Deze woning is de combinatie van de twee zelfstandige woningen BE-6698-10 en BE-6698-11. Doordat er een gezamenlijke ingang is, zijn ze samen ook zeer geschikt om als groepswoning te worden gehuurd. Aangezien elke woning apart bestemd is voor een kleinere groep, moeten er voor een gezamenlijke maaltijd van de hele groep wel even een paar eetstoelen of barkrukken verplaatst worden, maar dat kan gewoon binnendoor.
Omdat het feitelijk twee woningen betreft, is ook alles dubbel, zoals de woon/eetkamers, de keukens en de badkamers. Ideaal dus ook voor groepen die onderling nog wat afzondering willen hebben.
Op hooguit 50 meter afstand heeft de eigenaar van de woning een restaurant, waar o.a. de biefstuk van zijn eigen veestapel, het Sallers rund, wordt geserveerd.
Ennal behoort tot de gemeente Vielsalm waar er in de omtrek van alles te beleven is, zoals Sunparks, waterfietsen op het meer, Plopsa-Coo, de historische centra van Malmedy en Stavelot en F1-circuit van Francorchamps. De omgeving is rustig en landelijk en daarmee zeer geschikt voor het maken van lange wandelingen.
Oppervlakte huis : 0 m²
Nous avons été accueillis par un commis qui nous a apporté les draps en location ainsi qu'un bouteille de vin rouge et une bouteille de vin blanc comme cadeau de bienvenue de la part du propriétaire. La double villa est MAGNIFIQUE, aménagée avec SOIN et très très conviviale, confortable, CHARMANTE et APAISANTE. Un ruisseau coule juste devant, le parc avec table et bancs en bois pour pique-niquer, la végétation luxuriante .... tout est propice pour un séjour ENCHANTEUR. Le restaurant attenant Le Cabanon adresse à retenir cadre charmant, cuisine DÉLICIEUSE, propriétaires (Catherine et Eddy) très accueillants et conciliants pour un groupe de 12 personnes que nous étions.
Mooie woning en prachtige, rustige ligging. Ontvangst door poetsvrouw kon beter
Er werd ons verteld dat er een tuinset aanwezig was maar die was er niet. En met 13 man is dat vrij lastig. De eigenaar kwam pas op zaterdagavond naar ons toe, en had stoelen en een barbeque. Ook de barbeque zou er zijn echter was deze ook niet aanwezig.
Mooie omgeving. Ruim huis
heel toffe omgeving voor wandelaars vriendelijke begroeting bij aankomst in het nederlands dit vakantie huis heeft alles wat nodig is één minpunt geen openhaard
We booked the home for a party of 10 adults. The home was clean and tidy and lent itself to a large group with a lovely open plan design. Bedrooms and bathrooms were clean and the small intimate bar next door meant we did not need to go far for an evening meal
We hebben een super verblijf gehad. Enkel spijtig dat je zelf voor de afvalophaling moet zorgen.
Amai, 4 km van onze bestemming hadden we niet op sneeuw gerekend en schoven we van de steile helling af met de auto en lichte paniek. via andere weg toch bij bestemming geraakt. Heel mooi om te wandelen ,rust en prachtige foto's van sneeuwlandschap.
Huis is niet echt geschikt voor grote groepen wegens de opdeling (2 keukens, 2 leefruimtes). We misten ook een vaatwasser. Afvalophaling moet je zelf regelen .
We hadden heerlijk weer , daar wij de omgeving kennen hebben wij veel kunnen doen en hadden we het echt naar ons zin
Het is handig dat er twee keukens zijn, als er iemand in de slaapzetel slaapt in de ene keuken, kun je alsnog wat drinken of koken in de andere keuken. Ook handig dat er een broodjeszaak net naast de deur is. Wij kwamen grotendeels met de bus, wat zo'n 20min wandelen is van het huisje, dus ook dat viel enorm mee. Met de bus is het zo'n 5 à 10min naar Vielsalm. De kamers zijn goed opgedeeld en zeer gezellig!
Prima weekend gehad midden in de Ardennen
Mooi huisje in een mooie omgeving. Ideaal voor een groep die wil gaan fietsen in de Ardennen. Ook is het fijn dat er een restaurantje vlak aan de deur is, waar je tegen schappelijke prijzen zeer lekker kan gaan eten. Wij komen zeker terug!!!
Wij zijn met ons gezin (11 personen) een week in dit huis op vakantie geweest, het is een prima huis ,veel ruimte en zeer voldoende serviesgoed en keukenspullen. de inrichting is gezellig en sfeervol. Wat we een minpunt vonden is dat het beddengoed (1- 2 persoons stel voor een bed (onderlaken-dekbedhoes en 2 kussenslopen) voor 10 euro wat aan de dure kant en om dat per persoon kontant te moeten betalen wat kinderachtig. Zoiets kan toch ook van de borg af? De bedden waren ronduit slecht, we lagen in het midden in een kuil en dat is niet prettig. Verder hebben we het heerlijk gehad en heeft de week ons erg goed gedaan.