Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Gefeliciteerd , € toegevoegd aan jouw Belvilla Portefeuille.
Beschikbaar saldo Veelgestelde vragen
Meld je aan en ontvang € 50 Belvilla Geld
Casa Amarilla is de welklinkende naam van dit vakantiehuis vlakbij Lloret de Mar. Het maakt onderdeel uit van landgoed la Finca Soleada, het zonnige landgoed. Dit vind je in het urbane gebied Roca Grossa, wat zoveel betekent als ‘grote rots’. Die naam is niet voor niets gekozen; midden in de tuin ligt een rots die uit de lucht lijkt te zijn gevallen, ooit. Het huis is verdeeld in twee woonlagen (ES-17310-77 en ES-17310-78). Dit biedt bevriende families, maar natuurlijk ook families alleen, mogelijkheden. Beide woningen zijn eenvoudig ingericht en hebben een ingang op tuinniveau.
Samen met de andere bewoners van het landgoed deel je enkele voorzieningen: het fijne zwembad met zonneterras dat uitnodigt tot dobberen en baantjes trekken, en de tennisbaan (beide op 70m). Om bij het zwembad of de tennisbaan te komen hoef je slechts de trap af en 70 meter langs een voetpad te lopen. Beide zijn ’s avonds comfortabel verlicht.
Draait je vakantie om beleving buiten de deur, dan is Casa Amarilla iets voor jou. Je bevindt je in de nabijheid van Lloret de Mar met zijn talloze voorzieningen. Zijn restaurants, winkeltjes, (tapas)bars en discotheken. Voor de dagelijkse boodschappen kun je snel terecht bij een kleine supermarkt (700m). Een grotere vind je een paar steenworpen verder (1km).
Uitzicht is prachtig. Als je het huis boven hebt. Mooi balkon. Verder is het huis verwaarloosd en beetje krakkemikkig. Ligging rustig is prettig .zwembad moet je over straat. Wel goed verder.
Aankomst prima, goed contact met sleutelhouder. Omgeving rustig