Als u op vakantie bent, wilt u zich natuurlijk helemaal op uw gemak voelen. Op Bospark 't Wolfsven gaat dit zeker lukken. U zult de omgeving rondom het pittoreske Mierlo ervaren als een oase van rust. Het park is omgeven door natuurschoon, maar valt vooral op door het alom aanwezige water. Het unieke landschap van natuurreservaat de Strabrechtse Heide nodigt uit tot een stevige wandel- of fietstocht. Tips voor uitstapjes zijn bijvoorbeeld Dierenrijk Europa in Mierlo, Historisch openluchtmuseum in Eindhoven en de kastelen in Helmond, Geldrop en Heeze. Maar ook op het park zelf zult u zich niet vervelen; de vele faciliteiten zoals een overdekt zwembad, verschillende sportvelden en een indoor speeltuin maken uw verblijf zeker de moeite waard.
De vrijstaande bungalows liggen verspreid over het natuurrijke park. Alle bungalows zijn comfortabel ingericht en beschikken over een terras en tuinmeubelen. U kunt kiezen uit verschillende types. Zo is er een 6-pers. variant die twee etages beslaat en een puntdak heeft (NL-5731-01) en twee gelijkvloerse types; een 4-pers. variant (NL-5731-02) en een 6-pers. variant (NL-5731-03).
- Recreatieprogramma tijdens het hoogseizoen.
- Parkeren: parkeergelegenheid voor de auto is op de centrale parkeerplaats van het park.
- Buiten het park: Natuurreservaat De Strabrechtse Heide met veel fiets- en wandelroutes ca. 3 km.
- Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 22 jaar zijn niet toegestaan.
- Tevens wordt bij groepen anders dan samenreizende personen in gezinsverband een extra borg van 50 p.p. verlangd.
- Alle accommodaties beschikken over gratis WiFi. Op de camping kunt u geen gebruikmaken van WiFi.
- De faciliteiten op dit park zijn in de volgende midweken beperkt open:
- 09.11.2020 t/m 20.12.2020 - 04.01.2021 t/m 14.02.2021 - 01.03.2021 t/m 28.03.2021 - 08.11.2021 t/m 26.12.2021
- Het is voor bedrijven niet toegestaan om boekingen te maken voor werknemers die met een ander doel dan recreatie op het park verblijven.
- Op 12, 13 en 14 juni 2020 vindt in Eindhoven het concert van Guus Meeuwis plaats. Omdat vele gasten hiervoor bij ons op het park verblijven kan het zijn dat u geluidshinder ondervind
- U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
- Deze woning is uitsluitend boekbaar voor toeristische doeleinden
- Huisdieren zijn altijd op aanvraag en met verplichte eindschoonmaak
- Volgens de richtlijnen van de overheid worden er diverse extra maatregelen genomen op de vakantieparken. Hiermee beschermt men uw goede gezondheid en veiligheid. Op vakantieparken waar faciliteiten als animatie, kidsclub, zwembad, wellness en restaurants aanwezig zijn,kunnen aangepaste openingstijden en regels van toepassing zijn. Ook kunnen deze faciliteiten nog gesloten blijven. Zodra het volgens de adviezen van de overheid mogelijk is, worden de faciliteiten weer geopend.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Accommodatie was niet goed schoon, er hingen nog wat spinnenwebben. Miste een spiegel waar je jezelf in kon zien voor je weggaat. Daarnaast zijn van de 4 kasten die er zijn maar 3 bruikbaar, waarvan maar 1 een hang gedeelte had en 1 daarvan had maar 1 plank en een stofzuiger.
Leuk chalet mooie omgeving
Prima chalet, wel wat krap had voor mij wel wat ruimer gemogen en de vloer schoner.. Park ligt op een mooie locatie en ondanks de corona maatregelen was er nog veel te doen.
Het is een mooie bosrijke omgeving Je bent binnen 15 minuten in Helmond of Eindhoven Het huisje was zeer ruim alleen de bank was nogal hard een paar kussens was lekkerder geweest
De omgeving is prachtig maar bij aankomst vonden wij de accomodatie nogal slecht gereinigd ogend, en zelf moesten we € 60 verplichte schoonmaakkosten betalen alleen vanwege een klein hondje en ik aangaf dat ik wel zelf schoonmaken kan/wil .Dat viel tegen ( waarom mag je dan zelf schoonmaken als er geen dier mee is en met een dier kan het blijkbaar niet. ) Vinden wij akelig duur , en daarbij was de koffieapparaat ook defect en nog slechte verlichting afzuigkap,het ontbreken van enkele keukengerei
We hebben genoten Mooie omgeving. Super chalet. Onze hond heeft het ook super gehad. Heerlijk gegeten in het restaurant, zelfs aan onze hond werd gedacht, ze kreeg een waterbakje en een heerlijk kluifje. De supermarkt fantastisch. 👍👍👍👍👍👍
De omgeving was goed. Accommodatie was even wennen.
De accomodatie was vies, de douche beschimmeld en het vinyl op de vloeren stuk. Ook de matrassen lagen door. Het personeel was vriendelijk. De activiteiten prima en de omgeving een en al natuur, daar waar wij van houden
Groot genoeg voor 5 personen. Alles was er behalve een kurkentrekker. We stonden lekker beschut tussen de bomen. Jammer dat het restaurant ver weg was.
Klein maar fijn. Douche is wel aan vernieuwing toe
kon wel beter de omgeving was leuk accommodatie kon ook beter
Alles sehr gut, sehr schön. Wir sind sehr zufrieden.
De accomodatie was niet heel schoon. We hebben zelf alles gesopt en schoongemaakt. We hebben bij de receptie een nieuw zakje met schoonmaakartikelen gehaald zodat de volgende gasten het in ieder geval wel fris aantreffen. Bloed in de dekbedden en vieze doekjes en sokken onder het bed. Het parkdeel met de chalets was verder wel netjes. Het camping gedeelte zag er niet aanlokkelijk uit. Geen tot weinig afscheidingen tussen de velden. Het zwembad bevatte veel te veel chloor jeukerige huid en mijn dochter zag niks meer toen ze uit het bubbelbad kwam, en het werd toegestaan dat men met badkleding van het buitenwater naar het binnenwater ging. Dit was 1x en ook meteen de laatste keer zwembad. Het annimatie team was wel erg leuk en onze dochters hebben dan ook met meerdere onderdelen mee gedaan. Al met al zijn we wel iets betere parken gewend van Roompot.
Ankunft war am Empfang ok die Unterkunft eine Katastrophe, schimmeliger Geruch, nicht sauber, Dusche unhygienisch verschimmelt nicht mal mit Schuhen betretbar.
leuke plaats, eigenlijk geen contact gehad met de receptie, alleen kaartjes opgehaald. Stacaravan wel schoon, niet top,
De ontvangstwas geweldig.De accommodatie vonden wij ook goed,de omgeving geweldig,jaamer van het weer dat hadden we niet mee.
Het inchecken verliep vlot. De accommodatie was wat veroudert. De bedden van matige kwaliteit. Een nieuw matras (dat net iets hoger ligt als de bedrand, zodat je deze niet in je rug voelt) zou fijn zijn. Het park was leuk, maar ook daar waren de faciliteiten veroudert. Maar verder was er voldoende te doen op het park.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Omgeving was goed, een prima welkom!
Everything's ok. recommend
Bosrijke omgeving, vriendelijk ontvangst door Koos Konijn, accomodatie zoals verwacht.
De accommodatie was wat gedateerd, en te krap voor zes personen. De omgeving was prachtig.
We werden hartelijk ontvangen. De accommodatie was te krap voor zes personen. Gelukkig was het prachtig weer. En hebben we veelal buiten vertoeft. Ook was te accommodatie wat gedateerd. De omgeving was prachtig. We hebben ervan genoten.
It was a great holiday
Leuk park, leuke omgeving. Receptie mag iets gastvrijer. Chalet is niet helemaal wat we er van hadden verwacht. Met name de binnenkant.
De aankomst was prima geregeld, de accomodatie was niet zo schoon, de omgeving was prachtig!
De accommodatie (nr. 439) lag pál in de zon. Dat was wel even een tegenvaller voor een park met de naam Bospark. De aankomst verliep soepel en de omgeving is super! Van alles te ondernemen!
Wij waren tevreden over alles!!
Fijn dat alles automatisch gaat
De accommodatie was heel erg smerig hieronder verder beschrijving. Het heeft onze vakantie beïnvloed.
een mooie omgeving ,mooie camping , en natuur
Le personnel était accueillant. le logement était propre entouré d'arbres ,peu de vis a vis et très calme
Was een gezellige vakantie.. Een hele mooie omgeving... Bij aankomst werden we goed verder geholpen... Het is alleen niet echt een hond vriendelijk Park..de uitlaatpkekken waren echt super klein en ze mogen niet overal lopen veel borden met verboden voor honden.
park en huisjes zijn erg verouderd. Ons huisje (440) was ook nog eens erg vies. Al met al geen aanrader.
Heel goed Vriendelijk onthaal
Leuke locatie voor ontspannende vakantie, maar helaas verouderde accommodaties. Weinig ruimte, slechte bedden (veren steken erdoor), allemaal heel basic. Een grotere accommodatie boeken dan het aantal aanwezige personen is een must. Gelukkig was het redelijk weer en hebben we van de buitenlucht kunnen genieten. Wel vriendelijk en behulpzaam personeel.
Mensen waren gastvrij en behulpzaam. Accommodatie was ruim, goede technische voorzieningen, maar jammer genoeg was het niet schoon. Park was goed onderhouden en rustig. Zwembad was goed. In de omgeving was veel natuur voor wandelingen en fietstochten. Kortom, een fijne vakantie op een mooie locatie.
Stacaravan indeling en meubilair niet meer van deze tijd.Oude meuk!!!
De accommodatie was zeer matig veel te kleine slaapkamers waar maar net twee bedden in passen slecht meubilair met alleen 3 hoge stoelen bij de tafel en een grote bank langs de muur geen enkele fatsoenlijke stoel waar je de hele avond in kunt zitten zonder rugpijn. Bovendien was de bank te laag t.o.v. de hoogte van het tafelblad, je kon nauwelijks werken aan de tafel. Voorts was de verlichting ronduit beroerd. Je kon niet goed lezen door het ontbreken van een behoorlijke wandlamp of staande lamp De aankomst was standaard zoals gebruikelijk bij parken niets op aan te merken. De omgeving op wat grotere afstand (als je Mierlo uit bent) is mooi.
Accommodatie was wel degelijk, schoon, ruimte prima en eigenlijk alles wat je nodig had
Zeer vies park, weinig privacy, zeer onder de maat, geen aanbeveling
Sehr schön viel Natur für Spaziergänge super
Es war nicht schlecht aber wir würden nicht noch mal dort Urlaub machen.
Roompot Mierlo was een mooie vakantieplek voor kinderen. Kinderanimatie en vriendelijkheid van het personeel was 10/10.
leuk en mooi park, maar helaas het zit vol met poolse mensen. opzich is dat niet erg, maar wel als ze van s'morgens 9 tot s'avonds 10 zich vol met bier laten lopen en herrie maken.
Allern overdag gewest .Snachts opname slaapkliniek
Het was heel klein. Terwijl het eigenlijk nog voor 3 pers meer was. Niet ideaal huisje voor kleine kinderen. Oud van binnen. Vies.. De stoelen plakte helemaal aan de grond vast. De douche kon je je kont niet eens in keren. Verder als de prijs u aanspreekt..Let op als je met honden honden gaat betaal je 60 euro schoonmaak kosten verplicht. Dit kwam pas tevoorschijn nadat we hadden geboekt! Verder was het park wel heel leuk en de animatie in het park was ook leuk! Mooie bossen in de omgeving
voor een lang weekend en redelijk weer is het goed bevallen.
We hebben het heerlijk gehad. Erg leuk park voor kinderen. Zeer kindvriendelijk en genoeg faciliteiten.
prima week gehad ons vermaakt
De chalet was niet fris en oud. Het park zelf was mooi groen, zwembad en zwemplas waren prima. Horeca, binnenspeeltuin en entertainment voor kleine kinderen prima.
Egal ob als Single, Pärchen oder Familie mit Hund, ein toller Urlaubsplatz. Für jeden ist etwas geboten, in der Umgebung gibt es viel zu entdecken. Wir werden auf jeden Fall wieder kommen.
Deze accommodatie was voor ons gezelschap ruim voldoende. Mooi rustig park in feb-mrt. Hoe zou het zijn in de zomer?
Environnement calme, au milieu de la nature, une offre d'animation pour les enfants... Seul bémol pas trop l'habitude des touristes, pas d'informations sur la région et ses intérêts.
Es war eine gute Erholung, die Kinder hatten besondere viel Spaß. Und das Schwimmbad war sehr gut. Ich kann nur weiter empfehlen (das einzige Problem war dass wir eine Raucher Ferienwohnung bekommen haben , obwohl wir nicht Raucher waren). Mit freundlichen Gruß Mirani
De bedden lagen erg hard en het interieur verder liet ook te wensen over. De bank was kanonhard en zat echt niet lekker!
We hebben een heerlijk weekendje gehad en het is zeker voor herhaling vatbaar. Super mooi park en omgeving.
Alles in einem war der kurz urlaub sehr schön
Hele mooie camping met voldoende faciliteiten. De chalet was een beetje gedateerd, maar daar was de prijs ook naar. Wij hebben het met 5 volwassenen prima naar ons zin gehad. Het enige vervelende was dat er elke nacht, de gehele nacht, honden blaften.
De ligging van het park is echt geweldig, mooi in het bos. Het vermaak door het animatieteam is goed en de kinderen kunnen bijna de hele dag bezig zijn, daardoor hebben de ouders ook vakantie. Het zwembad is wat verouderd en beperkt maar het voldoet. De prijs van de accommodatie is goed in verhouding.
We genoten van de mogelijkheden van het park zwembad, restaurant, pedalo's, skelter, rustige omgeving, supermarkt ... Jammer dat het buitenbad gesloten was, maar daar was weinig aan te doen.
Gezien de prijs was de kwaliteit van het verblijf redelijk. Het is voor een normaal bemeten mens onmogelijk om onder de bedden te dweilen en er was meer bergruimte voor werkmateriaal dan voor kleding Grootste minpunt de huisjes zijn zo gerangschikt dat er totaal geen privacy is als je op het 'terras' zit.
Schöne umgebung ! gerbe wieder
Wij hebben dit park en deze chalet ervaren als een fijne plek om een midweek in de herfstvakantie door te brengen.
nous avons passé une bonne semaine malgré la météo qui n'était pas au beau fixe.
Het natuurwater was ideaal voor de kinderen. Het park verder prima in de bossen voor een weekje vakantie.
Alles was ok, alleen grootste minpunkt was, dat jij na 23 uur met de auto niet meer binnen mag. Wij hadden gevoel, dat iemand door ons bepald wanner wij terug moeten komen. Iedeere keer onrust, of wij op tijd komen. Want anders met slapende kind met te voet lopen op de handen en in het donker (want licht is niet overal) wel vervelend is.
was een verblijf tussen 2 open dagen van de klu
Le cadre est absolument agréable. Les enfants se sont bien amusés aux aires de jeux. Mon grand plaisir personnel, était de déjeuner sur la terrasse et regarder les oiseaux et les lapins jouer.Il est très agréable de se promener dans le camping et d'y voir plusieurs étendues d'eaux. Une semaine sans télévision (puisque nous sommes français, pas besoin de payer pour des chaines que nous n'aurions pas compris) a été bénéfique pour tout le monde puisque nous pouvions jouer jusqu'à la nuit. Une petite épicerie est ouverte tous les jours même le dimanche, dans le camping, ce qui est un bon avantage s'il manque quoi que ce soit.
"Bospark 't Wolfsven" bietet für die Kinder Spaß und Ausflüge in die Natur. Wir haben uns gut erholt und die Kinder haben sich gut amüsiert. Immer wieder gerne.
Uitstekende gelegenheid als uitvalbasis voor een weekend naar eindhoven. Zeer rustig park.