Dit charmante vakantiehuis ligt in Novigrad, in Kroatië. Er zijn 2 slaapkamers waar in totaal 4 personen kunnen overnachten, ideaal voor een gezinsvakantie. Bovendien is het toegestaan om een huisdier mee te nemen. U heeft een mooie tuin met een prachtig uitzicht.
Het vakantiehuis is mooi gelegen. Op slechts 500 m vindt u een supermarkt en goede restaurants en. Het dichtstbijzijnde plaatselijke strand ligt op maar 900 m lopen, dus perfect voor een strandvakantie. Als u 30 minuten rijdt, kunt u verschillende watersporten beoefenen en historische steden zoals Porec en Rovinj bezoeken. Ook worden er excursies naar Venetië georganiseerd.
Het vakantiehuis is modern ingericht en alles wat u nodig heeft, is aanwezig. In de woonkamer staat een comfortabele bank en er valt veel ligt naar binnen dankzij de grote ramen. In de badkamer is een massagedouche voor heerlijke ontspanning. U heeft een eigen tuin met terras waar u kunt barbecueën en de kinderen kunnen spelen op de speeltoestellen.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.