Deze moderne villa in het Spaanse Sa Pobla heeft een royale inrichting en is gelegen in een sinaasappelveld op Mallorca. Er zijn 2 slaapkamers waar in totaal 5 gasten kunnen verblijven. Dit is het ideale vakantiehuis voor een gezinsvakantie.
Het dichtstbijzijnde restaurant is niet meer dan 2 km afstand vanaf de accommodatie. Sandy Beach, 2 km verderop, is een fantastisch strand om met de kinderen te genieten van helderblauwe zee. Het centrum van Sa Pobla is 2 km afstand vanaf het vakantiehuis.
Deze mooie accommodatie op Mallorca beschikt over een privétuin en een terras waarop u heerlijk kunt genieten van de Spaanse zon. Er is tevens een barbecue waarop u zelf een lekker stuk vlees kunt grillen nadat u de hele dag op het strand heeft gelegen.
Vanuit het centrum van Sa Pobla, 2 km verderop, rijden bussen naar verschillende bezienswaardigheden in de buurt.
- Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!
- Schoonmaak 1 keer per 7 nachten inbegrepen
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.