Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Résidence Le Green Beach is een vakantiepark met een fijne, vriendelijke atmosfeer, gelegen aan de Franse noordwestkust bij Port-en-Bessin (4km). De résidence bestaat uit comfortabele studio's en geschakelde vakantiewoningen. Ze zijn netjes ingericht en beschikken over een balkon of terras met tuinmeubilair met zicht op de golfbaan of het zwembad. Tegen betaling is het mogelijk om golflessen te volgen.
Port-en-Bessin is wereldberoemd vanwege zijn historische stranden. Hier immers landden in 1944 de geallieerden tijdens de invasie van D-Day. De brede landingsstranden van Omaha Beach liggen al op 9km. Hier in de buurt vind je ook twee prestigieuze 18-holes golfbanen.
Op Résidence Le Green Beach maak je je op voor lome, tijdloze stranddagen. Je combineert ze met een bezoek aan een van de herdenkingsmusea en monumenten langs de kust. Bij de haven in Port-en-Bessin is elke zondag een vismarkt. Ga ook eens kijken als de vissersvloot wordt binnengehaald, bijzonder om te zien! In het centrum kun je ook voor de dagelijkse boodschappen terecht.
Op het groenrijke domein (7ha) van Résidence Le Green Beach maak je gebruik van een heerlijke sauna en een verwarmd binnen- en buitenzwembad. Aan het water is het fantastisch relaxen op fijne ligbedden. Bij de fraai aangelegde golfbaan bij het park liggen ook fijne sport- en spelbanen. Tegen betaling maak je ook gebruik van de snookertafel. De kleintjes vermaken zich in de gamecorner bij de receptie met de Playstation 3 of in de speeltuin. In juli en augustus is animatie voor kinderen tussen 6 en 12 jaar gratis. Handig is ook de broodservice. Die zorgt ervoor dat je voor vers brood het park niet af hoeft. De auto parkeer je op de parkeerplaats van het park.
In Bayeux bewonder je het prachtige, 70 meter lange Tapijt van Bayeux (8km). Het beeld de slag bij Hastings uit, waarbij Willem de Veroveraar vanuit Normandië Engeland binnenviel en koning Harold versloeg. Het tapijt stamt uit 1068. Je vindt er ook de kathedraal Notre Dame. In het mooie binnenland van Normandië vind je bij Balleroy (20km), Colombières (23km) en Creully (27km) fiere kastelen. Culinaire lekkerbekken genieten volop in dit gebied. Je bevindt je immers in het departement Calvados! Hier vind menig lekker streekproduct zijn oorsprong: cider bijvoorbeeld, de Normandische camembert en natuurlijk de gelijknamige likeur Calvados. Op de menukaarten in de omgeving staan vaak overheerlijke coquilles Saint-Jacques (Sint Jakobsschelp). Een lekkernij!
Dagtripjes maak je bijvoorbeeld naar het museum Le Mémorial de Caen (30km). Dit museum is gewijd aan de twintigste eeuw. Je mag het eigenlijk niet missen. Niet te missen is ook een bezoek aan het mondaine Deauville (90km) met zijn vele conceptstores en designwinkels.
Résidence Le Green Beach biedt studio’s, geschakelde vakantiewoningen en appartementen Alle typen woningen zijn zeer compleet en comfortabel en hebben een open keuken. Er zijn dekbedden. Tegen bijbetaling maak je gebruik van een kluisje, telefoon en wifi. Je beschikt over een terras of balkon met tuinmeubilair.
Studio (FR-14520-04) voor 4 tot 5 personen. Woonkamer met ruime slaapgelegenheid. Je hebt ook een slaapnis ter beschikking. Je maakt gebruik van een badkamer met bad. Er is een apart toilet.
Vakantiewoning (FR-14520-05) voor 4 tot 5 personen. Woonkamer met ruime slaapgelegenheid. Je hebt een slaapkamer ter beschikking. Je maakt gebruik van een badkamer met bad. Er is een apart toilet.
Vakantiewoning (FR-14520-03) voor 5 tot 6 personen. Woonkamer met slaapgelegenheid. Je hebt 2 slaapkamers ter beschikking. Je maakt gebruik van een badkamer met bad en toilet. Er is ook een apart toilet.
Vakantiewoning (FR-14520-06) voor 7 tot 8 personen. Modern ingerichte woonkamer met slaapgelegenheid. Je hebt 3 slaapkamers ter beschikking. Je maakt gebruik van een badkamer met douche. Er is een apart toilet.
Appartement (FR-14520-07) voor 4 tot 5 personen, duplex. Modern ingerichte woonkamer met ruime slaapgelegenheid. Boven heb je een slaapkamer ter beschikking. Je maakt gebruik van een badkamer met toilet.
Wat was dit een domper. Voor 1800 euro verwacht je toch wel iets. Nou, dat was het niet. We noemden het gekscherend ons poppenhuisje of ons kabouterhuisje. We konden er werkelijk onze kont niet keren. Echt schandalig. En dan nog wel voor de zekerheid een 5-persoonshuisje geboekt voor ons vieren. Nooit meer Belvilla, voor ons is het Badvilla.
Aankomst was minder, want receptie vond onze reservatie niet terug. Na wat telefoontjes met Belvilla kwam dit gelukkig snel in orde. Radiator in keuken hing los, maar dit werd volgende dag goed verholpen. Voor het overige prima in orde, prachtige locatie, mooi uitzicht, golf aan de deur, zwembaden die door onze tieners erg gesmaakt werden en gezellig dorp in de buurt met lekkere restaurantjes. Ideale uitvalsbasis.
Het huisje was krap, maar vooral niet goed onderhouden!!! Het was er vuil, keuken zonder dampkap, slechte uitrusting. We hadden last van de rokende buren. Het personeel aan de infobalie was zowel bij aankomst als bij vertrek niet echt vriendelijk.
Het park is mooi gelegen tussen de golfbanen. Ontvangst is vriendelijk en ze spreken gewoon Engels. Huisje is klein maar wel voorzien van al het noodzakelijke.
Prima huisje alleen niet groot genoeg voor 5/6 personen. Max 4 want anders geen fatsoenlijke zitplekken en slaapplekken. Er is een binnenzwembad wat niet correct op de site van Belvilla staat. Helaas geen zwemkleding meegenomen dus geen gebruik van gemaakt.
Goede ontvangst door de receptie. Goede uitleg en aanbod van upgrade woning. Echter was het Huisje totaal niet proper, vuil op de grond, vaat was vies en stond nat in de kast, microgolf had een walgelijke geur, overal stof en haren op het bed. Bad was aan een zijde volledig ontstoken, houtwerk onder aan de afkasting was doordrongen van het nat. In de woonkamer was geverfd maar de vorige laag kwam aan de kanten en hoeken nog volledig door, m.a.w. Zeer slordig geverfd. Buiten was het verzorgder dan binnen. Omgeving zelf in fantastisch. Als men van deze accommodatie wat werk wil maken, speeltuintje voor de kinderen, voetbalveldje, bar tussen de zwembaden, parasols aan het zwembad, dan gaat hier meer volk naar toe komen.
Goed verblijf gehad. Hygiëne buitenzwembad kon beter.
Zee mooi kader, accommodatie zeer behoorlijk in orde. Een paar minpunten wifi werkte zeer slecht en eerste dag zelfs niet, nergens een centraal ontmoetingspunt (bar, restaurant, TV zaal....), broodbedeling in de ochtend zeer snel uitverkocht, maar geen reservatiemogelijkheid. Deel van de staff onvoldoende ervaring en/of beslissingsmacht.....
Accomodatie vrij verzorgd, vlotte ontvangst. Mooie en rustige omgeving. Huisje voor 5/6 personen gehuurd voor 3 personen, maar veel te klein.
mooie omgeving, goed gelegen, rustig,
Warm en zalig zwembad
Via Belvilla hebben we een leuk vakantiehuis geboekt, midden tussen de golfbaan in de vrije natuur. Het was een heerlijke week om te relaxen en culturele uitstapjes te maken. Het verblijf was prima geschikt om een jonge dochter (1 jaar) mee heen te nemen.
Genoten van de rust. Genoten van de natuur. Het was gewoon heel gezellig!
Het domein Le green beach oogt mooi,het huisje daarentegen was voor ons een afknapper.
interieur meubels inrichting heel slecht nodig aan renovatie toe, jammer ik zou het niet meer boeken ondanks de mooie ligging
Accommodatie was erg klein en krap,wij konden het kinderbedje nergens kwijt,viel erg tegen.huisjes zijn naar onze mening niet erg geschikt voor gezinnen met kleine kinderen.uitzicht is wel erg mooi
Huisje is echt te klein, achterstallig onderhoud. Niet goed schoon, dat moet beter, zeker nu de reviews op de sites dit ook al aangeven. Extra voorzieningen op het park zijn nodig (bar, restaurant, winkel). Fietsenverhuur moet beter (Beperkte keuze, hoge prijzen). Omgeving is prachtig en er is veel te leren over WOII. Ligging van het park is erg goed de bouwstenen zijn er.
Mooi verzorgd park. Voldoende privacy in eigen "tuintje", maar ook zwembad dichtbij. Enorm veel speelruimte voor de kinderen (zeer grote grasvelden). Golfbanen lekker dichtbij en erg mooi. Wel wat prijzig (46 euro voor 9 holes, 78 voor 18 holes), maar fantastische uitzichten. Behulpzame receptie en ons huisje was in onberispelijke staat. Harde bedden, dat zou ons enige minpuntje zijn. Omgeving ook voldoende te doen en SuperU in dorp. Heerlijke week gehad.
Vakantiepark Le Green Beach ligt op een mooie locatie in Normandie. We hebben het aldaar erg naar ons zin gehad. Het park wordt goed onderhouden, alle medewerkers en medewerksters zijn zeer vriendelijk en hulpvaardig. Voor golfliefhebbers; Omaha golfclub is een mooi complex met 2x 18 holes. We hebben echter een negatief punt en dat is de grootte van de appartementen. We zaten in een zgn 6-persoons appartement. Maar echt, het is geschikt voor max. 2 volwassenen en 2 kinderen.
Dit vakantiepark heeft verschillende type huizen. De oppervlakte is per type anders en vindt u terug bij 'kenmerken'.