Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit riant ingerichte en gezellige vakantiehuis met Tiroler uitstraling ligt midden in het centrum van Udern en biedt veel privacy. Alle belangrijke voorzieningen bevinden zich in de onmiddellijke omgeving van het huis.
Het huis is ingericht met het oog op een familie met kinderen. Zo is er een commode, kinderbed, kinderstoel, box, traphekjes, een schommel voor groot en klein en tafeltennis in de garage. In de tuin staan tuinmeubelen en is een bbq aanwezig.
In de zomer is het een mooi centraal vertrekpunt voor wandelingen door de omringende bergwereld. Er bevindt zich een manege op 200m en een golfterrein met 18 holes op 500m.
In de winter brengt de bijna voor het huis stoppende skibus u naar de nabijgelegen skigebieden. U kunt in het skigebied Fügen/Spieljoch 3 km ver skiën en in het 5 km verder gelegen skigebied van Kaltenbach ook langlaufen.
De accodomatie was prima, op bij a elke kamer een eigen douche!! Er zijn veel mogelijkheden,om met verschillende kabelbanen naar boven te gaan en daar te wandelen met bergschoenen en nordicstokken mee!!!
we zijn hier geweest in augustus 2018 voor 2 weken. toen we waren aangekomen, stond vrouw Resi al op ons te wachten. ze heeft ons het hele huis laten zien, en wat er allemaal aanwezig was. het is een fantastische huis met alle gemakken vandien. in de omgeving is veel te doen, bijvoorbeeld fugen de berg omhoog met de gondel. mooi zwembad. mayerhofen, ongeveer 20 minuten met de auto. nogmaals het huis is op en top goed verzorgd. en voor vrouw Resi een dikke tien.fam prins wildervank
Het ontvangst was geweldig, wat een lieve vrouw! het voelde als thuiskomen in een warm bad! Wat hebben wij genoten in Uderns....we gaan zeker terug! Een schitterend huis, wat een ruimte...Een prachtige omgeving, winkels in de buurt. Het heimwee om terugreis gaan is nu al groot.
Zeer schoon ,inrichting gedateerd. mooie afgesloten tuin
Ontzettend mooi schoon en ruim huis. Ook de ontvangst was zeer vriendelijk en we kregen duidelijke uitleg. Echt een aanrader.
Bij aankomst werden we opgewacht door mevr resi en vertelde ons alles wat we moesten weten. Als er iets was konden we haar altijd bellen Alles wat op en top geregeld en hebben een top vakantie gehad.
Een aangenaam welkom van de huisverzorgster.Het huis was ruim en fris binnen wat met het warme weer deugd deed voor onze honden en ons zelf. In de omgeving is super veel te doen,we hadden tijd te kort met onze 14 dagen.
Alles perfekt schon das zweite Jahr.
De ligging van het huis (Uderns) is ideaal genoeg te doen in de omgeving. De bakker is 10 minuten lopen van het huisje en heeft een ontstellend groot aanbod aan verse broodjes. Lekker veel restaurants in de omgeving. Er is een hek op de begane grond, waardoor kleine kinderen niet ongezien de trap op kunnen schieten. Heerlijk veel ruimte, comfortabel huis, genoeg parkeergelegenheid, helemaal Oostenrijks.
Wij waren met ons gezin en opa en oma en zus in dit erg grote huis. De ontvangst door Mvr Resi was heel hartelijk en betrokken. Het voormalig pension is erg groot en zeer ruim,het inetrieur is ouderwets maar toch zeer gezellig,om het huis is wel aardig wat lawaai van verkeer,watervalletje maar voor ons niet hinderlijk. U heeft alles wat u nodig heeft erg dicht in de buurt,en het kleine centrum doet gezellig aan. Het zwembad zit om de hoek en ook de supermarkt. Al met al hebben wij een zeer leuke tijd gehad en raden wij het zeker aan voor andere gebruikers. Verder willen wij namens ons allen Mvr Resi hartelijk danken voor de zeer goede zorg !!
Tolles grosses haus mit viel platz für familien mit kindern
Heel erg net huis van alle gemakken voorzien. Binnen 100 meter op de weg waar je alle kanten op kan. Verschrikkelijk aardige mensen in het dorp. Andrea ontvangt je heel hartelijk, ontzettend lief mens, huis was goed schoon, Kortom...perfect!
Geweldige huis, jammer van de drukke weg en spoorlijn achter het huis. Ook de snelstromende rivier naast het huis geeft het nodige lawaai. Zeer vriendelijke eigenaresse. Zeer veel te doen in het Zillertal, 11 kabelbanen en veel wandel gelegenheid. Perfecte vakantie gehad. Als je van de rust en stilte wild genieten is dit geen aanrader.