Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze mooie en gezellig ingerichte vakantiewoning ligt in een rustige, bosrijke omgeving midden in het Thüringer Woud. De vakantiewoning ligt in Neustadt aan de Rennsteig, op ongeveer 16 km ten zuiden van Ilmenau. De ruime woning ligt op een omheind terrein van 1200 vierkante meter, met epeelweide en schommel. Verder kunt u gebruikmaken van een balkon, terras, tuinmeubilair en een barbecue. Geniet na een actieve vakantiedag van de rust en ontspanning in de eigen saune (tegen betaling). Rond het dorp ligt ca. 40 km langlaufloipe die deels op slechts 200 m van het huis liggen. Bovendien ligt er een skihelling niet ver van deze vakantiewoning. Maar ook uitstapjes in de omgeving zijn mogelijk: kuuroord Masserberg, stad Ilmenau, Oberhof (sportcentra) of de wereldbekende cultuursteden Erfurt en Weimar.
Op de dag van aankomst ontvangt u van de verhuurder een gastenkaart. Daarmee kunt u gratis gebruikmaken van het openbaar vervoer in de regio. Bovendien hebt u de mogelijkheid diverse attracties en bezienswaardigheden zoals openluchtzwembaden en musea tegen een gereduceerde prijs te bezoeken.
Wir können die Unterkungt für den Winter nicht weiterempfehlen. Schnee hatten wir genug. Aber Die Bilder verfälschen die Realität. Die Küche entspricht nicht den Mindestanforderungen. Für 6 Personen waren genau nur 4 Messer zu gebrauchen. Um funktionierendes Besteck musste gebeten werden. Die Fenster besonders im Wohnbereich sind undicht, sodass die Heizkosten enorm gestiegen sind. Durch die Eingangs- und die Terassentür drang das Regenwasser ein. Die Leuchtmittel sind aus den 80ger Jahren, also keine Energiesparbirnen. Um Streugut für den steilen Weg zum Haus musste gebeten werden. Das eine der unteren Schlafzimmer mit Toilette und Dusche ist nur durch das Wohn/Esszimmer, zu dem auch die Küche gehört, zu erreichen. Das andere untere Zimmer hat auch Toilette und Dusche, aber keine Küche. Die Personen der oberen Zimmer müssen sehen wo sie zur Toilette und zum Duschen gehen.
Herr en Frau Traut zijn 2 alleraardigste mensen op leeftijd. Ze helpen met raad en daad, het uitzicht is werkelijk prachtig. Het huis kan een flinke schoonmaakbeurt gebruiken. De bedden zijn goed, de dekbedden met veren waren voor de tropische temperaturen van 54 Gr in de zon erg warm. Wat wij jammer vonden was dat het tuinmeubilair bestond uit plastic stapelstoelen. Dus geen lekkere standen stoelen of ligbedden. Wij hebben die zelf maar gekocht en weer mee terug naar huis genomen. De 3 slaapkamers zijn er naar 2, en de eindafrekening is iets waar je rekening mee moet houden. De tuin is niet volledig omheind, onze Jack Russels lopen niet weg, maar je moet wel opletten. Al met al toch een 7+ voor het huis.
Mooie omgeving. Huis charmant in zijn genre (jaren zeventig). Veel informatie aanwezig. Vriendelijke gastheer. Rust.