De appartementen liggen in een bosrijk gebied en bieden een weids uitzicht over Matrei in Osttirol. Dit appartement heeft 2 slaapkamers voor 4 personen: ideaal voor een stel of een gezin. Het bevindt zich op de 1e, 2e, 3e of 4e verdieping en beschikt over een eigen sauna.
In de winter kunt u hier een fantastische vakantie doorbrengen. De Top-Skipass-Osttirol biedt u toegang tot 29 skigebieden, waaronder ook de bekende Mölltaler gletsjer in Osttirol en Karintië. In de zomer vindt u veel prachtige wandel- en bergroutes.
Nieuw is het prachtige zwembad- en wellnesscomplex. Het heeft een jacuzzi, een binnenbad (10 x 7) met een extra kinderbad, een wellnessgedeelte met Finse sauna, bio-sauna, infraroodcabine en een stoombad, een lounge- en rustruimte en massageruimtes.
Het complex bestaat uit 2 gebouwen die 150 m uit elkaar liggen. Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart verrekend.
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Faciliteiten
Beoordelingen en recensies
Super omgeving en top appartement
Gute Lage, schön eingerichtet Preis zu teuer für die Leistung.
alles bij elkaar perfect.
We hebben hier een leuke vakantie doorgebracht met als kanttekening dat het verblijf in goldried park wel wat te wensen overlied. Keuken in het appartement voor zespersonen is erg spaarzaam ingericht.Voor een appartement met dit aantal sterren is de aanwezige horeca slecht. De kwaliteit van het restaurant vonden wij bedenkelijk.De pianobar was klein en in onze periode voorzien van een zweedse rockband die voor enige overlast zorgde bij de aangrenzende appartementen qua geluids sterkte. De parkeerplaatsen zijn echt slecht te bereiken erg krap zeker voor personen met een grotere middenklasse auto of MPV met ski koffer (te laag) Het ski gebied is uitstekend vooral voor mensen met kinderen en beginners. Het dorp Matrei is een rustig dorp zonder enige poespas . Wij hebben een goede vakantie gehad maar daar was het weer (zon 6 dagen lang ) wel het beste van
Has this picture been enhanced on a computer? This property was very basic and not what we expected. For the price we paid, not good value for money.