We zijn hier met een groep geweest voor een spellenweekend. We hebben het hele weekend door complimenten gehoord over het huis! Het hoge aantal badkamers en toiletten is erg fijn. De woonkamer is ruim en in de keuken is er veel ruimte in de koelingen en vriezer. De bedden zijn comfortabel, de banken trouwens ook. We hebben veel gebruik gemaakt van het terras met fijn meubilair. De tuin, het zwembad en de BBQ zagen er ook fantastisch uit, hoewel we daar geen gebruik van hebben gemaakt. Er is enorm veel servies/glaswerk beschikbaar, je komt zeker niks tekort. Een groot pluspunt zijn ook de parkeerplaatsen die bij het huisje horen. De voordeur heeft naast een sleutel ook een codeslot, erg makkelijk met een groep.
Het enige aandachtspuntje dat ik aan toekomstige bezoekers mee zou willen geven is dat het souterrain wel ook echt een wat muffige keldergeur heeft en je daar de stookolie ruikt. Voor ons was dat zeker geen probleem, maar als je boekt met kinderen of mensen met longproblemen dan zou ik die liever in een andere slaapkamer laten slapen.
De locatie is ideaal, lekker centraal, direct aan de Ravels linie gelegen en tegenover een horecagelegenheid. In de omgeving is er veel te doen en te zien zonder dat je daarvoor een eind hoeft te rijden, Waimes vormt een prima uitvalsbasis.