Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit groepshuis (420m2) is gelegen in Kalterherberg, slechts op 10 minuten rijdafstand van het bekende en pittoreske plaatsje Monschau en het stuwmeer van Butgenbach. Het huis is geheel gerenoveerd, modern en smaakvol ingericht. Het groepshuis is op te delen in 3 appartementen met ieder een keuken, waarvan één door de eigenaren zelf wordt bewoond. De overige appartementen worden verhuurd. Er is een grote eetkamer waar plaats is voor 22 personen. Achter het huis vindt u een grote weide van ca. 6.500m2. Deze weide grenst aan wandel- en mountainbike routes. Kalterherberg ligt aan de Belgische grens en midden in het natuurgebied de Hoge Venen dat tot de Eifel hoort. Zowel Malmedy als Aachen zijn leuke plaatsen om een dag te bezoeken. Zo proeft u zowel de Duitse als Belgische sfeer.
Zeer vriendelijke eigenaars. Alles is aanwezig voor een prachtige vakantie: prima accommodatie, mooie en rustige ligging te midden van de prachtige natuur, grote tuin, gezellig huisje met houtkachel, ...
Mooie rustige straat. Mooi huis. Aardige eigenaars.
Hele vriendelijke lieve eigenaars. Zou het niet modern noemen. Paar banken door gezakt , verschillende salontafelstoelen met losse kussentjes en andere weer door gezakt. Wel een grote ruimte waar je gezellig bij elkaar kunt zijn. De bedden en badkamers prima in orde.
hartelijke ontvangst door eigenaars. mooie ruime tuin. Graag wat meer aandacht voor bijkomend sanitair. één aparte WC voor 21 personen is wel wat weinig .
Wir hatten viel Platz alle zusammen. Der große Aufenthaltsraum war toll.
Ruime woning, heel gezellig.
Gezellig weekend gehad met de hele familie (19 pers.). Ruime slaapkamers, fijne grote woonkamer, heerlijke tuin waar we 's avonds nog een kampvuur gemaakt hebben. Achter de tuin stap je zo de heuvels in waar je prachtige wandelingen kunt maken. De kinderen hebben zich prima vermaakt met schommels en tafeltennistafel.
Wir waren eine Gruppe von 15 Erwachsenen und drei Kleinkindern (1-3 Jahre) die für vier Tage das Haus gebucht hatten. Im groben und ganzen macht das Haus einen soliden Eindruck. Jedoch gab es hier und da kleinere Mängel, die für einen Aufenthalt für eine so große Gruppe ungünstig sind. Das Haus ist sehr sehr hellhörig und die Zimmer (vorallem im Oberen Bereich!) wurden den gesamten Aufenthalt nicht richtig warm. Dauerhaft konnten 14 Grad gemessen werden, was für einen Aufenthalt mit Kleinkindern etwas ungünstigt ist. Ansonsten kann man von dort aus viele Wanderungen beginnen. Wir haben das Kreuz im Hohen Venn erwandert, eine wirklich schöne Tour. Alles in allem war es ein schönes Wochenende.
Leuk huis, aangename leefruimte, grote tuin, veel ruimte. Wat minder praktisch voor grote groepen omdat het huis eigenlijk uit drie appartementen bestaat. De keuken en de badkamers konden beter uitgerust, de sauna is miniem.
Het is een bijzondere ervaring om in dit huis te mogen verblijven. Het is mooi en sfeervol. Zeker de omgeving is alleen al de moeite waard om dit huis te boeken. Je loopt recht uit het huis de natuur in...echt super!!
wij een familie 10 volwassenen en7 kinderen (3 van 2 jaar 2 van 4 jaar en 1 van 10 ) hebben hier een geweldig leuke tijd gehad.het huis was top !!!!!!!! . wat een ruimte . zeer goede bedden. niets anders dan lof.
Een gezellige accomodatie in een rustige, natuur-rijke omgeving. Zowel binnen- als buitenhuis ruim, zodat je ook met een grote groep gemakkelijk een gezellig zitplaatsje kunt vinden. Keurig verzorgd, en schoon.
Prachtig huis, zeer sfeervol, ruim en een ideale uitvalsbasis voor uitstapjes.
Dit is een tophuis! De foto's laten dit helaas niet zien, maar er komen nieuwe, heeft de eigenaar ons verzekerd. Het woongedeelte op de begane grond is super. Er staat een mooie lange tafel om aan te eten en spelletjes te doen. (Er zijn ook enkele spelletjes en div. boeken aanwezig). Er staan 4 bankstellen, alwaar zo'n 10 volwassenen kunnen zitten. Tevens is er TV en een CD-speler. De keuken is prima; een mooie Amerikaanse koelkast (met ijsblokjes!), genoeg kookplaten, bestek en serviesgoed zijn in ruime mate aanwezig. Er zouden wat meer wijn- en bierglazen bij kunnen. Op de begane grond is er ook een infrarood sauna. Wij hebben halverwege onze week vakantie schone bad- en handdoeken bezorgd gekregen, de vuile zijn toen weer meegenomen. Superservice! De bedden zijn zeer goed. Hier is niet gekeken naar de goedkoopste oplossing, maar naar kwaliteit. Mocht er al iets te klagen zijn, dan is dat het vanuit de keuken naar de tuin nogal omlopen is... In de winter is dat niet erg, maar 's zomers zou het wel prettig zijn als de keuken vanuit de tuin bereikbaar zou zijn. Boven zijn er 2 appartementen, met diverse slaapkamers. Deze kunnen ook afzonderlijk worden geboekt. (Ook afzonderlijk afsluitbaar etc., met eigen woon-, badkamer en keuken.) Deze app. hebben een eigen opgang. De ruimte boven is onvoorstelbaar. Dat zie je van buiten niet. De tuin is mega, er staat een zeer grote tafel, waar men met ruim 20 personen aan kan eten. Tevens zijn er 2 bbq's aanwezig. (Een grote en nog een kleintje, beide houtskool.) Achter in de tuin is er nog een voorziening om een kampvuur te maken. Tevens is er een achteruitgang, van waar je zo het bos in loopt. De omgeving behoeft m.i. geen toelichting: de Eifel is een prachtig stuk natuurgebied, met diverse wandelmogelijkheden. Het bekende middeleeuwse stadje Monschau is 5 min. rijden. Er ligt overigens een map in het huis waarin zeer veel uitstapjes zijn beschreven. Er is aan de straatzijde van het huis parkeergelegenheid voor ca. 6-8 auto's. Kortom; een tophuis voor een zeer redelijke prijs.