Dit sfeervolle appartement ligt in Schauren, in Duitsland. Er zijn 2 slaapkamers die aan 4 mensen een slaapplek bieden. De accommodatie is zeer geschikt voor een vakantie met het gezin. Vanaf het balkon heeft u een prachtig uitzicht.
In de omgeving valt genoeg te beleven. Het naastgelegen aantrekkelijke Moezeldal met zijn middeleeuwse kastelen is leuk om te bezoeken. De hele regio biedt uitgestrekte fiets- en wandelroutes zoals de Moselsteig, de Saar-Hunsrück Steig, en het Nationaal Park Hunsrück. De langste hangbrug over het Hunsrückdal en de steilste wijngaard van Europa zijn bijzondere attracties om te bezoeken. Ook kunt u een dagtripje maken naar Koblenz, Trier of Luxemburg. Uw boodschappen kunt u doen in Blankenrath (4 km) en in Zell an der Mosel (12 km).
Het appartement is compleet ingericht en van alle gemakken voorzien. In de keuken vindt u een oven en een magnetron en in de badkamer is een bad met douche. In de zomer kunt u in de tuin genieten van de zon.
- Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Het was een leuke week in Schauren. We hadden goed weer en de vakantie-woning was zeer ruim met twee grote slaapkamers en een prachtig uitzicht vanaf het balkon met in de verte de hellingen van de moesel. Leuke plaatsen om te bezichtigen zijn Zell en Cochem aan de moesel. In de direkte omgeving kunnen mooie wandelingen worden gemaakt. Het is zeker een adres om nog eens terug te komen.
We werden hartelijk ontvangen. Het appartement is zeer compleet en netjes. Vanaf het balkon een fantastisch uitzicht. Centraal gelegen in een mooie omgeving.
Zeer vriendelijke ontvangst, mooi huis alles aanwezig voor een mooie vakantie, rustige omgeving, van uit het balkon een mooi uitzicht van de omgeving, in woning goede slaap gelegenheid. Vanuit de woning mooie dagtrips te maken, in de omgeving zijn veel bezienswaardigheden. al bij al het was een zeer mooie vakantie
Hartelijke ontvangst. Gebeld dat we eerder terecht konden, top! Een prima accommodatie met een prachtig uitzicht vanaf het balkon. Omgeving is ook prachtig. Fietsen langs de Moezel, heerlijk.