Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit huisje ligt op een groot, natuurlijk perceel. De 5 slaapkamers zijn allemaal ingericht met tweepersoonsbedden. Er is ook een kinderbed en -stoel. De 2 badkamers zijn in 2014 gerenoveerd en 1 daarvan heeft een jacuzzi, waar je heerlijk kunt ontspannen. In totaal kunnen er 10 gasten verblijven in deze woning. Families, vrienden en gezinnen zijn allemaal van harte welkom!
De omgeving van Lynderup bestaat uit prachtige natuur en het huis is een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van de bezienswaardigheden. De zee ligt op ongeveer 500 m van de woning. Hier kun je lekker wandelen, zonnebaden, zwemmen en genieten van de natuur.
Vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht op de omgeving. De houtkachel zorgt voor een aangename warmte (voor brandhout moet je zelf zorgen) en de energiezuinige warmtepomp houdt de extra kosten binnen de perken.