Dit vakantiehuis heeft 4 slaapkamers en is geschikt voor 12 personen, ideaal voor meerdere gezinnen of een groep vrienden. Het ligt 1 km boven het gezellige dorp Ötz, bij de ingang van het Ötzdal met een prachtig uitzicht over het berglandschap.
In de omgeving kunt u skiën in het skigebied Hochoetz met 27 km pisten. In het Funpark aan de Bielefelder Hütte kunt u snowboarden. De skibus stopt voor het huis. Op vertoon van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skilessen en skihuur bij Schischule AGE in Ötz, Hauptstrasse 84.
De woning bevindt zich op de 1e en 2e verdieping. U beschikt over een eigen ingang aan de zijkant van het huis, zodat u het gevoel heeft dat u eigenlijk op de begane grond en de 1e verdieping woont. Op de 1e verdieping vindt u de woonkamer, keuken en een van de 2 badkamers. Op de 2e verdieping zijn de andere slaapkamers en badkamer. Ook heeft u hier beschikking over een balkon. Er is WiFi in het huis en er is maximaal 1 huisdier toegestaan.
- Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
- Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Schischule AGE in Ötz Hauptstrasse 84
- Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op al uw skilessen bij Schischule AGE in Ötz Hauptstrasse 84
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Netter Empfang. Wir waren mit drei Familien in der Wohnung. Durch das getrennte Wohnzimmer und die große Wohnküche hatten die Kinder einen Raum zum Spielen. Die Skigebiete Hoch-Oetz und Kühthai waren auch zur Faschingsferienzeit nicht überfüllt und es gab kaum Wartezeiten. Wir kommen wieder.
Goede hartelijke ontvangst, we waren er nu voor de 4e keer, prachtige woning, en een mooi rustig skigebied
Super gastvrouw, tof huis met alle voorzieningen die nodig zijn. Vlotte verbinding naar de lift
Mooie woning en ligging met prachtig uitzicht. Woning netjes en schoon. Prachtige omgeving. Vriendelijke en behulpzame eigenaar en familie. Nadeel erg stijle opgang naar entree dus moeilijk bereikbaar voor oudere en moeilijk lopende mensen.
Mooi huis. We werden hartelijk ontvangen. Netjes en schoon en lekker warm huis. Ski lift niet te lopen moesten wel met auto, ongeveer 2 min maar omdat het huis hoger op de berg ligt is het niet te lopen. Verder een super verblijf gehad in een mooie omgeving.
De omgeving was heerlijk rustig. Het huis was verzorgd en ruim opgezet!! Vriendelijke eigenaren die je graag te woord stonden.
We hebben een geweldige vakantie gehad en echt genoten. Niet alleen van alles wat Oetz te bieden heeft maar zeer zeker ook wat Oostenrijk ons geboden heeft. Prachtige natuur, leuke omgeving maar bovenal zeer lieve, aardige en supervriendelijke eigenaren. De ouders van de eigenaresse wonen op locatie en zijn echt geweldige mensen. De eigenaresse woont in Imst maar kwam iedere dag langs met haar man en ook deze mensen zijn superlief, aardig, vriendelijk en behulpzaam. Ik kan iedereen dan ook zeer aanraden om hun vakantie te besteden bij de geweldige familie Winkler.
Die Wohnung ist sehr großzügig geschnitten und gemütlich eingerichtet. Die Vermieter sind sehr freundlich und auch flexibel. Es war im Endeffekt kein Problem, dass Gepäck am letzten Tag noch eine Weile unterzustellen. Die Lage am Hang ist sehr schön, allerdings benötigt man mindestens ein Auto, um seine Einkäufe raufzutransportieren. Für die Kinder war es natürlich auch sehr schön, die Tiere im Stall besuchen zu dürfen!
Goede rustige ligging en toch kort bij de lift. Mooie, ruime, verzorgde en zeer nette woning. Prima onthaal door de gastvrouw.
Schitterende combinatie van ski- en wandelplezier. Zeer vriendelijke gastvrouw, kindvriendelijk, net... Alles erop en eraan, we kwamen niets tekort. Voor herhaling vatbaar!
Het huis was perfect. Alleen is er een open trap naar de eigenaar die beneden woont. Deze heeft het trapgedeelte bij hem beneden afgetimmerd. Maar als gezin wil je na een dag skien 's avonds gezellig bij elkaar zijn samen een spel doen. Dit geeft gelach en gegil. Helaas kon de eigenaar dit niet waarderen en gaf ons weer een reprimande. Slecht!! Over het geheel genomen perfect alleen geluidsoverlast
Sehr schöne Ferienwohnung mit sehr sehr freundlichen Vermietern. Geeignet für zwei Familien mit Kindern.
Die Unterkunft ist ausgezeichnet, gut ausgestattet.Das Bad, WC und alles wunderbar großzügig und geschmackvoll renoviert. Das Wohnzimmer und die riesige K࿌he bieten viel Platz und sind sehr gemütlich. Die Vermieterin ist sehr nett, bemüht etwas fehlendes zu besorgen. Die Matrazen sind für Ferienaufenthalt o.k. Leider geht der Eingang ﲾr einen recht steilen Berg bis hinauf zur Höhe des Balkons, wo sich der Eingang befindet. Im Winter oder für Gehbehinderte wird es etwas schwierig. Parkplatz ist knapp wenn man einzeln mit vielen Autos anreist. Superschöner kleiner, wenn auch etwas steiler Weg geht ziehmlich direkt hinunter ins Dorf. Toller Blick, teils auch von den Schlafzimmern. Gerne, gerne, gerne kommen wir wieder. DANKE!!
Alleen maar positief, het was onze tweede keer bij de familie Winkler.
We hebben een heerlijke week gehad met z'n 10-en in het 12 persoons huis. gezellig, ruim huis. Zeer vriendelijke eigenaren. 1 km van de skilift. Mooi skiegebied voor beginners en redelijk gevorderden. Een aanrader !
Wij hebben genoten van een skivakantie met het ganse gezin en met familie. Het huisje was in orde, groten keuken met alles erop en eraan. Mooie slaapkamers en badkamers. Wij zullen hier zeker nog terug komen. Zeer prachtig weer, zonnig.
Moloie ruime vakantie woning boven het dorp oetz. Het is 3 min met de auto naar de lift. Lopen naar het dorp kan makkelijk, de klim is wel redelijk fors. Huis is ruim modern ingericht maar wel oostenrijks gezellig. Eigenaren zijn heel behulpzaam en de koeien en geiten zijn geweldig vermaak voor de kinderen. Het skigebied is groot genoeg.
Van 22 Februari tot 2 Maart in het grote appartement verbleven, met 5 volwassenen en 2 kinderen van bijna 2 en 4 jaar oud. Ruim van opzet, grote slaapkamers met prima bedden. 2 badkamers, grote woonkeuken, wij misten wel enkele zaken die we prettig zouden hebben gevonden in de keuken. De woonkamer was erg oubollig maar functioneel maar voor een 12 persoons huis was er slechts voor 3 a 4 personen plaats op de bank...de rest moest aan een soort van picknicktafel de avond doorbrengen...of aan de keukentafel. Er was een DVD speler waarvan de afstandsbediening het niet deed vanwege lege batterijen...de avond voor vertrek kregen we de afst.bed. terug, beetje jammer....Gelukkig zelf DVD speler bij ons om de kleinkids wat te vermaken. Het meest vervelende vonden wij dat we een steile helling op moesten lopen naar ons appartement en dat was niet echt geslaagd tijdens sneeuwval, met iemand in het gezelschap die slecht ter been was...dat was niet bekend voor ons en ook de huisomschrijving deed anders voorkomen.. Ook heeft het grote appartement slechts een beperkt balkon, waar om 12.30 de zon al achter het schuine dak is verdwenen en verder is er geen mogelijkheid voor Niet skiers om in de zon te zitten, alleen (stiekem) bij andere appartement bewoners als die de hele dag de piste op gingen. De skipiste was op perfecte afstand van het huis en daar was voor elke skier wat wils. Vonden de huiseigenaar en zijn dochter erg vriendelijk en Oetz een leuke plaats, maar vrees dat wij voor de toekomst toch ergens anders heen zullen gaan.
het is een heerlijk huis, goed verzorgd en veel ruimte met alle faciliteiten. de eigenaren zo lief en gastvrij! als je gaat skieen een hele goeie uitvalbasis, maar helaas voor ons wandelaars en sleeërs iets minder omdat je daar echt de auto voor nodig hebt om ergens te komen.
Het is een mooi ski gebied. Redelijk klein en voordeel was dan ook weer dat het overzichtelijk was en je komt je kinderen die aan het lessen zijn weer regelmatig tegen. Verder eten en het vakantie huis waren zeer goed. Al met al een super week!!
sehr gut erhholt, Danke!
Net als vorig jaar hadden we weer een hele fijn vakantie .
In een woord super, fijn huis, aardige eigenaar en goed skigebied. Het huis is zeer compleet en dat is heel fijn.
Wir hatten einen wunderschönen Skiurlaub. Das Haus ist für 4 Erwachsene und 4 Kinder ausreichend groß und sehr schön. Nur die Küchenaustattung könnte etwas üppiger sein. Die Gastgeber sind sehr freundlich und nett. Besonders gefallen hat uns der Skibusservice. Wir wurden jeden morgen vor der Haustür abgeholt und abends dort wieder hingefahren. Das war sehr schön. Alles in allem ein wunderschöner Urlaub mit herrlichem Wetter. Wir kommen gerne wieder.
Super Lage zum Skigebiet Hochötz, einzigartiger Blick ins Tal, sehr ruhig, Parkplatz direkt vor dem Haus, sehr nette Vermieter (auch direkt im Haus). Geschirr und Sitzplätze in der Küche knapp bemessen (wir waren 10 Personen), leider kein WLAN.
Sehr gutes Preis/Leistungsverhältnis Kein Internet vorhanden
Hebben een zeer fijne wintersport vakantie gehad met familie 9 pers. Ski piste's op zeer korte afstand 10 min. volop sneeuw. De verhuurders zijn zeer gastvrij en altijd in voor een praatje.Kan er eigen gebrande snaps kopen. Huisje is ruim en gezellig ingericht met mooi uitzicht vanaf het balkon op het dorpje en de bergen Supermarkt ,bakker en restaurant op loop afstand . Mooie wandel route's in de directe omgeving,komen hier zeker nog eens terug.