Hier beleeft u het ultieme gevoel van een strandvakantie! Dit comfortabele en volledig gerenoveerde vakantiehuis in een rustig groen park in het Noord-Hollandse Egmond aan Hoef, ligt op een paar minuten fietsen van het strand van Egmond aan Zee. Deze vakantiewoning is voorzien van een landelijk en hip interieur. Het chalet heeft een zeer ruim terras met meerdere plekjes waar u op ieder moment van de dag van de zon kunt genieten! Het gehele terras is prachtig verlicht, dus genieten kan tot in de late uurtjes. Voor de kinderen een waar paradijs om zo lekker rondom het vakantiehuis te spelen, terwijl u geniet van een goed boek onder het genot van een wijntje! Op nog geen twee minuten loopafstand kunnen de kinderen daarnaast ook nog naar hartenlust spelen op een groot gras speelveld. Deze heerlijke vakantie woning biedt slaapplaatsen voor 4 volwassenen, maar is bovenal een perfecte bestemming om met het gezin op vakantie te gaan.
Het vakantiehuis beschikt over een woon-eetkamer. De woonkamer beschikt over een fijne zithoek met een pelletkachel. Via de tuindeuren loopt u zo uw royale terras op. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed en één met een eenpersoonsbed en een mooi eenpersoons onderschuifbed.
Het gezellige dorp Bergen ligt op 20 minuten fietsen, een leuke en heerlijke tocht! Bovendien is Egmond aan Zee echt een aanrader voor strandliefhebbers! Er zijn meerdere restaurants en strandpaviljoens. Voor koopjesjagers is er iedere woensdag in het hoogseizoen een mooie markt in Egmond aan Zee.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
We vonden het tijdstip van aankomst 16.00 uur wel heel erg laat. Instructies met code prima. Alles was aanwezig in de accommodatie. Prima voorzien. Wel gemis van wasmachine. Toilet benauwd. Kon geen raampje open. Bedden uitstekend. Accommodatie was verder prima. Een gezellig klein huisje. Nu waren de weerstemperaturen fors gestegen. Dus veel naar t strand. In t huisje was het te benauwd. Tuin ook te hery. Wel een parasol. Maar enorm genoten. Het strand is te fietsen. Fietsen gehuurd bij Berts fietsen. Klein stukje lopen, prima te doen. Ook de afstand tot Albert Heijn, Gall en gall, slager, bakker en visboer waren dichtbij.
Prachtige fietsomgeving, elektrische fietsen gehuurd in Egmond aan de Hoef. Prima huisje, rustige omgeving, douche en bedden waren goed! Beschutte ruimte om het huisje. Winkels op loopafstand, wat erg prettig is. Een min puntje vonden wij wel de doorgang van de fietsen, deze is echt te smal !!!
problemloser Empfang, nah am Meer. Sauberes Haus, Ausstattung an Geschirr leider etwas wenig, aber Geschirrspüler war fürs schnelle Spülen da.
Unterkunft war leicht zu finden, wir wurden sehr freundlich begrüßt. Strand war sehr gut mit dem Rad erreichbar. Schönes Ferienhaus hätte bei Ankunft etwas sauberer sein können, wirkte etwas abgewohnt ( Fußboden und teilweise Möbel.)