Dit charmante vakantiehuis ligt in Tännesberg in Duitsland. Er zijn 2 slaapkamers waar 5 personen kunnen overnachten, ideaal voor een vakantie met het hele gezin. Daarnaast mag je 1 huisdier meenemen. Vanaf het balkon heb je een prachtig uitzicht.
Tijdens een wandeling of fietstocht kun je de aantrekkelijke omgeving ontdekken. In het nabijgelegen Oberpfälzer Seenland kunnen watersporters hun hart ophalen. In de directe omgeving van Tännesberg liggen een bosbad, een avonturenpark en een vruchtenroute, dus je hoeft je niet te vervelen. Doordat je vlak bij de grens met Tsjechië zit, kun je ook een dagje naar Pilsen en Praag.
Het vakantiehuis is gezellig ingericht en alles wat je nodig hebt, is aanwezig. De keuken is voorzien van een oven en in de woonkamer kun je televisie kijken. Vanaf de slaapkamer kun je naar het balkon. In de tuin kun je in de zomer heerlijk barbecueën en de auto parkeer je op je eigen parkeerplaats.