Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze mooie vakantiewoning ligt het dorpje Xhoffraix. Bijna alle slaapkamers en badkamers vindt u op de begane grond. Via de trap komt u op de 1e verdieping, waar de goed uitgeruste keuken, eetkamer en zitkamer zich bevinden. Met 6 slaapkamers biedt deze woning plaats aan 16 personen. Vrienden, families en gezinnen zijn allemaal van harte welkom!
In deze streek valt van alles te beleven. Op de skipiste van Ovifat kunt u 's winters skiën, terwijl u er in de zomer met een go-cart van de helling kunt afrazen. In Malmédy vindt u uitstekende restaurants, cafés, leuke winkels en een openluchtzwembad. Maar ook het prachtige merengebied van Robertville en Bütgenbach is zeker een bezoek waard. Hier kunt u kanovaren, zeilen, vissen, duiken en zwemmen.
In de mezzanine kunnen de kinderen een spelletje spelen of een film kijken. Achter het huis ligt een grote tuin, waar u in de zomermaanden kunt genieten van de zon.
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan jongerengroepen.
Prachtige omgeving. Huis met alle nodige comfort.
De accommodatie was mooi en ruim voor 10volw en 4 kinderen. Het huis was goed ingedeeld en de omgeving was prachtig. Er was een bbq aanwezig en een grote tuin. Nadelen waren dat er in de diepvries beschimmelde etenswaren lagen en de borden en bestek waren niet zo schoon. In 1 badkamer was wat schimmel, maar was niet zo erg gezien we daar maar een paar dagen bleven. Over het huis en de omgeving over het algemeen heel positief dus. Wat erg tegenviel is dat ik per bank de borg moest betalen. Deze zou 2 weken na het verblijf worden teruggeboekt maar dat is tot op heden niet gebeurd. Ik stuur hier een bericht over naar Belvilla maar het kost hun 4weken(!!!) om antwoord te geven, dus nu moet ik nog even 3 weken wachten op hun antwoord en maar hopen dat ik mijn €400(!) terugkrijg.
Prima: de schoonmaakploeg was net klaar, mooi weer en mooie groene omgeving. Mooi ruim huis ,6 slaapkamers, 3 was/douche mogelijkheden, grote kamer ,overdekt balkon,groot terras en groot grasveld👍👍
De sloten van de buitendeuren zijn niet gebruiksvriendelijk.
Een prachtige omgeving, mooie wandelingen gemaakt! De vakantie woning was praktisch, veel keuken gerief. Jammer dat de slaapkamer met badkamer op de benedenverdieping heel muf naar schimmels rook!
Prima in orde en een prachtige omgeving ! Ook de overvloed aan documentatie werd zeker gesmaakt en kwam goed van pas (omdat de Wifi niet werkte en we daardoor op de laptop niet veel konden opzoeken).
Prachtige omgeving en mooi uitzicht vanuit het huis. Genoten met 11 personen van bbq in grote tuin en van de uitjes in de nabije omgeving. Railbike in Leykaul en Rheinhardkasteel bezocht. Terras Chez Remy was ook gezellig met het warme weer. Huis met 4 wc's (waarvan 1 wc apart), 2 douches en een bad verdeeld over 3 badkamers en nog een wastafel op een vd grote kamers (met stapelbed en 2 persoonsbed). Zowel binnen als buiten voldoende ruimte. Bedden sliepen prima, maar wel warm ondanks open ramen. 2 koelkasten dus dat was ook prettig. Prettig dat je bij vertrek afwas in vaatwasser kon doen en daarna sleutel inleveren zonder eerst te moeten wachten tot die weer klaar is. Goede service. wij kijken terug op een prettig verblijf.
De tuin had geen echte omheining en was daarom niet geschikt voor honden.
Mooie streek, mooie wandelroutes.
Wij werden hartelijk ontvangen en het was geen probleem dat we iets eerder waren. We kregen meteen de sleutel en alles werd prima uitgelegd. Het huis was boven verwachting. Prachtig gelegen op een groot stuk grond. Dat er sneeuw lag en de zon volop scheen was een cadeautje. De kinderen hebben naar hartenlust kunnen sleeën. Wij hebben een super fijn weekend gehad!
Mooi onderhouden woning met alle nodige faciliteiten voor aangenaam bedrijf
goede ontvangst, de accommodatie was in orde, enkel de matrassen op de bedden zeer dun geen echte lattenbodem. De omgeving was schitterend.
Mooie omgeving, huis was goed bereikbaar.
zeer vriendelijke onvangst in het plaatselijk immo kantoor maison vacances.Heel goed huis met alle voorzieningen uitstekend geschikt voor gezinnen met kinderen.prachtige omgeving met uitstekende wandelingen.Winkels zijn niet zover (8 km) maar in het dorpje is een uitstekene bakkerij. Buiten het mindere weer was onze vakantie een succes.
Prachtig huis met moderne faciliteiten en goede schone bedden en sanitair. Het geheel is gelegen op een mooie lokatie nabij de Hoge Venen.
vriendelijke dame maakte ons wegwijs.
Groupe de personnes handicapées.
We hebben een heel aangenaam weekend gehad. Mooie indeling van het huisje. Nog beter voor gezinnen met oudere kinderen. Goed uitgeruste keuken, grote frigo en diepvries. Wel enkele puntjes van verbetering. Het huisje was niet vuil, maar er kon toch iets beter schoon gemaakt zijn... De bedden zijn eerder aan de harde kant en ook niet zo groot. Tot slot zijn eigenlijk ook de ramen en deuren wel aan vervanging toe. Deze gingen niet gemakkelijk open en toe.
We hebben een heerlijk weekend gehad met 4 gezinnen. Soepele incheck. Wel wat kleine schoonmaak tips achtergelatenn
Heel mooie kerstvakantie beleeft in fantastisch huis waren met 14 personen alles was perfect in orde !!!
Goed gelegen locatie voor wandelingen vanuit huis of met een korte autorit. Mooie inrichting van het huis voor grote groep van divers pluimage qua slaapruimte en activititeiten in huis, voldoende keukenruimte om zelf te koken.
Niks is zo leuk als in een mooie omgeving uw fietshobby te beoefenen. Als dan ook nog de vakantiewoning alle comfort biedt dan is dit genieten met volle teugen. Voor herhaling vatbaar.
We waren met 16 personen in de woning. Deze is van alle gemakken voorzien. Bij mooi weer volop mogelijkheden voor buiten door te brengen rondom de woning. De omgeving nodigt uit om te genieten van de natuur en rust. Het is een aanrader. In het dorp zelf is weinig te beleven. Maar in de omgeving is voldoende mogelijkheden voor uitjes.
Wij waren met 11 personen en dat was ideaal. Het huis was heel proper en er was meer dan voldoende keukenmateriaal. Enkel de trap naar de TV- kamer was onveilig, zelfs voor volwassenen maar zeker voor kinderen. We hebben van in het dorpje heel mooie wandelingen gemaakt. Er was ook een bakker in het dorp en een gezellige taverne met een mini market. Het was een super verlengd weekend.
We waren met een groep vrienden met kinderen. Leuk huisje, voldoende ruimte in slaapkamers voor kinderbedjes, grote woonkamer/eetkeuken. Xhoffraix is niet heel spannend, maar wel andere dingen om te doen in de buurt, zoals mountainbiken, grot bezoeken of naar groter dorp. Huisje was schoon, wat gedateerde banken, maar met genoeg zitplaatsen, open haard en gratis wifi (wat aan de langzame kant). Keuken voorzien van alle dingen die je nodig hebt. Zeker voor herhaling vatbaar, zeer goede prijs kwaliteit verhouding.
Het was een heel leuk huis en je kon in de omgeving goed wandelen. Malmedy lag ook in de buurt dus je kon makkelijk boodschappen gaan doen.
Wir waren mit mehrern Familien mit kleineren Kindern dort. Die Größe des Hauses und die Aufteilung der Räume war toll, ebenso das Außengelände.
We hebben een heerlijke vakantie gehad. We hadden het huis gehuurd met enkele gezinnen met kleine kinderen. De trap naar de zolder was niet veilig, maar dat hadden we afgeschermd. Het huis was goed uitgerust en de tuin was heerlijk! We hebben fijne avonden gehad op het terras. De stoelen in het huis waren erg vies en plakkerig. Het huis leek niet goed schoongemaakt, dit was dan ook een minpuntje.
Super weekend achter de rug met onze vrienden in dit prachtige vakantiehuis.
prima huisje ,, mooie omgeving, luxe ingerichte keukengrote tuin , en lekker rustigalleen , zoals andere ook al zeiden , is de trap in woon kamer naar de tv kamer best wel beetje link, ,maar is wennen denk ik
Erg goede week gehad in mei. Huis is super geoutilleerd, Alles is in veelvoud aanwezig (servies, bestek, pannen, kinderbedden, kussens etc.) Bij aankomst schrokken we even omdat de aanblik van het huis aan de voorzijde wat mistroostig is, er moet wat gedaan worden aan de voorgevel (pleisterwerk e.d.) maar dit maakte de binnenkant meer dan goed. Modern interieur, heerlijke openhaard, met hout voor de eerste stookbeurt inclusief! Omgeving is prachtig en er zijn erg leuke wandelingen die aangegeven worden met tekens. Wandel en fietskaarten zijn aanwezig. Ook met kids (vanaf een jaar of 5) prima te doen, aangezien ze lekker kunnen klauteren. Qua weer is het wel handig om te weten dat je op zo'n 500 mtr hoogte zit, dus de temperatuur valt wat lager uit.
We hebben met een groep van 14 personen een weekend doorgebracht in dit vakantiehuis. Het huis beschikt over 2 en 4 persoons slaapkamers. De 4 persoons kamers hebben een dubbelbed en een stapelbed. Er zijn 3 douches en een volledig compleet ingerichte keuken en woonkamer. Het enige minpuntje is dat er maar 1 koel-vries combinatie aanwezig was in het huis. Voor 14 personen is dat een beetje weinig. Verder is het huis uitermate geschikt om met een groep een weekendje door te brengen.
door de sneeuw hadden wij een leuke wintertrip. In het huis is alles aanwezig wat je nodig hebt
Wij hadden een schitterend weekend met een groep van 10 volwassenen en 7kinderen. Zeer griefelijk huis ook in de keuken was alles aanwezig. De mezzanine was ook heel leuk voor de kinderen ,ze hadden een apparte ruimte en je kon ze toch nog een beetje contoleren, enkel oppassen voor de trap !Voor herhaling vatbaar;)
Een prima locatie en een mooi huis, verhuurd door een verhuurbedrijf dat meer van dergelijke huizen in de verhuur heeft. Ruime woonkamer, met grote tafels die je aan elkaar kunt schuiven zodat een groep van 13 personen aan één tafel kan zitten. Van alle gemakken voorziene keuken. Bestek en servies in ruime mate aanwezig, voor de rest alles zelf meenemen inclusief zout, peper en wc-papier (bij aankomst waren 3 rollen voorhanden, dat is niet veel op 13 personen).
Verzorgd huis met mooie en ruime kamers, 3 badkamers, een grote tuin, een klein dennebosje,... Kinderen hebben een kamp gemaakt terwijl de ouders gezellig konden aperitieven en genieten van de zon. Zeker een aanrader om met een groep naar toe te komen. 1 minpuntje: een gevaarlijke trap om naar de mezzanine te gaan...
het huisje oogt vele malen mooier dan het in werkelijkheid is. ook was het niet echt schoon. daarnast staat het te boek voor 16 personen. dit is dan ook echt het maximum. wij, 10 volwassenen en 6 kids van 5 tot 15, hadden er net te weinig aan. het is verder wel kompleet ingericht maar helaas was erg uitgeleefd. We hadden zo vroeg in 't jaar echter het weer mee, 18gr eind maart, dus hebben gebruik kunnen maken van de immense tuin. Let op, de huizen in de straat zijn allen voor de verhuur, zoek je dus contact met de locals, dan is dit geen goede plek. voor wat betreft de omgeving, ardennen = bos = natuur = historie = prachtig.
Prachtig gelegen vakantiehuis. Alles aanwezig voor een geslaagde vakantie.