Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Omringd door groene bossen en ideaal voor een ontspannen vakantie. Het huis is verdeeld over 2 verdiepingen, met een totaal van 90 m2. In de prachtige tuin aan de voorkant van het huis ligt een nieuw gebouwd zwembad van 32 m2 met parasols en ligstoelen, waar u kunt ontspannen. De begane grond bestaat uit een woonkamer, volledig ingerichte keuken met eetkamer, badkamer met ligbad en wasmachine en een overdekt terras met tuinmeubilair. De slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping; Een slaapkamer met tweepersoonsbed en een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden. Het is ook voorzien van airconditioning, satelliet-tv, beddengoed en handdoeken. Het huis heeft een grote tuin met een eigen parkeerplaats.
-heel goede telefonische coördinatie door jullie medewerkster ter plaatse - vriendelijk onthaal door de eigenaars
Helemaal goed, precies wat we verwachten.
We werden vriendelijk ontvangen. De accommodatie is top, niets op aan te merken. De omgeving is landelijk. Het huis ligt op ca 12 minuten rijden van Porec.
Sehr schöner Urlaub in der Nachsaison! Bis Porec ein bisschen zu fahren, aber ansonsten kein Problem. Schönes Haus mit eigenem Pool! M. E. für sechs Peronen allerdings etwas klein!
Prachtige accommodatie in rustige omgeving en super vriendelijke eigenaren
Bij aankomst was de eigenaar niet aanwezig. Dit door waarschijnlijk mis communicatie tussen Belvilla en eigenaar. Onze incheck gegevens hadden wij via de mail moeten doorgeven.hiervan zijn wij niet op de hoogte gesteld. Eigenaar dacht dat wij niet meer zouden komen. Dit probleem is toch snel opgelost. Omdat de eigenaar toch nog langs kwam en een geluk voor ons zag ik dat de huis sleutel in een mandje lag. Zodat we wel het huis in konden. Na een telefoontje onze gegevens alsnog doorgegeven.