Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 8 personen, ideaal voor 1 of 2 gezinnen. Monumentale accommodatie in een historisch gebouw in de heuvels van Asolo, vlakbij Treviso.
Breng een bezoek aan het dorp Asolo (3km), Bassano del Grappa (18 km) en Treviso (31 km). Natuurlijk mag een bezoek aan Venetië (58 km) niet ontbreken. Ook het luxueuze dorp Cortina d'Ampezzo in de Dolomieten is een dagtocht waard.
Het gebouw, sfeervol en autenthiek ingericht, bestaat uit 3 gedeeltes. Als gast geniet u hier van een grote tuin in een groot park met een zwembad. De huiseigenaar bezit een hond (Duitse herder) en woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is.
Op aanvraag en tegen betaling kunt u gebruikmaken van een kok en internetverbinding. Inclusief in de prijs is 2 uur schoonmaakservice,drie keer per week, maandag, woensdag en vrijdag.
- Dagelijkse schoonmaak inbegrepen
- De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
- De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
U zou als Belvilla het verblijf in Maser eens moeten gaan nakijken. Deze oude villa vertoont de nodige gebreken. Er is maar 1 branndblusser op de begaande grond. Terwijl er veel oude spullen en veel hout aanwezig is. Je betaalt ook de stroom/gas van eigenaars mee. Omdat ze niet zelf over aansluiting beschikken. 2 personen van onze groep hebben in een bed gelegen waar wwarschijnlijk bedwansen aanwezig waren. Ze hadden steeds veel jeuk ‘s nachts. De vloeren zakken door. Beneden zelfs zoveel dat een kind erin blijft haken. Ik kan u foto’s toesturen van deze gebreken. De vaatwasser is echt aan vervaning toe. Hij hangt met ijzer draadjes vast. En neem zelf wc papier mee. Handdoeken mag je zelf wassen. Je krijgt geen schone.
Accommodatie viel in het begin wat tegen omdat het huis aan een doorgaande weg ligt. Maar de prachtige tuin met heerlijk zwembad aan de achterkant maakt veel goed. De 2 slaapkamers aan de straatkant zijn helaas wel lawaaiig vanwege het autoverkeer.
De Villa Magnolie in Maser is een prachtig bewaard gebleven 300 jaar oude Italiaanse villa. De familie van de huidige eigenaren heeft de villa en het landgoed al zo'n 200 jaar in bezit. De huidige bewoners wonen op het landgoed, maar niet meer in de villa. Die is nu geheel beschikbaar, inclusief de oude inrichting, voor de gasten. De villa ligt op een landgoed met daaromheen eigen wijngaarden. De grote tuin inclusief zwembad mag door de gasten gebruikt worden. Werkelijk een prachtige villa in een prachtige omgeving. Maser (Crespignaga) ligt aan de voet van de Dolomieten, zo'n 60 km ten noorden van Venetië. In de omgeving zijn prachtige oude steden, die zeker het bezoeken waard zijn. Venetië is zowel per auto als per trein goed te bereiken. Verder zijn de Dolomieten dichtbij, voor wie wil genieten van de bergen. Kortom, een prachtige oude villa in een prachtige omgeving met vriendelijke eigenaren, die hun uiterste best doen om het verblijf zo aangenaam mogelijk te maken.
Prachtige villa, gastheer zorgt voor heel verzorgde tuin ,iedere dag poetsbeurt kamers en badkamers. Door de mooie meubels in de villa en het zwembad zonder ondiep gedeelte is deze villa niet zo geschikt voor mensen met jonge kinderen.
Het was in één woord: SUPER!