Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Vakantiehuis in Ardennen met terras, Saint Vith
Vakantiehuis in Ardennen met terras, Saint Vith
Vakantiehuis in Ardennen met terras, Saint Vith

Vakantiehuis in Ardennen met terras

Saint Vith, Liège-Spa-Malmedy-Stavelot and surroundings, Ardennes, Liège, Omgeving Luik, Spa, Hoge Venen, Malmedy, Belgium
4.3·88 beoordelingen
Gratis annuleren tot 21 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Sep 2026
Uitgelicht
4 Gasten
1 Slaapkamer
1 Badkamer
Gebied: 95.0 m²
Vakantiehuis
Hoog gewaardeerd voor
Nieuw
Buiten en Omgeving
Locatie
Staat van het pand
Kwaliteit van de Accommodatie
Interieur van het huis
Beschrijving
Deze vakantiewoning is ideaal voor een stel, maar ook heel goed voor 4 personen. Het is een charmant, halfvrijstaand vakantiehuis met een slaapkamer met een 2-persoonsbed en in de woonkamer staan nog 2 1-persoonsbedden. Als je je afvraagt waar de naam van het huis, De Sterrenhemel, vandaan komt, sluit dan de gordijnen en doe alle lichten uit. Dan zie je de sterrenhemel aan het plafond. Het huis ligt ongeveer op de grens tussen België en Duitsland en is daarom een ideale uitvalsbasis voor allerlei activiteiten. Profiteer bijvoorbeeld van de RAVel-fietspaden die je langs prachtige regio's leiden. Er is een klein terras naast het huis, alleen toegankelijk via het raam. Dit wordt niet aanbevolen voor mensen met een beperkte mobiliteit.
Het huis is halfvrijstaand met BE-4783-03. Als je in grote aantallen komt, kan je de 2 huizen huren met behoud van de privacy.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.3/5
Zeer goed
88 Beoordelingen · 57 recensies

Beoordelingen van klanten (57)
Alle (57)
Buiten en Omgeving (21)
Locatie (21)
Staat van het pand (18)
Kwaliteit van de Accommodatie (14)
Interieur van het huis (15)
Mr Peter Delepierre·26 jul 2026
5.0/5
Wat een leuk appartement! Alles was voorzien om er een leuke tijd van te maken. De eigenaar reageerde meteen als je hem mailde. In de omgeving kun je vele wandelingen doen. We trokken ook naar Luxemburg en Duitsland, wat vlakbij was. We zouden zeker graag terugkomen!
Mr marleen primus·05 jun 2026
5.0/5
Lekker rustig .heel netjes.prijs kwaliteit prima
Lipp·15 mei 2026
5.0/5
Vor der Fahrt brauchte ich guten Schlaf , den habe ich bekommen. Die Dusche war erfrischend nach dem Tag draußen, und ein Fernseher oben bot eine gute Möglichkeit zur Entspannung. Der Blick von der Terrasse entspannte mich sehr schön.
Vertaal
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Afwasmachine
Oven
Wasbak
Fornuis
douche
terras
Badkamer
koel-/vriescombinatie
Hal
toilet
Eettafel
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Tennis court (TC Sankt Vith)
10.1 km
Lake (Lakes of Weiswampach)
31.7 km
Bakery (Bakery Fonk)
10.2 km
Restaurants (Restaurant Napoli)
9.9 km
Restaurants (Restaurant Quadras)
10.5 km
Cafe (Café Trottinette)
9.3 km
Airport (Liège Airport)
96.4 km
Hospital (Hospital Saint-Joseph)
9.6 km
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Travel Support Stay Support Boekingskosten Reisondersteuning Elektriciteit Eindschoonmaak Gas/Olie
Extra kosten
(niet meegenomen in getoonde prijs)
HuisdierenMax. 2; € 11.76/dier/nacht
Optionele services ter plaatse
BadlinnenZelf meenemen
KeukenlinnenZelf meenemen
WifiGratis
Goed om te weten
BedlinnenZelf meenemen
Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 6 PM
    Vertrek
    9 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan. Er kunnen kosten in rekening worden gebracht.
  • Dit vakantiehuis is één van de Belvilla Award winnaars in: 2023
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
We zijn online! Chat met ons. Minder dan 60 seconden wachttijd.
Beschrijving
Deze vakantiewoning is ideaal voor een stel, maar ook heel goed voor 4 personen. Het is een charmant, halfvrijstaand vakantiehuis met een slaapkamer met een 2-persoonsbed en in de woonkamer staan nog 2 1-persoonsbedden.
Als je je afvraagt waar de naam van het huis, De Sterrenhemel, vandaan komt, sluit dan de gordijnen en doe alle lichten uit. Dan zie je de sterrenhemel aan het plafond. Het huis ligt ongeveer op de grens tussen België en Duitsland en is daarom een ideale uitvalsbasis voor allerlei activiteiten. Profiteer bijvoorbeeld van de RAVel-fietspaden die je langs prachtige regio's leiden. Er is een klein terras naast het huis, alleen toegankelijk via het raam. Dit wordt niet aanbevolen voor mensen met een beperkte mobiliteit. Het huis is halfvrijstaand met BE-4783-03. Als je in grote aantallen komt, kan je de 2 huizen huren met behoud van de privacy.
Lees verder
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€52
per nacht
€89tot 41% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring
Word lid van ons netwerk en laat uw bedrijf met ons groeien!
Ervaar een betere ervaring met onze app
Haal hem op bijGoogle Play
Download in deApp Store