Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Kies je voor dit vakantiehuis, dan kom je meteen tot rust. Het vroegere jachtchalet werd omgebouwd tot moderne vakantiewoning, voorzien van alle comfort. Ontspan in de jacuzzi met zicht op de ruime tuin of voel je herboren na een deugddoende sauna.
Aan de voet van de Hoge Venen en vlakbij het gezellige stadje Malmedy, heeft dit huis de ideale ligging voor een gevarieerde vakantie. De vele bewegwijzerde wandelpaden brengen je er langs prachtige stukjes ongerepte natuur en gezellige Ardense dorpjes. In dit stukje van "Les Ardennes Bleu" liggen de stuwmeren, waaronder Robertville, Butgenbach en Gileppe, verspreid over het landschap.
In dit hoogste plekje van België is de kans op sneeuw 's winters groot. Winterpret zo goed als verzekerd dus op de pistes van onder andere "La Spinette", "Xhoffraix" of "Ferme Libert".
I.v.m. hygiënisch redenen mogen huisdieren niet op het meubilair en op de eerste etage verdieping komen.
Fijn huis om te verblijven. Prachtige omgeving en jacuzzi zorgt voor wat extra’s.
gEZIN EN HONDEN HEBBEN EEN EEN FIJN we GEHAD
Prima ontvangen door de beheerster, ze is duidelijk op de hoogte van deze accommodatie en heeft alles vriendelijk uitgelegd. De accommodatie voldeed volledig aan onze verwachtingen en de mooie omgeving maakte het volledig af. Het was voor ons bovendien een prima vertrekpunt voor onze fietstochten (mtb en race). Voor herhaling vatbaar dus!
Huis was netjes. Veel (keuken)materiaal aanwezig Fijne jacuzzi en sauna Het enige wat we echt missen zijn lig zetels (tuin) Omgeving: heel snel midden in de natuur
Zeer vriendelijke dame die ons wegwijs maakte in het huis. Huis was prima onderhouden, zeer luxueus, heerlijke bedden met matrasbescherming, prachtige decoraties in het huis, mooie omgeving. Kortom: Top
Goede ontvangst en zeer verzorgde locatie. Schitterende omgeving
Alles was heeeeeel goed en proper. Leuke ontvangst
Een.prachtig huis en heel sfeervol ingericht. Een grote tuin met vrij uitzicht, heerlijk rustig. Alles was aanwezig in de keuken. De welness is heerlijk. Jacuzzi en sauna. Gewoon geweldig!!!
Prachtige accomodatie en omgeving
Super leuk midweekje gehad!
Prima vakantiehuis in mooie omgeving!
Heel goed omschreven en duidelijk ! Alles was Super Proper !
Een warm gevoel bij binnenkomst, prachtig huis, sfeervol ingericht in een mooie rustige omgeving.
We kwamen aan in het donker, dat was even zoeken. Er lag net een pak verse sneeuw, het huis zag er prachtig uit. Binnen was het al aangenaam warm, zodat je je direct welkom voelde. Het huis is ruim, schoon, heeft een fantastische ligging en is met de sauna en hot tub een ware verwenning. We hebben deze week maximaal kunnen profiteren van de hoeveelheid sneeuw en gewandeld, kunnen langlaufen etc. We hadden graag nog een week extra gebleven!
Superhuis! Wij waren met 5 volwassenen en een kind van 18 maanden en we hadden alle ruimte.
Het huis was helemaal top. Iedereen heeft zich heerlijk vermaakt. Om wat buitenhuis te doen kost wel wat reistijd , maar dat was bekend. Maar om te ontspannen is dit een heerlijke geschikte plek. Wij hebben genoten. Zijn alleen nog wel benieuwd wat er ingehouden gaat worden van de borg? Want ik begreep uit eerdere reviews dat dat wel tegen valt. We gaan het zien.
Een lang weekend genoten van dit heerlijke huis. Alles zag er prima uit en we komen zeker nog eens terug!
Prachtig huis en van alle gemakken voorzien. Super om een weekend tot rust te komen. Erg behulpzame familie die ons voor niks naar het dorp bracht wanneer het boeken van een taxi niet lukte. Zeker voor herhaling vatbaar.
Heerlijk huis, van alle gemakken voorzien, proper en luxe. Heerlijk genieten van de grote tuin en de natuur er om heen.
Ruime chalet, die heel mooi en erg gerieflijk is ingericht. Mooie, rustige tuin, met zowel veel zon, als een schuilplaats bij regenweer. Ruime sauna en jacuzzi. En prachtige wandelingen met de Hoge Venen op een paar kilometer afstand (of om de hoek voor flinke stappers). Dus in een woord een aanrader. Wij hebben al terug geboekt voor september.
T was heerlijk, mooi huis lekker jacuzzi
We hebben enorm genoten .Een ontzettend mooi huis en alles keurig netjes schoon.
We hebben een fantastische fam vakantie gehad. Huis was erg fijn. Omgeving was geweldig. Wat wil je nog meer???
Wij hebben, met onze volwassen kinderen, een heerlijk Paasweekend gehad in Chalet Bonheur Welness. Heerlijk huis, van alle gemakken voorzien, prima gelegen. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
Mooi ruim huis met fijne slaapkamers en heerlijke bedden. Een prima uitvalsbasis voor lange wandelingen in een prachtige omgeving en heerlijke avonden bij de open haard of in de jacuzzi. De prijs prestatie hebben we een krappe 7 gegeven, want het is op het randje van te duur. Voor de rest, helemaal goed. Wij komen zeker nog een keer.
We hebben genoten van dit prachtige huis.. Met 6 volwassenen en drie kinderen een heerlijke week gehad. Alles keurig schoon en heel gezellig ingericht. Uitstekende bedden, goed sanitair en prima ( vriendelijke ) service. Een echte aanrader.
Na het openen van de voordeur volgden er alleen Ooooo en Ahhhhh. Wat een met zorg en smaak gekozen interieur, Vooral de bank in de woonkamer was ronduit fantastisch! Ook de slaapkamers waren prachtig! We hebben genoten van de aanwezige faciliteiten sauna en Jacuzzi! Absoluut geen straf om dit iedere dag te moeten doen! Er heerst een oase aan rust en is een absolute aanrader.
Wij zijn 2 weken in deze villa op vakantie geweest. De Tuin die er bij zit is echt enorm en super...Als het lekker weer is.. We hebben hier heerlijk in de jaccuzzi gezeten en lekker ontbeten aan de picknick tafel. Het is een prima uitvalsbasis voor leuke en gezellige dorpjes etc. Voor rustzoekers een prima villa. Let echter wel op de borg..Die is hoog en daar gaan heel veel kosten nog vanaf...Na 2 weken waren we alles kwijt...Een extra EUR 500,- voor ons dus!
Iedereen was erg tevreden over het verblijf in Chalet Bonheur Welness. Enige minpunt was dat we 5km moesten rijden voor een café met terrasje om een pintje te drinken.
Het was wat jammer dat de weg naar het eerstvolgende dorpje onderbroken was en we daardoor 20 km. ver dienden te rijden voor een bakker en verse voedingsmiddelen
Fijne vakantie gehad met de familie, ruim huis met prima voorzieningen.
Dit huis is een aanrader, heerlijke jacuzzi en sauna. Het ziet er allemaal schoon en modern uit. Het is ruimtelijk en de bedden slapen goed. De omgeving is rustig, vlakbij kun je ook wandelen in een mooi natuurgebied. Het uitzicht vanuit het huis is sowieso prachtig. Fam Daemen-Goossens
Huis is erg geschikt voor een familieweekend. Erg ruim.
Met 7 vrienden en familieleden en natuurlijk de 2 honden, hebben we een mooie vakantie achter de rug. dankzij het stralende weer hebben we echt kunnen genieten van de omgeving (hoge venen). Ook de sauna en jacuzzi waren aangenaam. Wel jammer van de halve kracht van de sauna -( het is huis is helemaal OK met goede voorzieningen. Een aanrader.
We hebben een lang weekend genoten van de gemakken van dit huis. In de omgeving hebben we mooie wandelingen kunnen maken in de bossen en Malmedy was erg leuk voor een middagje weg. Een aandachtspunt is wel de borg en de kosten die hier nog vanaf worden gehaald. Van de borg van €500 hebben wij na afloop maar de helft teruggekregen. Het weekend wordt daarmee wel een stuk prijziger dan de huurkosten alleen.
Heerlijke ontspannen vakantie, ondanks het regenachtige weer. De sauna en jacuzzi zijn top. Een heel fijn huis van alle gemakken voorzien. Sfeervol ingericht fijne bedden.
Met vrienden groep lang weekend naar de Ardennen geweest.Was een mooi schoon huis dat er erg netjes uitzag met grote tuin sauna en jacuzzi. Overdag lekker actief bezig geweest in de omgeving en 's avonds lekker ontspannen in jacuzzi en sauna.Heerlijk weekend geweest.
Perfekt huis, een echte aanrader!!!
We hebben een fantastische week beleefd met onze twee kinderen. Het heeft de hele week gesneeuwd en was een winterparadijs!! Ook voor de volwassenen is er mega ontspanning met de jacuzzi en de sauna. Alles is pas vernieuwd en prima verzorgd. Alle luxe aanwezig.
Huis was uitstekend! Vooral met grotere gezelschappen is de bank in de woonkamer geweldig. We hebben met 10 personen een week heerlijk vakantie kunnen vieren. Echt een aanrader
We hebben Chalet Bonheur bezocht met de familie (ouders, kinderen en kleinkinderen)in de loop van april. Het is een fantastisch huis voorzien van alle gemakken. Zoals al vermeld door andere huurders is het spijtig voor de kinderen dat de trampoline stuk is, maar ze hebben zich toch goed geamuseerd. Zalig om na een wandeling of fietstocht door de regen even in de jacuzzi te kruipen om terug op te warmen. Vermoedelijk moet het hier prachtig zijn in de wintermaanden en ook bij mooi weer zal het heerlijk zijn om hier te vertoeven. Een aanrader !
Wij vonden Chalet Bonheur een uitermate prettig ingericht en comfortabel huis. Dat er een sauna is, is vooral in de wintermaanden en na lange wandelingen erg prettig. De omgeving is bijzonder mooi en biedt een startpunt voor lange en korte wandeltochten. Hoewel er een uitgebreide tv-installatie was, misten wij een cd-speler om tijdens het lezen mooie muziek te luisteren. Maar wij hebben het verblijf als zeer prettig en positief ervaren.
Het is een heerlijk mooi en ruim Chalet,van alle gemakken voorzien .Heerlijke ruimte buiten ,onze kleindochters hebben er fijn kunnen spelen en rennen,dat de trampoline er niet kompleet was vonden wij niet erg.Zelfs Tara de hond had het erg fijn .Een aanrader voor een familieweekend,