Dit luchtige vakantiehuis in Juelsminde ligt vlak bij de zee en beschikt over een heerlijk terras waar u tot rust kunt komen. Er zijn 4 slaapkamers waar 7 gasten kunnen verblijven. Deze optie is ideaal voor natuurliefhebbers.
Op ongeveer 3 km afstand vindt u een supermarkt waar u in de ochtend een lekker ontbijtje kunt halen. De zee is 150 m van de accommodatie verwijderd en het dichtstbijzijnde restaurant waar u heerlijk kunt dineren is 12 km ver.
Het vakantiehuis is voorzien van een keuken die is uitgerust met onder andere een fornuis en een koffiezetapparaat. Tegen betaling kunt u gebruikmaken van de kinderstoel en het kinderbed en de badkamer beschikt over een wasbak, een toilet en een douche. Het verblijf is tevens voorzien van een barbecue en een stereo-installatie.
Het is aan te raden om een auto mee te nemen naar deze accommodatie zodat u gemakkelijk naar de verschillende bezienswaardigheden in de omgeving kunt rijden.
- Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren