 beoordelingen
Gratis annuleren tot 14 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Sep 2026
Uitgelicht
2 Gasten
1 Badkamer
Gebied: 20.0 m²
Appartement
Beschrijving
De finca, liefdevol gerund door de verhuurders, is rustig en prachtig gelegen op een heuvel. 5 huizen en een woongebouw met studio's en appartementen passen harmonieus in de weelderige vegetatie van het uitgestrekte tuin-/binnenplaatscomplex. Geniet van privacy op uw eigen terras voor uw huis met een goed glas wijn van de verhuurders of ontspan bij een van de twee gemeenschappelijke buitenzwembaden. Richting het zuiden heb je een prachtig panoramisch uitzicht over Santa Margalida en de omgeving. In het noorden strekt zich het prachtige landschap van de gemeente Muro uit. Laat je blik naar de zee dwalen. Er zijn talloze excursies in de omgeving. Alcúdia is bijvoorbeeld met de auto in ongeveer 30 minuten te bereiken.
De oude stad met zijn voetgangersgebied is ideaal voor een ontspannen wandeling. Wasservice op aanvraag mogelijk, eventueel tegen betaling. Controleer de voorwaarden. Tips: -De servicekosten (kosten voor verwarming/airconditioning) van € 8/nacht zijn ter plaatse te betalen - Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit - Huisdieren tot 7 kg zijn toegestaan. Dagprijs 12 euro. Meer dan 7 kg dient met de finca afgesproken te worden. De prijs kan variëren. - Van november tot maart worden het beddengoed en de handdoeken slechts één keer per week verschoond bij een verblijf van meer dan 7 nachten.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.4/5

Zeer goed

99 Beoordelingen
Mroz·15 feb 2025
4.5/5
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wasmachine
Bbq
Balkon of terras
Ligbad
Fornuis
Parasol
douche
Buitenzwembad
Broodrooster
Badkamer
Ligbedden
toilet
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Centre (Santa Margalida)
2.0 km
Centre (Alcúdia)
20.0 km
Regels en beleid
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
  • niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
  • Op de foto's zijn voorbeelden te zien van huizen en appartementen Alleen honden tot 5 kg toegestaan Diner: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag mogelijk Toegang is via een onverharde weg. (Jeugd) groepen alleen op aanvraag.
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Beschrijving
De finca, liefdevol gerund door de verhuurders, is rustig en prachtig gelegen op een heuvel. 5 huizen en een woongebouw met studio's en appartementen passen harmonieus in de weelderige vegetatie van het uitgestrekte tuin-/binnenplaatscomplex.
Geniet van privacy op uw eigen terras voor uw huis met een goed glas wijn van de verhuurders of ontspan bij een van de twee gemeenschappelijke buitenzwembaden. Richting het zuiden heb je een prachtig panoramisch uitzicht over Santa Margalida en de omgeving. In het noorden strekt zich het prachtige landschap van de gemeente Muro uit. Laat je blik naar de zee dwalen. Er zijn talloze excursies in de omgeving. Alcúdia is bijvoorbeeld met de auto in ongeveer 30 minuten te bereiken. De oude stad met zijn voetgangersgebied is ideaal voor een ontspannen wandeling. Wasservice op aanvraag mogelijk, eventueel tegen betaling. Controleer de voorwaarden. Tips: -De servicekosten (kosten voor verwarming/airconditioning) van € 8/nacht zijn ter plaatse te betalen - Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit - Huisdieren tot 7 kg zijn toegestaan. Dagprijs 12 euro. Meer dan 7 kg dient met de finca afgesproken te worden. De prijs kan variëren. - Van november tot maart worden het beddengoed en de handdoeken slechts één keer per week verschoond bij een verblijf van meer dan 7 nachten.
Lees verder
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
aug 28, 20261 NACHTaug 29, 2026
2 Gasten • 0 huisdieren
Deze accommodatie is niet beschikbaar op de geselecteerde data. Probeer andere datums.
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store