Deze in het groen gelegen gerenoveerde hoeve met kleurrijke muren biedt u ruimte en comfort.
Op zonnige dagen kunnen de kinderen genieten van de tuin, waar speeltoestellen staan, terwijl de volwassenen languit op hun tuinstoel genieten van het landschap.
Voor de natuurliefhebbers worden talloze wandeltochten georganiseerd. Ideaal dus om te genieten van de rustige omgeving.
Het vakantieverblijf ligt op enkele km van Luxemburg en op 16 km van La Roche-en- Ardenne of Bastogne, in een streek met mooie valleien, die talloze mogelijkheden biedt voor activiteiten binnen- en buitenshuis.
Dit is een ideale uitvalsbasis voor boeiende toeristische ontdekkingstochten.
Oppervlakte huis : 230 m²
Verzorgde accommodatie. Vriendelijke eigenaar, spreekt Frans. Mooie, rustige omgeving.
Prettige ontvangst, geweldige accommodatie, lieflijk landschap
Bij aankomst was de eigenaar net klaar met schoonmaken van het huis. Alles was brandschoon. In de keuken had hij een mandje staan met eieren van zijn eigen kippen. Het is een geweldig huis, van alle gemakken voorzien en nog vrij nieuw. Een grote keuken met woonkamer en een aparte kamer met tv. Aan het huis zit een tuin met terras op Het zuiden. Je kijkt uit over de weilanden en het dorpje. Vanuit het dorpje Kun je al een wandeling maken in de omgeving. Het is er mooi en landelijk. Op een paar kilometer afstand zijn een paar supermarkten.
Het huis was kraaknet bij aankomst! We werden heel vriendelijk ontvangen en rondgeleid. Ook kregen we een mandje met verse eieren. De woning zelf is heel ruim en alles is aanwezig. Zelden zo'n keuken gehad in een vakantiewoning. Kortom alles is tip top in orde. Bij het vertrek wordt alles correct geregeld en word je zelfs uitgewuifd door de eigenaars. Een echte aanrader!!
Zeer net huis, voorzien van alle gemakken.
Mooie heel verzorgde woning!
Goed ontvangen en keurig rondgeleid door het huis. Alles was schoon. Nadeel is dat eigenaar alleen Frans spreekt. Het huis was zeer prettig, zeer uitgebreide keuken, niet gehorig en ruim opgezet. En een mooie aparte ruimte met oa tafeltennistafel en sauna. Let wel, energie rekening was voor ons voor 6 dagen zo'n 130 euro.
De ontvangst was heel hartelijk. De eigenaresse leidde ons rond door het hele huis en het ernaast gelegen speelhuis annex saunaruimte, die apart kon worden afgesloten. Voor de kinderen waren er voldoende en leuke speeltoestellen. Van de skelters en step werd gretig gebruik gemaakt evenals de trampoline. Er was een aparte televisiekamer. Mooie wandelomgeving. Een heel plezierig verblijf.
We kennen de streek dus geen problemen om er te geraken. Dicht bij de N4, dus altijd snel. Klein gehucht ronde de glooiende velden en bossen.
Leuke week gehad met gezin en aanhang in de Gite Annelyse. De foto's vertekenen de realiteit meestal en wij waren best beduusd door de ruimte die het huis biedt. Waren met 9 volwassenen en 1 baby en je loopt elkaar niet voor de voeten. Ook prettig de aanwezigheid van meerdere bad- en toilettuimtes. Verder had het geweldige weer ook een grote inbreng, van dag 1 eigenlijk continue buiten kunnen doorbrengen, van ontbijt tot avondmaaltijd. Er is van alles aanwezig aan keukengerei, barbecue. Prettig was ook de gescheiden tv-ruimte. Aan zenders is het aanbod niet geweldig, tenzij je vaak belgische en franstalige zenders kijkt. Een dvd meenemen is beter. Maar deze ruimte is ook fijn om je terug te trekken. Ruime tuin is aanwezig en het bijgebouw met tafeltennis en tafelvoetbalspel zijn ook ruimschoots benut. Sauna hebben wij niet gebruikt. Vlakbij het huis is begint een wandelpad door de omgeving. Voert ook langs een oude romeinse handelsroute. De omgeving is een beetje kaal, niet spectaculair met af en toe leuke stukken.
ruime nette woning die voorzien is van alle comfort. prachtige keuken. de recreatieruimte was een voltreffer. hebben 5 dagen met volle teugen genoten van deze woning en het stralende weer
prachtig nette woning van alle gemakken voorzien. rustig gelegen in een prachtige omgeving.
Het huis is geweldig (schoon, ruim, goed onderhouden, prima bedden, heel goede keuken), alleen de locatie is niet gunstig, het huis ligt naast een snelweg en die hoor je de hele tijd. Ook komen de mooie wandelroutes niet direct door het dorp, je moet hiervoor een stukje rijden met de auto (15 min). Wellicht is dit in de winter een betere locatie, dan tellen deze bezwaren minder mee.
Prima accommodatie! Heel geschikt voor families met kinderen in verschillende leeftijden. Zowel kleine als grotere kinderen kunnen zich prima vermaken in de grote, afgesloten tuin met trampoline en in het speelhuis. Er is een prachtige keuken, alle denkbare apparatuur is aanwezig en er is meer dan voldoende serviesgoed en bestek voor grotere gezelschappen. Het huis is groot genoeg om enige privacy te kunnen ervaren als je er verblijft met meerdere families. Het enige dat we misten was een grote hoekbank. De grote eettafel was wel geweldig. De omgeving van de woning is mooi, maar niet heel bijzonder. Het ligt wel wat dicht bij de autoweg. Heel leuk is het uitzicht op een schapenweitje. Al met al een meer dan uitstekende vakantiewoning, die onze verwachtingen zeker waar maakte, De eigenaar is vriendelijk en zeer voorkomend en behulpzaam.
Een mooi ruim huis, heerlijk schoon en van alle gemakken voorzien. We waren hier een weekend met vrienden, met kinderen in de leeftijd van 8 tot 14 jaar. Van de gastvrouw kregen we als eerste een rondleiding en uitleg over het huis. En een bos tulpen op tafel, heel gastvrije en vriendelijke mensen. In het huis liggen folders over wat er in de omgeving te doen is, en er zijn wandel- en fietskaarten die je kunt gebruiken. Bastogne ligt om de hoek, en ook voor wandelen en fietsen zijn er veel mogelijkheden in de directe omgeving. Bij het huis was voor de kinderen de mooie recreatie ruimte een groot succes. Zeker een aanrader, wij hebben hier in elk geval van een ontspannen weekend genoten.
Mooi locatie en zeer kindvriendelijkheid. Alle comfort! Zeer proper en alles bespreekbaar met de uitbater. Voor herhaling vatbaar.
voorzien voor grote en kleine kinderen
In het huis is alles aanwezig. De tuin is afgesloten voor de kinderen. In de tuin is een huisje met ping pong tafel en tafelvoetbal. In huis is een schaakbord en dambord met grote schaakstukken. Zeer goed is de afgesloten ruimte om T V te kijken. Een prima huis, een aanrader, daar gaan we nog terug.
Wij verbleven met 3 gezinnen in Amande, 6 volwassenen en 7 kinderen. Alles was aanwezig om er een geslaagd weekend van te maken. Een echt pluspunt is ook het aparte gebouw in de tuin met speeltoestellen (tafeltennis, darts, ...) - ideaal voor de kinderen om zich uit te leven
Het betreft een huis dat rustig is gelegen. Een ideale woning om met 2 of meer gezinnen te boeken. Ideaal om te gaan wandelen , lopen en mountainbiken.
Das Haus ist toll eingerichtet und bietet Kindern jeden Alters ansprechende Freizeitmöglichkeiten, Streicheln und Füttern von Pferd und Schafen bei Interesse inklusive. Unsere Kids (2, 4, 6 und 11) waren jedenfalls begeistert, und wir Eltern damit entsprechend entspannt. Das gemeinsame Essen kann drinnen und draun auch mit 14 Leuten vernünftig stattfinden - gros Lob! Wer mal etwas Abstand braucht, findet aber auch genug R࿌kzugsmöglichkeiten.Wirklich ruhig ist es draun allerdings nie, die nahe Autobahn ist leider deutlich hörbar - besonders, wenn die Kinder im Bett sind...Der Hausbesitzer wohnt ࿋rigens im anderen Teil des Hauses, ist aber sehr dezent und hilfsbereit, der deutschen Sprache aber nicht m์htig, ein bisschen Französisch (oder Englisch) wär also hilfreich.Im Dorf selbst gibt es einen Fleischer, donnerstags kam bei uns ein Eismann vorbei geklingelt, und alle anderen Dinge bekommt man gut in der nahen Stadt (Bastogne). Insgesamt also durchaus zu empfehlen! Für lärmempfindliche Besucher allerdings nicht geeignet!
We hadden veel pech met het weer, een volledig weekend sneeuw, dus we konden quasi niet buiten
De kinderen( ook de volwassenen) hebben genoten van deze dichtbije sneeuwvakantie; leuke speeltuigen in de tuin Groot huis met goede geluidsisolatie; zeker geschikt voor grote groepen goede info en kaarten van de eigenaar voor mooie wandelingen in de omgeving;winkel en lekkere bakkers op nog geen 10 min te Bastogne de tv was stuk en we kregen er een splinternieuwe na 2 dagen !! de eigenaar was volop bezig om een aparte ontspanningsruimte met infraroodsauna te bouwen; zou in mei 2013 klaar zijn
Het was voor onze familie een heel geslaagd weekend. Accomodatie ++++ en aangenaam om te verblijven. Ook de kleinsten hebben volop genoten . Een vakantiehuis om terug te keren, wij gaan dat zeker doen.
Bedankt voor de leuke week! Een mooi, ruim huis met alle voorzieningen voor kleine kinderen (box, 3 ledikantjes, tafelstoel, hobbelpaard, 4 kleuterstoeltjes, 2 hoge stoelen voor aan tafel voor peuter/kleuter, trampoline in de tuin en klim-en-glijhuis, 3 schommels). Daarnaast lammetjes in de wei en zelfs de geboorte van 2 lammetjes gezien! Fijne vakantiewoning voor een groot, samengesteld gezelschap! We hebben op de grijze dagen ook genoten van het grote dam/schaakspel en de tafelvoetbaltafel.
Het is een heerlijk huis.We voelden ons hier echt thuis. Rust en ruimte. Aan werkelijk alles is gedacht om een fijne vakantie te hebben. De omgeving is schitterend. Het dorpje is klein maar heeft een heerlijk sfeertje. De gastvrouw/heer zijn bijzonder vriendelijk, behulpzaam en gastvrij. Ze spreken (nog) geen nederlands. Het is ruim genoeg om er met een gevarieerde groep te verblijven. (voor groot en klein is alles aanwezig)