Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
U verblijft in een groot, zeer comfortabel appartement voor 8 personen (plus 2 baby's) met 4 slaapkamers en 2 badkamers. Het mooie vakantiehuis ligt in de buurt van de vuurtoren van Bastorf en op 5 km van Kühlungsborn Ostseebad. Op het naastgelegen landgoed met café / restaurant (ontbijt, lunch en diner), worden biologische producten uit de regio aangeboden.
In de Baltische badplaatsen Heiligendamm, Kühlungsborn (5 km) en Rerik (7 km) vindt u de Baltische zeestranden, pieren, strandpromenades, jachthaven en winkels. Strand en zee bevinden zich op 2.5 km afstand.
Op de 1e verdieping een grote woonkamer en een kitchenette met afwasmachine, oven en magnetron. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een klein balkon. Op deze verdieping is er 1 badkamer met inloopdouche en toilet en 2 slaapkamers met 2-persoonsbedden en een 2e badkamer met douche en toilet. Op de 2e verdieping zijn er nog 2 slaapkamers met 2-persoonsbedden. Ledikant en kinderstoel zijn aanwezig.