Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Geniet van een heerlijke vakantie met het gezin in deze mooie, moderne villa voor 6 personen op een rustig park nabij Harderwijk. Er ligt een groot terras rondom de villa en uw bootje legt u aan aan de eigen aanlegsteiger. Golfliefhebbers neem uw clubs mee, want het park ligt tegen de golfbaan aan!
Op de begane grond bevindt zich de ruime woonkamer met een gezellige, comfortabele zithoek. Er is een moderne, open keuken met een fijne eettafel, waar u met het hele gezelschap kunt tafelen. De eerste tweepersoons slaapkamer en de badkamer met dubbele wastafel, douche en toilet liggen ook op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich nog 2 slaapkamers, elk voor 2 personen en elk met een eigen badkamer. Rondom de villa ligt een groot terras met diverse zitjes, er is een lounge bank met een gashaard en er is een picknicktafel. U kunt uw boot meenemen want de villa ligt aan het water en er is een eigen aanlegsteiger.
Het park Harderwold is een heerlijk rustig park met luxe woningen en ligt naast een golfbaan. In Harderwijk en omgeving zijn een aantal sterrenrestaurants voor een culinair uitje maar een pannenkoek bij Hans en Grietje is ook een feestje. Een dag Dolfinarium, Walibi of Julianatoren mag niet aan de vakantie ontbreken en ook Aviodrome of het saunacomplex de Veluwse Bron behoren tot de mogelijkheden.
Het Harderwold Villa Resort is een vuurwerkvrije zone, er mag het gehele jaar geen vuurwerk afgestoken worden.
Een fijn, ruim huis, mooi aan het water. Elke kamer heeft een eigen badkamer.
Heerlijke villa op rustig park met een aardige ontvangst bij de receptie. Dat er een kerstboom in de villa stond was een aangename verrassing! De technische man werd bij aankomst ook nog even ingevlogen, omdat we de sfeerhaard niet aan konden krijgen (haperende ontsteking). Met zijn tip de rest van het verblijf lekker van de haard kunnen genieten. Heel fijn dat er zo’n uitgebreide (keuken-)inventaris is (voor de baby ook een bad, commode etc). In de beschrijving van Belvilla staat dat 1 kmr een stapelbed heeft, maar alle kamers hebben 2 x 1 pers. boxsprings. Meer dan prima verblijf gehad!
Keurige zeer ruime vakantievilla. Ook het park is keurig onderhouden. Geen parkfaciliteiten maar op een paar autominuten van Harderwijk. Ruime slaapkamers en badkamers. Goed uitgeruste ruime keuken. Helaas deed de gashaard het niet.
Sehr schönes Haus, ruhige Umgebung, einziger Kritikpunkte, das Haus war nicht ganz so sauber wie gewünscht.
Riesengroßes Ferienhaus in toller Lage Das Haus ist super ausgestattet. Besonders der Wok für den Gasherd lädt zum Kochen ein. Die Lage ist auch super, direkt in der Nähe des schönen Ortes Harderwijk.
Villa is prachtig en goede ligging. Er is verder niets te doen op het park en er is geen winkeltje en de receptie is alleen op maandag en vrijdag open.
Freundlicher Empfang und perfekt vorbereitetes Haus
Super heel flexibel en vriendelijk