Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Op de grens van Umbrië en Le Marche ligt een prachtig landgoed in de Candigliano vallei, tussen de steden Piobbico, Apecchio, Urbania en Sant’Angelo in Vado. Het landgoed is bereikbaar via een goed begaanbare, onverharde weg van ongeveer 4 km.
Op het landgoed ligt een prachtig hoofdgebouw waar wijnproeverijen georganiseerd worden in de zomer. Verder zijn er 3 rustieke, gerenoveerde huizen met in totaal 11 appartementen. De appartementen zijn landelijk ingericht en elk appartement heeft een privé terras met tuinmeubilair.
De rustieke huizen liggen een paar honderd meter van elkaar af en er is daarom veel privacy. De tuin is zeer ruim.
Appartement Rosa Rossa is gelegen in het rustieke huis naast het mooie hoofdgebouw op ongeveer 100 meter van het zwembad.
De appartementen zijn geschikt voor gasten die een actieve vakantie willen combineren met rust- en relax mogelijkheden zoals het zwembad met hydromassage.
Vanuit het landgoed zijn vele tripjes mogelijk zoals het bezoeken van de kunststeden Urbino, Gubbio, Assisi en Perugia. Ook kan je er met de mountainbike op uitgaan of wandelingen maken in de heuvels en bergen in de omgeving.
Bij aankomst krijgt een u fles wijn en er wordt wekelijks een gratis wijnproeverij georganiseerd.
Prima locatie rustig gelegen. Mooi zwembad.
Weinig te beleven in de regio. Wifi alleen buiten op het gras en zeer langzaam. Wel lekker zwembad. Huisjes zijn wat aan de kleine kant.
Dit appartement is heel mooi gelegen in het groen met een schitterend uitzicht. Er is een ruim prive gedeelte. het is een mooie uitvalsbasis om allerlei stadjes te bekijken. De aanrij route kan je het beste doen via Piobbico, de Sp21 volgen en na Piano Linksaf slaan. Op deze manier heb je de kortste route over de onverharde weg.
das Haus liegt sehr weit abgelegen und ist nur über eine äußerst staubige Schotterpiste zu erreichen. In der ersten uns angebotenen Wohnung verlief eine Ameisenstraße quer durch die Küche. Die Ersatzwohnung war schöner und direkt am Pool gelegen. Leider waren die Wände im unteren Bereich schimmelig.
Huisjes zijn klein, maar wat heb je nodig als het 36-38 graden is. Zwembad is goed, omgeving is mooi, goed en goedkoop eten in de restaurantjes. Iedereen in de dorpjes zijn meer dan vriendelijk en vertellen je ook dat je bij de concurrenten kan eten. Supermarkt, bank, tankstations alles is in de buurt. Ik moet eerlijk zijn dat het geen villa is en dat de huisjes niet groot zijn en dat het bed niet zo lekker slaapt als mijn Auping thuis, maarja de rest maakt alles meer dan goed! Wij hebben een super week gehad en als ik meer vrijetijd had bleef ik nog een week! O ja, en Eduardo (hulp) probeerde alles wat er mis was zsm te regelen en deed dat ook...dus niet Domani domani.. Tanti Saluti, De Pastaman.nl
het balkon van het appartement was klein maar met uitzicht op het meer dat was geweldig. zeer sober.weinig bestek.balkon op het noorden geen zon slechte bedden,verlichting
Warm welcome in a peaceful atmosphere. The location is situated in a nice quiet rural valley with beautiful nature. There is a nice small river with access just across the bridge to play in (ideal for growing up kids). There are 10 apartments scattered around on a big property. All clean and well taken care off. The condition of the beds (especially the sofa) could be better.
Ruhig und sehr übersichtlich, viele interressante Sehenswürdigkeiten in Reichweite Problematische Anreise, weil der Ort offiziell zu Apecchio gehört, aber in der Nähe von Piobbico liegt (etwa 10 km von einander entfernt)