Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze prachtige villa is gelegen bij een 18 holes golfbaan op 5km afstand van Durbuy in een bosrijke en rustige omgeving. Ideaal voor een familie in elk seizoen. U beschikt over een sauna, een hottub, een openhaard, grote ramen op het westen die zorgen voor licht en warmte vooral in het naseizoen.
Golfliefhebbers kunnen golfen in een mooi beboste, heuvelachtige omgeving. Ook de niet-golfliefhebber kan zich hier prima vermaken. In het seizoen is het verwarmde zwembad van de golfresidentie gratis toegankelijk voor de gasten van deze villa. Het is gelegen op 200 m afstand van de villa en wordt alleen gebruikt door de huurders van de villa's en appartementen van de kleinschalige residentie.
De villa bevindt zich op 5 km afstand van het centrum van het kleinste stadje ter wereld, Durbuy. U verblijft in een mooie regio met heuvels, bossen en velden, ideaal om te wandelen, paardrijden en mountainbiken.
Exclusieve huizen van Belvilla hebben alle extra's om van uw verblijf een unieke ervaring te maken
we waren zeer tevreden
Ideale ligging. Mooi in de bossen en dicht bij Durbuy en Wéris om wandelingen te doen. Super rustig gelegen zonder enig geluid van buren of verkeer. Zeer leuke en ruime villa met veel mogelijkheden. De hot tub zeker ook eens als ijsbad gebruiken!
Mooie omgeving. Prachtig huis, het enige minpuntje was de bbq. We hadden graag een winterbbq gedaan, maar dat ging helaas niet door. De bbq was niet schoongemaakt.
Mooie locatie en heel compleet huis!
Correcte eigenaar, mooi huis, tip top in orde
Prachtige woning met alles erop en eraan. De hottub was zalig.
Super huis met alle benodigheden , "home" in de breedste zin van het woord ! Omgeving ok zeker gezien de ligging aan de golf .
Alles is in orde. De hottub buiten is erg leuk om in te zitten, wel veel werk om het klaar te maken. Leuk huis, modern en warm ingericht. Wel een rare indeling van ruimtes (slaapkamers/badkamer). Het huis is wel niet aan te raden als je met enkele oudemensen gaat./mensen die moeilijk te been zijn.
+prima villa,mooie rustige ligging,goede uitrusting. -slaapkamer boven,badkamer beneden