Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50,- Belvilla Geld
Een vakantie in een echt kasteel is een unieke ervaring. Dit prachtige vakantiehuis biedt zijn gasten een exclusief verblijf in de rust van het Natuurpark van de "Colli Euganei" en in zijn mooie, zorgvuldig gerestaureerde appartementen. Het kasteel, dat oorspronkelijk een klooster was, werd in het begin van de negentiende eeuw aangekocht door een adellijke familie. Zij voorzagen het gebouw van imposante kelders en startten de productie van wijnen die bekend zijn in heel Europa.
Het complex strekt zich uit over 90 ha en omvat een meer met warmwaterbronnen waar therapeutische modder ontgonnen wordt. Op enkele minuten van het kasteel tref je diverse kuuroorden waar je elk type massage kan bestellen, naast de beroemde modderbaden. In de buurt zijn ook talloze warmwaterzwembaden.
Het kasteel bevindt zich middenin het natuurpark van de "Colli Euganei", een beschermde en landelijke zone met mooie landschappen, ideaal voor de liefhebbers van mountainbike en natuurwandelingen. Voor kunstliefhebbers bieden de Castello di Monselice, het middeleeuwse dorpje Arquà Petrarca, de stad Padova (27 km) en Venetië (65 km) naast talloze andere plaatsen, een zeer interessant en waardevol programma.
Zin in een workshop? Leer meer over de lokaal geproduceerde wijnen tijdens een wijnproeverij. Natuurlijk kun je deze wijn van eigen landgoed ter plaatse aanschaffen, net als de andere landgoedproducten olijfolie, honing en jam.
HET UNIEKE VERHAAL, VERTELD DOOR DE HUISEIGENAAR
Een bezoek aan deze plaats is niet louter een toeristisch uitstapje. Het is een plaats die een geschiedenis heeft en daaraan trouw is gebleven. Op de hoofdgevel is een epigraaf aangebracht voor de doortocht van Vittorio Emanuele III, die tijdens de Eerste Wereldoorlog werd ontvangen door de graven van Corinaldi. De wapenstilstand met Oostenrijk-Hongarije werd in Padua getekend en de koning gebruikte de villa als zijn hoofdkwartier gedurende de laatste maanden van de Eerste Wereldoorlog.
De geschiedenis, de ontspannen sfeer, de wijngaarden en groene zones, samen met de elegantie van het kasteel en de aandacht voor details, zorgen ervoor dat gasten zich welkom voelen. Alles is ontworpen om de gasten een exclusieve ervaring te bieden, van de leefruimtes tot de keukens en badkamers, met behoud van het comfort en de voorzieningen van vandaag, in een omgeving die zowel elegant als luxueus is. Met het zwembad in een citroenboomgaard, de groene zones en de elegante sfeer biedt het kasteel ervaringen die verder gaan dan een gewone toeristische uitstap. Het is een plek die mensen omarmt, een klein hoekje van rust.
Citaat: "Onze familie is in 1920 eigenaar geworden van het landgoed. In deze prachtige omgeving is geschiedenis geschreven: het kasteel dateert uit 1150 en zelfs koning Victor Emmanuel III is hier in de slotfase van de Eerste Wereldoorlog langsgekomen. We bevinden ons op een plek die geworteld is in het verleden, maar tegelijkertijd het welzijn van zijn gasten hoog in het vaandel heeft staan dankzij de elegantie van de zorgvuldig gerenoveerde appartementen, de groene ruimtes, de tuinen met fruitbomen, de wijngaarden en de wijnproeverijen. Het kasteel is een oase van welzijn die iedereen verwelkomt die wil genieten van unieke ervaringen omringd door de geur van druiven en citroenen".
DETAILS
- Dit appartement in Monselice is een oase van rust vlak bij het magische Venetië. De accommodatie is onderdeel van een kasteel dat oorspronkelijk een klooster is geweest
- Samen met de andere gasten deel je het overdekte, verwarmde zwembad, dat openslaande deuren naar de tuin heeft, waar je heerlijk kunt zonnebaden
- Het complex strekt zich uit over 90 ha en omvat een meer met warmwaterbronnen waaruit therapeutische modder wordt gewonnen
- Op enkele minuten van het kasteel tref je diverse kuuroorden waar, naast de beroemde modderbaden, elk type massage kan worden gereserveerd. In de buurt zijn ook talloze warmwaterzwembaden
- Het kasteel bevindt zich midden in het natuurpark, ideaal voor liefhebbers van mountainbiketochten en natuurwandelingen.Venetië en de tuin van Valsanzibio liggen vlakbij
- Leer tijdens je verblijf meer over de lokaal geproduceerde wijnen tijdens een wijnproeverij die in het kasteel wordt georganiseerd. De accommodatie is omringd door natuur en leent zich ideaal als verblijf voor een sprookjesachtige bruiloft
- Het openbaar vervoer bevindt zich op 4 km afstand
Wir waren zum ersten aber bestimmt nicht zum letzten Mal in dieser Gegend. Zusammenspiel von Staedtereise (Padua, Venedig, Chiogga) und Ruhezone (Castello) mit Spa. Wirklich empfehlenswert
in een woord Heerlijk
Het landgoed is prachtig en wordt zeer goed onderhouden. Het appartement is heel bijzonder, antiek ingericht, zeer ruim opgezet en met een prima airco. De gastvrouw is zeer vriendelijk. Op het terrein is ook een cantina waar je heerlijk kunt eten en/of een wijntje drinken. En het zwembad zit vol knoppen waarmee je bubbels kunt creëren of waterstralen kunt activeren, maar er was ook genoeg ruimte om een balletje over te gooien voor onze jongens.
Het Castello is werkelijk prachtig. Echt authentiek ingericht. met maar een paar appartementen is de sfeer heel gemoedelijk. De ruimte is uniek. Heel bijzondere inrichting. 4 toiletten bijvoorbeeld, en een heuse eetzaal. Zeer, zeer ruim. Een prachtig, luxe zwembad. Het terrein van het Castello is ook heel erg mooi, zeer goed onderhouden. De omgeving buiten het terrein is wat minder. Maar voor cultuurliefhebbers is het treinstation heel vlakbij. De mooiste steden (Venetië, Milaan, Bologna, Padua, Vicenza, Verona) zijn per trein heel goed en goedkoop te bezichtigen. Echt een aanrader.
Auf den Spuren alter italienischer Städte
De plaatjes staan garant voor wat er daadwerkelijk geboden wordt. Fantastische locatie met een zeer mooie ligging. De kamers zijn authentiek ingericht en daarmee wat oubollig. Maar het voelt wel bijzonder om binnen de contouren van het complex te kunnen hardlopen en dagelijks je dosis fruit vers te plukken. Wij hebben het heerlijk gehad en met ons onze kinderen.
Appartement in monument met cultuurhistorische achtergrond.
Heel rustig gelegen kasteel/wijndomein. Huis en tuin worden goed verzorgd en zijn fraai ingericht en schoon. Er is een uitstekend zwembad in de tuin. In de bomen rond het complex zijn talloze vogels te horen. Ons appartement Castello omvat de hele onderverdieping, gedeeld door een gang. De afstand naar de keuken was soms wel erg groot en 's avonds soms bijna spookachtig. Onze meiden genoten van een enorme balzaal. En slapen in een kasteel voelt wel heel bijzonder! Padua is een mooie stad waar veel te zien is op zo'n 25 km. Naar Venetie is het een uur, wij hebben ook een dag van het strand bij Chioggia genoten op een uur afstand.
rustig omgeving, mooi onderhouden domein en zwembad, zeer vriendelijk en behulpzaam personeel
Een mooie bestemming voor rustzoekers. Leuk om rond te fietsen. Venetië prima te bezoeken met trein vanuit Monselice. Winkels op 5 km afstand.
Das Ambiente ist wunderbar. Der Aufenthalt mit Hunden ist problemlos. Angenehm ist auch die generelle Ruhe. Das Objekt und die Umgebung ist seht gepflegt.
Geweldig mooi vakantiehuis. De ligging is prachtig, met olijfbomen en grote wijngaard. Mooie kamers in het kasteel zelf, goed voorziene keuken met apparatuur. Prettig zwembad met ligstoelen. Ruimten koel door airco. Kasteel wel wat lastig te vinden, zelfs met gps. Het ligt meer in Monticelli dan in Monselice. Venetie en Padua goed breikbaar met de trein vanuit Monselice. Aanrader!