Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Dit schitterende kasteel in Bar-sur-Seine ligt vlak bij de rivier en is voorzien van een trampoline voor de kinderen. Er zijn 9 slaapkamers waar in totaal 23 personen in kunnen verblijven. Daardoor is deze accommodatie ideaal voor familievakanties.
Begin de ochtend met een gezonde wandeling door het centrum dat ongeveer 100 m van de accommodatie vandaan ligt. Je kunt een lekker ontbijtje halen bij de supermarkt 500 m verderop en er is een leuk restaurantje te vinden op 100 m van het verblijf.
De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een wastafel. Als je een avond niet uit eten wenst te gaan, kan je zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. Er is een barbecue aanwezig waar je een heerlijk stuk vlees op kunt grillen en de tuin is ingericht met sfeervol tuinmeubilair. De kinderen kunnen zich vermaken op de speeltoestellen.
Vanuit het centrum, 100 m van de accommodatie, vertrekken bussen naar verschillende leuke plaatsen in de omgeving.
Environnement magnifique ,cadre très agreable, maison fort bien restaurée avec goût, confort et praticité
Propreté irréprochable, beau cadre, bien isolé et chauffé, cadre magnifique , Superbe cuisine (3 frigos) , bonne acoustique et bonne isolation acoustique entre les chambres et très bonne literie . A recommander
Het huis is ronduit geweldig, met veel liefde opgeknapt en ideaal om met de hele familie te verblijven. De directe omgeving viel wat tegen. Het dorp heeft onderhoud nodig en is in de streek aan de rand van het gebied niet het leukste of mooiste. Maar met de auto ben je overal waar je heen wil binnen no time en het huis met de geweldige tuin compenseren dat zeker. De rest van de streek is charmant en zeer de moeite waard. Gezien de enorme lap grond zouden wij de eigenaars aanraden ook een zwembad te maken er is meer dan voldoende ruimte voor en zou echt een dikke plus zijn voor een verblijf.
The home is amazing and is just a short walk from the heart of the beautiful little village of Bar-Sur-Seine. Set on an estate sized lot, beautiful trees and an in-ground trampoline that our adult kids loved. Completely remodeled and includes all modern amenities. Newly renovated baths are uncharacteristically large for Europe and new kitchen had everything you need to feed and entertain with a big group. We were only a family of four but were so glad that we chose this home as it was truly a special experience.
Tevoren kregen we mail van de eigenaar, waardoor we nog meer zin in de vakantieweek kregen. We werden ontvangen door de Engelstalige sleutelhoudster. Prima! Het is een fantastisch huis voor een groep als de onze 19 volwassen en 8 kinderen. Van buiten een oud huis, van binnen modern design zonder koud te zijn. Echt geweldig. In de omgeving is voldoende te beleven.
Fantastisch huis met veel smaak ingericht. Droomkeuken voor elke hobby-kok met meer dan voldoende berging en koeling. Ruime kamers, perfecte badkamer en bovendien heel netjes. Picknicktafels in mooie zeer grote tuin. Goed aangeduide wandelingen en veel champagnehuizen in de omgeving. Op 20 km daar vandaan heel mooi en groot meer.