Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Deze grote groepsaccommodatie ligt in Goslar-Hahnenklee aan de rand van het bos. Het huis is licht, gezellig en royaal ingericht. De 32 slaapkamers hebben elk een eigen badkamer en enkele daarvan hebben ook een balkon. De woonruimten met toegang tot de terrassen liggen op de benedenverdiepingen. Daardoor is het huis ideaal voor grotere groepen van 72 personen: denk aan cursusweekenden, familiereünies, projectweken en meer.
De goed bewegwijzerde wandel- en fietspaden zorgen ervoor dat je tijdens elk seizoen van de heerlijke natuur rondom Hahnenklee en het natuurpark Harz kunt genieten. Mogelijke uitstapjes zijn Glashütte Clausthal-Zellerfeld, de kabelbanen Thale Erlebniswelt, een boottocht over de Okersee of de beroemde Brocken.
In het huis vind je een wellness met een sauna. Er mag ook gebruik worden gemaakt van de grote tuin, bijvoorbeeld om te barbecueën. Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend.