Deze Provençaalse villa ligt in een rustige omgeving op ong. 2 km van het Provençaalse dorp Seillans.
De villa is gelijkvloers en bestaat uit een open keuken met alle comfort, een ruime woon/eetkamer, 4 slaapkamers en 3 badkamers. Alle slaapkamers beschikken over horren tegen de insecten.
In de volledig omheinde tuin van 5000 m2 (met elektrische poort) ligt een groot verwarmd zoutwater privézwembad (10 x 5 m) beveiligd met een gemotoriseerd dekzeil.
Voor het huis kunt u genieten van het ruime terras waar luxe ligbedden voor u klaarstaan om te genieten van de mediterrane zon. Voor een siësta, kunt u ook wegdromen in een hangmat op het terras. Grenzend aan het terras vindt u een zomerkeuken met een pizzaoven en een Weber gas BBQ
Mocht u tijdens het genieten van de welverdiende vakantie ook nog de Provençaalse sfeer willen opsnuiven dan zijn er tal van mogelijkheden in de buurt. Op 2 km ligt het pittoreske dorpje Seillans. Dit dorpje is gekozen tot “un des plus beaux villages de France”, mede dankzij zijn lommerrijke pleintjes, sfeervolle straatjes en gezellige terrasjes.
In de omgeving van Seillans treft u tal van soortgelijke, typisch Provençaalse plaatsen zoals Tourrettes en Fayence, Mons en Montauroux. Op 10 km van Seillans ligt het grote meer “Lac de Saint-Cassien” waar verschillende watersporten mogelijk zijn. De Middellandse Zee, met de mondaine badplaatsen Cannes, Fréjus en Saint-Raphaël, ligt op slechts 35 km.
Oppervlakte huis : 160 m²
Prachtig en handig huis. Villa van alle gemakken voorzien. Ook zeer proper en gerieflijk. Volledig omheind terrein met mooi en ruim zwembad met trapjes ( fijn voor kinderen). Verder goede gasbbq en fijn terras met goede tuinmeubelen. Ook vlotte huisbeheerder marcel die alles doet om de minste ongemakken op te lossen. Voldoende prive gevoel maar toch niet helemaal afgelegen. Op 10 min rijden van Fayence (prima bakker en supermarkt). Op 5min van Seillans, prachtig Provençaals dorp. Enige minpunten zijn ee kleine bedden en niet onderhouden tuin.
Prachtige locatie, heel netjes, mooie villa.
Mooi huis met veel benodigheden ( prima bbq, mooi zwembad ( zoutwater ) met tegenstroom, groot terras ) maar desondanks toch een tegenvaller en zeker op gebied van algemene netheid. Bij aankomst was niet alles gepoetst, stof en spinnenwebben waren direct zichtbaar. De tuin is immens maar niet aangelegd ( de ondergrond is steenpuin die doorgroeit is met onkruid ). Hierdoor worden de speeltoestellen van de kinderen meteen onbruikbaar. Het huis ligt afgelegen en is te bereiken via een niet aangelegde weg, op een paar km van het centrum. Dit huis kan een topper worden maar heeft nog een kwaliteitsinjectie nodig van de eigenaar...
Erg mooi en goed uitgerust vakantiehuis groot zwembad, nette kamers, goed uitgeruste keuken, goed tuinmeubilair, volledig omheind, overal vliegengaas voorzien, ... Enige minpunten bedden zijn redelijk smal en het gras is niet zo goed onderhouden (distels).
Mooi ruim huis. schoon van alle gemakken voorzien. Bedden aan de kleine kant ( franse maten) mooie omgeving, Seillans dicht in de buurt. Uitstekende bakker op 10 min. met de auto.