Welkom in uw vakantieaccommodatie in Altenmarkt im Pongau, ideaal voor gezinnen en groepen die willen genieten van een ontspannen skivakantie op een uitstekende locatie. De accommodatie is verdeeld over de begane grond en de eerste verdieping en biedt u het volledige huis voor privégebruik. De entree en de trap worden uitsluitend gedeeld met de eigenaren.
De accommodatie beschikt over twee keukens, vier slaapkamers, twee badkamers en een extra woonruimte. Een balkon, veranda en tuin bieden heerlijke plekken om te ontspannen na een actieve dag in de bergen. Voor gezinnen zijn een babybedje en kinderstoel beschikbaar. Er is ook een ski- en skischoenenberging en er zijn 5 parkeerplaatsen beschikbaar.
De locatie is perfect voor wintersportliefhebbers: winkels, een populaire pizzeria en après-ski bevinden zich op slechts ongeveer 200 meter afstand.
De skibus naar Zauchensee en Flachau stopt eveneens op ongeveer 200 meter van de accommodatie. De Erlebnis-Therme Amadé is in ongeveer 5 minuten lopen te bereiken. Obertauern ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto, waardoor dit een ideale uitvalsbasis is voor een veelzijdige wintersportvakantie in de regio Salzburg.