Dit charmante appartement ligt in Zeil am Main, in Duitsland. Het is geschikt voor 2 personen, dus perfect voor een vakantie met uw partner. Vanaf het balkon heeft u uitzicht op de tuin en het mooie landschap.
Dit appartement ligt in het Frankische gebied, waar genoeg te beleven is. Er zijn talrijke burchten, kastelen, kerken en steden met een rijke geschiedenis. Ook zijn er verschillende dorpen met levendige tradities, die zeker een bezoek waard zijn. Daarnaast leent de omgeving zich uitstekend voor het maken van mooie wandel- en fietsroutes. Diverse restaurants, supermarkten en uitgaansgelegenheden zijn slechts 500 m lopen vanaf het appartement.
Het appartement is van alle gemakken voorzien. De keuken is uitgerust met moderne apparatuur en de badkamer heeft een douche. Vanuit de woonkamer gaat u naar het balkon. Er is een grote, gezellige tuin die u deelt met de andere gasten.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
De Familie Loch was op het moment van aankomst niet aanwezig,maar we werden hartelijk ontvangen door mevrouw Michaela, die de familie Loch verving en verder bijzonderheden duidelijk uitlegde. De accommodatie was op de 1e verdieping en alles verzorgd en heel erg schoon. alles wat je maar enigzins nodig hebt was aan wezig,echt in gericht op zijn Beiers. Er was een schat aan informatie aan wezig over de plaatsen in de omgeving en zelfs verder weg. aan eetgelegenheden in het sfeervolle plaatsje Zeil am Main geen gebrek van modaan tot de op de beierse manier zittend aan lange masieve tafels met stevige voedsamme Frankische kost harstikke gezellig met zo vele mensen.Een goed glas bier of wijn uit de streek maakte het compleet. na thuis komst fam loch een goed en informatief contact en vriendelijk contact.
Mooi compleet, netjes en schoon vakantiehuis!
Mooie omgeving. Rustig huisje
Alles was aanwezig, je kon het niet zo gek bedenken of het was er wel. Een volledig ingericht appartement,
Wij kijken terug op een fantastische tijd daar. Mooi appartement, werkelijk van alle gemakken voorzien. Heel veel documentatie in het appartement over omgeving met bezienswaardigheden. Zeer gastvrije mensen. Kortom een aanrader !! Wij gaan zeker nog een keer terug.
Wij hebben een mooie vakantie gehad, De woning is mooi en ruim.Hij is van alle gemakken voorzien. Het is een mooie omgeving en je kunt leuke uitjes maken. De Familie Loch is zeer attent en gezellig. Familie Driesprong.
Hartelijke ontvangst in een mooi huis in een sfeervolle omgeving
Wir hatten eine wunderbar erholsame und angenehme Woche, haben uns sehr wohl gefühlt. Die Wohnung ist gemütlich und perfekt ausgestattet, die Vermieter sehr freundlich. Die Lage ideal für Ausflüge (wir hatten unser Motorrad mit). Gerne wieder!!!
We hebben Een fantastisch verblijf gehad in appartement Wilderwein. De huiseigenaren waten erg gastvrij. Het appartement is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien. De omgeving is prachtig, idyllische dorpjes en stadjes. Wij hebben Würzburg, Nürnberg en Bamberg bezocht, Zeer de moeite waard.
Wij hebben deze locatie uitgezocht om langs de Main te fietsen!
Intérieur agréable. Importante documentation fournie par les propriétaires. Gîte calme situé dans une belle petite ville au cœur des vignobles. Les belles villes de Bamberg, Coburg et Nürnberg sont relativement proches. Nombreuses randonnées possibles.
Wij hebben een weekje vertoefd in dit appartement.
zeer mooi huis voor 2 pers zeer gastvrije eigenaars mooie info mappen lagen klaar gesorteerd op rubrieken b.v steden / fietsen / wandelen enz