Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit appartement ligt in een residence bij Lazise. Dit appartement heeft geen aparte slaapkamers maar toch een fijne slaapplek voor een klein gezin. De residence ligt in het midden van een groene tuin en is uitgerust met een zwembad dat zowel voor volwassenen als voor kinderen geschikt is.
Door de centrale ligging is het slechts 900 m lopen naarde openbare ingang van het strand van het Gardameer. Op iets verdere afstand, maar nog steeds goed te lopen, bevindt zich het stadscentrum. Bezoek hier vooral de San Niccolò kerk! Deze kerk stamt uit de 12e eeuw en binnen zijn een aantal fresco's te zien. Als u een wat grotere stad wilt ondekken kunt u naar Verona. Dit is maar een half uurtje rijden en daarvoor krijgt u een prachtig stukje Unesco erfgoed te zien.
Bij het appartement zit een prettig balkon met tuinmeubilair. Een kinderbed en -stoel is beschikbaar tegen een kleine vergoeding. WiFi is uiteraard gratis!
De dichtstbijzijnde openbaar vervoersmogelijkheid is op slechts 300 m lopen.