Op werkelijk een prachtige locatie, vrij in de natuur is deze oude boerderij gelegen die de eigenaar gemoderniseerd heeft tot een uniek, ruim en luxe vakantiewoning.
De grote eetkamer met lange tafel zorgt voor veel gezelligheid evenals de aanliggende woonkamer met de houtkachel centraal. U staat versteld van de ruimte die dit appartement te bieden heeft. U beschikt over maar liefst 4 slaapkamers en 2 badkamers, daarnaast staat er een wasmachine en wasdroger tot uw beschikking. Twee slaapkamers zijn gesitueerd op een etage hoger en bereikbaar via een steile trappen vanuit de woonkamer en de gang. Erg leuk gedaan door de eigenaar en dit moet geweldig zijn voor kinderen of jonge stellen die daar hun eigen slaapkamer hebben. De keuken is open en afgescheiden van het eetgedeelte middels een bar en is voorzien van alle moderne apparatuur.
Lofer is in de zomer en in de winter een goed uitgangspunt van uw vakantie. Het gemoderniseerde skigebied ligt dichtbij. In de zomer bent u zeer centraal. Binnen een uur bent u in Salzburg, Zell am See of de Grossglocknerstrasse . Oftewel een ideale locatie voor uw zomer en wintervakantie!
- De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
- Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.