Mooie, Provençaalse villa bij Lorgues (3 km). Deze fraaie villa met privé-zwembad ligt in een vallei in de bossen van het geliefde Lorgues. De villa ligt aan het einde van een doodlopend weggetje en hier heeft u alle privacy! Buiten dineren op het overdekte (verwarmbare) terras terwijl u geniet van de geur van de pijnbomen, het geluid van de krekels en het zicht op het verlichte zwembad. Overdag luieren in de loungehoek of jeu-de-boules spelen in de grote tuin. Provençaalser kan het bijna niet!
Het zwembad is verwarmbaar tot 24 graden buiten het hoogseizoen, bij boeking opgeven en voor minimaal een week. Het zwembad is niet omheind, let u a.u.b. op met kleine kinderen. In bijna alle slaapkamers zijn horren en/of muskietennetten. Ideaal aan deze vakantievilla is dat u ook eventueel van zondag tot zondag kunt huren!
De Var staat bekend om de pijnboombossen, de wijngaarden (voor dat koele glas rosé), de gezellige dorpjes en natuurlijk de stranden van de Middellandse Zee. Binnen een uur ben je bij de witte zandstranden van Fréjus (40 km) en Saint-Tropez (51 km). De leuke dorpjes Flayosc (13), Villecroze (14 km) en Tourtour (16 km) bereik je binnen een half uur. De beroemde Gorges de Verdon ligt op 40 km afstand. Reserveer ook een dag voor een kanotocht, opstappunt in Entrecasteaux (13 km), op de rivier de Argens. Langs de 70 km lange oevers zijn overal strandjes voor een romantische picknick.
- Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Wat een geweldig huis is dit !! Echt een aanrader voor iedereen . Het huis heeft alles .
Aan het einde van de weg een fantastische villa met veel privacy. Met vier personen en 2 honden hadden we alle ruimte. De voorzieningen waren goed, we niets gemist. Genoten van het mooie weer, de mooie lokatie, het ruime zwembad. De eerste lokatie waarbij we na 1 week nog niet terug wilden ons eigen huis. Begeleiding was prima met goede adviezen over zaken in de omgeving. We willen zeker nog een keer komen.
Huis ok, misschien te gerieflijk teveel spullen. Zwembad zeer goed airco goed (een must bij warm weer). Toilet/septische put niet geurvrij. Veel mieren in tuin die te zeer overheerst.
De accommondatie was prima, een fijn huis met airco in de woonkamer en keuken en een zwembad om in af te koelen, wat wel nodig was, want het was er zeer warm. Jammer dat we last hadden van de muggen, zelfs met antimuggenspray! De dorpjes Lorgues en Draguignan zijn typisch franse dorpjes. Het roeien in de kloof van Verdon en op het meer, beiden met azuurblauw water was een hoogtepunt!
We were 2 families. 4 adults and 2 boys at 16 years and 2 girls at 14 years staying in the house beginning of july. We tried to call the phone number on the Belvilla voucher several times to notify them about our arrival time but nobody answered. We arrived at 16.15 o'clock and only at 19.30 a very kind and sweet Frenchspeaking!!!! lady arrived. Luckily one of the doors for the house were unlocked so when we arrived we started moving in to the house and didn't have to stay outside in the sun for 3 hours. The main house is just fantastic and I didn't want to leave!! Clean and fully equipped both outside and inside. The rooms on the ground floor are cold even in the varm summer which is very nice but the room on the first floor is VERY warm even though we used the 2 cooling fans. Our boys lived in the studio during our stay. The studio is clean and well equipped but some renovation MUST be done immediately. There is a heavy smell of mould!!! and we have a believe that it comes from behind a closet. It is very unhealthy to sleep in a mouldy room so I hope that the owners are doing some construction this summer to fix it. The surroundings of the house are very nice and beautiful. The nearest city Lorgues is cozy and visitors really need to visit Gorges du Verdon (approx. 1 hour drive) and also the caves and garden in Villecroze (approx. 20 min drive).
Hartelijk dank voor uw reactie en wat fijn dat u het zo naar uw zin gehad heeft. We hebben uw opmerking betreffende de studio met de huiseigenaar besproken en zij heeft de studio inmiddels opgeknapt, inrichting vernieuwd en een nieuwe airco geplaatst. Ook is er airco aangelegd in de bovenste slaapkamer. Nogmaals dank voor uw feedback en wij hopen u dan ook weer eens te mogen verwelkomen in een van onze villa’s!
Mooie ligging . Mooi huis
In eerste instantie konden we het huis niet vinden, zelfs niet met navigatie. Maar de mevrouw die de sleutel beheerde heeft ons keurig naar het huis geleid. Het huis ligt op een prachtige locatie. Vlakbij de bossen. Heerlijk huis met alles erop en eraan, en heerlijk zwembad.
Heerlijke vakantie gehad, kinderen veel gezommen en genoten van de omgeving. Wij hadden echter verwacht dat het gastenverblijf dichterbij het huis lag, waardoor we met 8 personen in het huis hebben geslapen en 1 bed van het gastenverblijf naar binnen hebben gehaald.
Het is een fijn, comfortabel huis met voldoende privacy en rust. Omdat het in de avonden nogal koel werd, waren we blij met de terrasverwarming. Het zwembad was zonder gebruik te maken van de verwarming, voldoende opgewarmd.
We zijn in de meivakantie een weekje met opa, oma en kinderen geweest en hebben het heerlijk gehad. Het huis is ruim en voelt aan als een thuis. Het zwembad is heerlijk en ernaast is voldoende ruimte om allemaal te zitten of even te tafeltennissen. In de omgeving is heel veel te doen. Week was te kort om alles te doen dus wij komen zeker nog eens terug.
Zeer goed geoutilleerd huis, smaakvol ingericht, schoon, rustige ligging, veel privacy, en toch niet afgelegen. Zowel binnen als buiten is het heerlijk vertoeven. Zwembad als lekkere verkoeling. Wij hebben geen gebruik gemaakt van het gastenverblijf. Centrum Lorgues op paar km afstand, erg leuk dorpje, met supermarkten, diverse restaurants en terrasjes. Goede uitvalsbasis voor zowel de Côte d'Azur als het achterland. Diverse wijnchateau's in de nabije omgeving.
We hebben zopas een weekje doorgebracht in deze prachtige villa, voorzien van alle komfort. De toegangsweg ligt er een beetje hobbelig bij, maar eens je aan de villa bent heb je alle privacy want het huis ligt helemaal op het einde van de weg dus niemand moet er nog passeren. Het zwembad kwam heel goed van pas want we hadden elke dag ongeveer 28°. Wel muggen dus een goede muggenspray en zalf zijn een must. Deze villa is echt een aanrader !
Zeer gerieflijke woning, ideaal voor 6 personen. Dichtbij stadje Lorgues. Een aanrader!
Erg mooie woning in een mooie omgeving. Goed zwembad. De woning is goed geisoleerd, hetgeen goed van pas kwam bij 35 graden C in de schaduw. De sleutelhouder(s) waren zeer behulpzaam en vriendelijk