Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit landelijke vakantiehuis ligt in Oussoy-en-Gâtinais in het midden van Frankrijk. Het huis heeft 6 slaapkamers, voor in totaal 12 personen. Het is dus de ideale accommodatie voor een vakantie met de familie. Dankzij de originele kenmerken heeft het huis een karakteristieke uitstraling. In de tuin staat een opzetzwembad waar de kinderen zich kunnen uitleven.
Dit mooi gelegen vakantiehuis ligt weg uit de drukte, omringd door boeren landgoed. De omgeving is ideaal om te wandelen, maar er is meer te doen. Op 1 uur rijden ligt Disneyland Parijs. Verder zijn de steden Briare, Orleans en Montargis een bezoekje waard.
Het huis is compleet ingericht en van alle gemakken voorzien. De woonkamer heeft behalve uitzicht over de waterpoel een bibliotheek en een sfeervolle houtkachel. Vanuit de keuken heeft u uitzicht op uw privéterras en uw tuin van maar liefst 500 m2. In dit vakantiehuis zijn maximaal 3 huisdieren toegestaan.
Hartelijk welkom met een heerlijke quiche! Genoten van de ruimte in en om het huis en van de prachtige rustige omgeving met zonnebloem- en maisvelden. Zeker een aanrader voor honden vrienden!
Het was een super vakantie met Rober en Jaqueline. Toen we aankwamen stond en een quiche voor ons klaar. Ze hielp met de was ophangen opvouwen. Kregen tussendoor worstjes in bladerdeeg of een lekkere quiche. Echt zo lief en vriendelijk. Ook voor de kinderen echt een lieve oma elke dag een kroel en een snoepje. Niks was te veel.
Deze omgeving is vooral voor personen die graag wandelen. We zijn goed ontvangen, maar de woonst is heel basic. De accomodaties was vooral voor de kinderen en is vrij verouderd. Het zwembad staat op een afgelegen plaats en omdat het te koud was hebben we er dan ook geen gebruik van gemaakt.