Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 10 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of groepen vrienden. Het ligt op 1,1 km van de Ringkøbing Fjord.
De Ringkøbing Fjord is, met de surfscholen en het ondiepe water, een van de beste locaties in Denemarken voor wind- en kitesurfers. U kunt hier mooie wandeltochten in de natuur maken. In de omgeving is ook een 18-holes golfbaan voor de golfliefhebbers.
Het huis is modern ingericht en heeft een ontspannende sauna en een bubbelbad. De keuken is uitgerust met een keramische kookplaat en een vaatwasser. Buiten is er een gedeeltelijk overdekt terras en een groot grasveld met schommels, een zandbak, een jeu-de-boulesbaan en een trampoline. In het huis staat een tafelvoetbaltafel en er is WiFi aanwezig. Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren.
- Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Schönes Ferienhaus, sehr gut geeignet für Familienurlaub mit Kindern.
Großer Wohn und Essbereich. / Alles an Elektrogeräten vor Ort 2 Kaffeemaschienen, Toaster etc.
Alles war wie beschrieben... super tolles sauberes Haus... hatten viel spass immer woeder gerne
Plenty of space, Everything in good condition, Many kitchen appliances