Op korte afstand van het centrum van San Fulgenico bevindt zich deze vakantiewoning. Het huis beschikt over 4 slaapkamers en is ideaal voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden. In de omheinde tuin kunt u gebruik maken van het privézwembad en overdekt terras met barbecue. Ook is er een tafeltennistafel aanwezig.
Bezoekt u vooral het natuurgebied El Hondo (12 km) met een bijzondere inheemse fauna en flora, hier lopen verschillende wandelroutes doorheen. Uitrusten van deze wandeling kan tijdens de lunch in Elche (18 km), een echt Spaanse stad, bekend om zijn overheerlijke tapas. Het zandstrand van La Marina (6 km) wordt wel het mooiste strand van de Costa Blanca genoemd. Dagelijkse boodschappen kunt u doen op 1 km, hier bevinden zich eveneens restaurants.
Op het terras bevinden zich ligstoelen en een parasol. U kunt gebruik maken van de wasmachine. Op aanvraag is er een kinderstoel en -bed aanwezig.
Het vliegveld ligt op 27 km afstand.
- Bedden opgemaakt bij aankomst
- Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Exclusieve huizen van Belvilla hebben alle extra's om van uw verblijf een unieke ervaring te maken
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Vriendelijke ontvangst, heel modern huis met alle benodigdheden. Het huis is heel netjes en een heel mooi zwembad. Heel mooi modern interieur. Genoeg bed- en badlinnen beschikbaar. Eigenlijk heeft niemand van ons gezin opmerkingen en vond iedereen het superfijn.
we already could into the house at about 12 h. thanks to the housekeepe Johan. The accomadation looks great. the swimming pool was very much welcomed because of the weather.
Wij zijn top ontvangen door john de gastheer de villa was zeer netjes en voorzien van alles wat je nodig heb voor een fijne vakantie en de omgeving was mooi. Helaas wonen er ook mensen die klagen als je om 2 uur in de middag muziek draait aan het zwembad en die steeds over de muur gluren en lopen teklagen. Heb ook met Belvilla gebelt over de klacht en werd niet echt serieus genomen sterker nog ze vonden dat de klagers gelijk hadden dus ik adviseer de villa alleen aan 65+ers
De accomodatie was super. Alles was er zoals omschreven. Je hebt wel een auto nodig.
Wij zijn zeer goed ontvangen en hebben de villa zonder problemen vroeger mogen betreden. De villa was zeer proper en alles wat wij nodig hadden was aanwezig. Wij waren met 6 personen en dit was genoeg. 8 Personen zoals beschreven zou net iets te veel zijn aangezien er maar 3 ligstoelen aanwezig zijn en de lounge set geschikt is voor 4 personen maar dit stoorde ons persoonlijk niet echt. De omgeving is zeer rustig. Net iets te rustig voor ons, maar er zijn op een paar minuutjes rijden wel enkele winkeltjes, bars, restaurants. Een auto is onmisbaar tijdens deze vakantie. Electriciteit heeft ons voor een kleine week zo’n €85 gekost om jullie een idee te geven. Dus over het algemeen zijn wij zeer tevreden! Bedankt aan de gastheer die ons ontvangen heeft Belvilla voor de fijne vakantie! Groetjes uit België!
Het huis is heel erg mooi en van alle gemakken voorzien. Minpunten Keiharde handdoeken omdat er geen droger is
De aankomst was als een warm bad. Een kwartiertje van te voren contact gehad met de beheerder van de villa, een Nederlandse man. We mochten zelfs wat eerder in de villa omdat we een vroege vlucht hadden en de schoonmaak toch al klaar was. Een auto is wel nodig. Alles is vrij ver van de villa af. In het dorpje heb je een aantal supermarkten maar echt op loopafstand was het niet. Ik was hier met 7 vrienden. We hebben heel erg genoten. Hele schone, moderne en luxe villa. Zeker een aanrader!
We werden hartelijk ontvangen en de eerste indruk van het huis was geweldig, de omgeving vonden wij in het begin wat minder, maar als je een auto hebt (dat is wel noodzakelijke) dat is er veel te zien in afzienbare tijd. Wat wij vooral hebben gemist is een lekkere koffiebar, maar misschien moet je daarvoor niet in Spanje zijn.
We zijn goed ontvangen bij aankomst door de mensen die het huis onderhouden. Omgeving niets te beleven zonder wagen absoluut geen aanrader.
Van af 5 uur konden wij in het huis. Wij hadden een vlucht wat perfect aansloot op deze tijd. Daarnaast hadden wij ook een aito gehuurd. De rit van het vliegveld naar het huis was ong 15 a 20 min.Bij aankomst de beheerder van het huis gebeld. Hij stond op ons te wachten bij het huis. Het huis was boven verwachting! Mooi strak en schoon. Voorzien van alle gemakken. Bij vragen konden wij ten alle tijden de beheerder contacten. De omgeving was ook goed. Restaurants en de boodschappen winkeks binnen 5 min van het huis vandaan.
Aankomst en accomodatie waren goed. De omgeving was matig, weinig te beleven in de nabije omgeving, het dorpje niet veel aan.
Mooie,ruime villa met alles erop en eraan . Alle modern comfort aanwezig . Vriendelijke ontvangst en degelijke uitleg van de aanwezige apparatuur.
Vriendelijke ontvangst door echtpaar dat sleutel overhandigt. Huis was van alle gemakken voorzien en keurig schoon.
Wij hebben deze villa eind oktober gehuurd en naast dat wij enorm mooi weer hadden was ook zeker de villa meer dan perfect te noemen. Ik ben nooit eerder in zo'n huis geweest wat met zo veel zorg en vertrouwen is ingericht. Werkelijk alles was aanwezig. Complimenten hiervoor aan de eigenaar. Maar ook zeker aan de sleutelbeheerder die echt een gastheer is en er voor zorgt dat je van je vakantie kan genieten.
Fijne villa met alles er op en er aan. Wel wat rumoerig i.v.m. bouwen in de omgeving, maar dat is slechts tijdelijk.
Het was ons afgelopen zomer zeer goed bevallen in deze villa. Alles was goed voor elkaar, de villa is zeer netjes. Naast de villa werd afgelopen zomer nog wel gebouwd, dit hoor je wel af en toe maar het is zeker niet storend. De sleutelhouder is ook een zeer nette man die je alles kan vragen en altijd bereikbaar is in je vakantie.