Mooi vakantiehuis met een privé-zwembad op 500 m van Cogolin. Het huis bestaat uit 2 verdiepingen. Op de 1e etage vindt u een woonkamer met een zithoek, een slaapkamer, een badkamer en de keuken. Op de 2e etage vindt u de andere 2 slaapkamers en een extra badkamer. Er kunnen 6 gasten verblijven, wat ideaal is voor gezinnen, stellen of vriendengroepen.
Een avondje naar Saint-Tropez (9 km) is een must om BN'ers en filmsterren te spotten. De volgende dag gaat u naar een van de gezellige markten. Er is een bakker, een supermarkt en restaurants in Cogolin. U vindt 18-holes golfbanen bij Saint-Tropez, St. Maxime (13 km) en St. Raphaël (37 km). Voor de kinderen is er een boomklimpark bij Sainte-Maxime en groot waterpretpark bij Fréjus (35 km).
De begane grond wordt als opslag voor het tuinmeubilair gebruikt. U vindt hier ook een mooi, groot terras met een barbecue aan de rand van het zwembad. De woonverdieping bereikt u via een buitentrap waar tevens het 2e, grote terras is.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
de woning was een beetje teleurstellend naar Belgische maatstaven het was wel proper maar de inrichting nogal basic en ouderwets.