Wat een mooie plek om vakantie te vieren. Deze stenen woning uit 1700 straalt een en al sfeer uit. Het huis is in 2013 gerenoveerd en voorzien van alle moderne gemakken. De tuin is maar liefst 600m2 groot. Er zijn vier slaapkamers en twee badkamers. De meeste tijd zult u echter spenderen in de mooie tuin met het enorme zwembad. Trek wat baantjes of rust uit op de ligbedden. Het terras is overdekt, zodat u geen last heeft van de zon. Steek de BBQ maar aan!
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Exclusieve huizen van Belvilla hebben alle extra's om van uw verblijf een unieke ervaring te maken
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Hartelijke ontvangst .prachtige tuin en buiten accommodaties. Rustige omgeving.
Der Empfang durch die Vermieterin war herzlich und unkompliziert. Das Haus sieht genauso aus wie auf den Bildern dargestellt. Der Ort in dem das Haus liegt, ist sehr klein. Es gibt keinen Einkaufsladen, kein Restaurant, Bar oder Eisdiele etc.im Ort. Allerdings kommt morgens ein Bäcker-Auto vorbei gefahren und man kann frische Brötchen, Brot und süßes Gebäck für wenig Geld kaufen. Grössere Supermärkte jeglicher Art sind in ca.6 km Entfernung.