Met een adembenemend uitzicht over het Domaine du Val, garanderen deze gezellige woningen een rustig verblijf met z’n tweeën, met familie of met vrienden in het hart van de Baai van de Somme. Zowel in de winter als in de zomer zijn deze houten woningen ideaal om ver weg van het dagelijkse leven de batterijen weer op te laden.
In het centrale gebouw is een receptie, een overdekt verwarmd zwembad (13x6m) en een fitnessruimte. Achter de huizen bevindt zich een kinderspeelplaats en -boerderij en moestuin. Er is gratis parkeergelegenheid (na-)bij de woning. Het geheel is zeer rustig gelegen zodat kinderen hun gang kunnen gaan en de ouders zich geen zorgen hoeven te maken. Het park heeft maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel staan en heeft daar ook een onderscheiding voor ontvangen.
Het dorpje Grand Laviers ligt ca. 5 km ten oosten van Abbeville. De baai van de Somme ligt hier ongeveer 7 km vandaan. De baai is een mooi natuurgebied met een groot vogelreservaat. Vogel- natuur- en rustliefhebbers komen hun hier dan ook volop aan hun trekken.
In de directe nabijheid van het vakantieparkje zijn diverse stranden te vinden zoals die van Caveux, Fort-Mahon en Mers-les-Bains. De vakantiewoningen liggen 1 uur met de trein van Parijs.
Zeehonden observeren – zeilen – het Park van Marquenterre ontdekken tijdens het verblijf – de Baai per zeekano ontdekken – in de tuinen van Maizicourt wandelen – met de stoomtrein – terug in de tijd gaan door het middeleeuwse stadje Saint Valery te bezoeken – paardrijden –fietsen- wandelen – zich klein voelen in de kathedraal van Amiens … er is volop keuze!
Rustige wegen, adembenemende panorama’s, gezellige markten, heerlijke streekproducenten, leuke restaurants… Kortom: Domaine du Val biedt een erg leuke vakantiebestemming relatief dichtbij huis.
Het aantrekkelijke vakantieparkje Domaine du Val is zeer landelijk en rustig gelegen in een groene heuvelachtige omgeving. Het biedt een dertigtal comfortabele houten woningen die deels op palen tegen een helling zijn gebouwd. Ze kijken fraai uit over de golfbaan (voor onbekende tijd gesloten) en de weidse, groene omgeving.
Domaine du Val biedt woningen voor 4- tot 8-personen. Het 4-pers. type (FR-80132-05) beschikt over tweepersoons slaapbank in de woonkamer, een slaapkamer met een tweepersoons bed en een badkamer. Het 6-pers. type (FR-80132-02) beschikt over een extra vide met twee maal een éénpersoons bed. Het 8-pers. type (FR-80132-01) beschikt over een extra etage met een tweede en derde slaapkamer met twee maal een éénpersoons bed en een tweede badkamer.
Het interieur is uiterst comfortabel en smaakvol. Alle woningen bieden een complete open keuken en een (klein) terras met tuinmeubilair en een prachtig uitzicht.
- Gratis wifi.
- Door ligging op glooiend terrein, niet geschikt voor mindervalide mensen.
- Er worden alleen honden geaccepteerd, andere huisdieren worden geweigerd.
- Bedden opgemaakt bij aankomst
- De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven.
- Bedden opgemaakt bij aankomst
- De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Arrivée bien gérée Cependant nous nous attendions à un couchage différent ( 2 couchages 2 personnes alors que nous attendions 1 couchage d3 2 et 2 couchages de 1) Environnement génial au calme avec une vue superbe Calme au rendez vous et la piscine a achevé de rendre ces vacances géniales
leuk huis aan de rand van de golfbaan
Het huisje was gezellig, proper, goede bedden, prachtig uitzicht, parkeerplaats voor de deur. Het zwembad was ook super, lekker warm, proper. Vriendelijk onthaal met kaart van de regio en een boekje in het huisje waarin de plaatselijke winkels, restaurants, enz, vermeld staan. De speeltuin en tuin hebben we niet gebruikt door het winterweer, maar zagen er heel leuk uit. Een echte aanrader! Minpuntje er ontbraken een paar dingen in de keuken (aardappelmesje, kleine vorkjes) en in het toilet hing een ontzettend lelijk 'kunstwerk' (maar smaken verschillen). Wij logeerden in huisje nr 22.
prachtig uitzicht, leuke speelgelegenheid vlak bij het huisje, maar geen restaurantje, snackbar oid in de buurt. Moet ver (auto)rijden om ergens naar toe te gaan.