Direct aan de Seepromenade richting Velden bevindt zich deze in 2012 compleet gerenoveerde ruime en luxe ingerichte villa in een 15.000m² privé park met privé-strand aan de zuidoever van de Wörthersee. Je bewoont 1 van de 6 villa´s die zich in dit park bevinden. De fantastische ligging met adembenemend uitzicht over de Wörthersee is werkelijk uniek. De villa beschikt over maar liefst 140 m2 woongenot en heeft een zeer ruim overdekt terras. Ideaal voor een heerlijk ontbijt en 's avonds om hier lekker te barbecueen. In 2 minuten loop je naar het bij dit villapark behorende privéstrand aan de Wörthersee met een groot grasveld, steiger en nieuwe strand meubels. Direct vanuit deze villa zijn er uitstekend sportfaciliteiten zoals tennis, zeilen, surfen, waterskiën, fietsen, enz. Er zijn ook verschillende 18-holes golfbanen in de omgeving. In de winter biedt deze villa de ideale uitvalsbasis voor uitstapjes naar de verschillende skigebieden, zoals Nassfeld, de Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim of de Turrach. Over de mooie promenade langs het meer loop je in 15 minuten naar het centrum van Velden. Daar vind je vele goede restaurants en bars en het bekende Casino Velden. Al met al een topvilla voor levensgenieters!
- De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
- Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Perfekte Betreuung während des gesamten Aufenthaltes Unterkunft sehr sauber und gut ausgestattet
de aankomst was goed verzorgd, handdoeken en dergelijke lagen klaar, en zelfs koffiecupjes voor de Nespresso machine.