Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 8 personen, ideaal voor 1 of 2 gezinnen. Gelegen in Glesborg, op 100 m van de zee en het strand.
In de omgeving vindt u een van de mooiste badstranden van Denemarken. U kunt gezellig met het hele gezin een dagje naar het strand om zandkastelen te bouwen of een frisse duik in de zee te nemen. De dichtstbijzijnde restaurants bevinden zich op 150 m afstand.
Het huis staat in een doodlopende straat en heeft een groot terras. De dakramen zorgen voor optimaal licht door het hele huis. De keuken van het huis fungeert als een natuurlijke verzamelplaats voor het hele gezin. Er is WiFi in het huis aanwezig.
Nähe zum Strand. Gute Ausflugsmöglichkeiten. Ruhige Gegend.
Das Haus ist hell und groß.
Das Haus ist sehr modern und trotzdem gemütlich ausgestattet. Durch die Oberlichter fällt jede Menge
Sehr ansprechendes Ambiente. Gute Raumaufteilung.
Das Haus war sehr Licht durchflutet. Sehr ruhig gelegen